Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 183 "Федоров ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 237 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 мамырда № 4686 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 183 "Федоров ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4392 тіркелген, 2014 жылғы 13 ақпанда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3645337,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 685047,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18462,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4215,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2937613,0 мың теңге;
2) шығындар – 3666839,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 45133,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57123,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11990,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 69136,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69136,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-2-тармағымен толықтырылсын:
"2-2. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттердің есебінен шығындар қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 2014 жылғы 1 мамырынан бастап 6-дан – 10 айлық есептік көрсеткіштеріне дейін ұлғайтуға 889,0 мың теңге сомасында;
республикалық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттердің есебінен, оның ішінде:
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 5575,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 183 "О районном бюджете Федоровского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 28 апреля 2014 года № 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 мая 2014 года № 4686
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 183 "О районном бюджете Федоровского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4392, опубликовано 13 февраля 2014 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3645337,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 685047,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18462,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4215,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2937613,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3666839,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45133,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57123,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11990,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 69136,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 69136,4 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-2 следующего содержания:
"2-2. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрены расходы за счет целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 месячных расчетных показателей в сумме 889,0 тысяч тенге;
за счет целевых текущих трансфертов, полученных из республиканского бюджета, в том числе:
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме 5575,0 тысяч тенге;

мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге 67105,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 474,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Бекенов
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ В. Гринак
Мәслихаттың

на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме 67105,0 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 474,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        В. Вишневский
Секретарь районного маслихата              Б. Бекенов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
и финансов Федоровского района"
_____________ В. Гринак
Приложение
к решению маслихата