Қоржынкөл ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 18 қарашадағы № 13 "Қоржынкөл селолық округінің Костычевка селоның құрамдас бөлігін атау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 9 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 1 шілдеде № 4899 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 4 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округі әкімінің 04.02.2015 № 1 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына сәйкес, Қоржынкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоржынкөл ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 18 қарашадағы № 13 "Қоржынкөл селолық округінің Костычевка селосының құрамдас бөлігін атауы туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-20-106 тіркелген, 2009 жылғы 1 қаңтарда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селоның", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылының", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасында мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селоның", "селолық", деген сөздер тиісінше "ауылының", "ауылдық" деген сөздермен ауыстырылып өзгерістер енгізілсін;
орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізiледi.
Қоржынқөл ауылдық
округінің әкімі                            Е. Абдурахманов

О внесении изменений в решение акима Коржинкольского сельского округа от 18 ноября 2008 года № 13 "О наименовании составных частей населенного пункта села Костычевка Коржинкольского сельского округа"
Решение акима Коржинкольского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 28 мая 2014 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 июля 2014 года № 4899. Утратило силу решением акима Коржинкольского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 4 февраля 2015 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Коржинкольского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 04.02.2015 № 1 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" аким Коржинкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Коржинкольского сельского округа от 18 ноября 2008 года № 13 "О наименовании составных частей населенного пункта села Костычевка Коржинкольского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-20-106, опубликовано 1 января 2009 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения:
в заголовке решения и по всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селоның", "селосы" заменить соответственно "ауылдық", "ауылының", "ауылы";
в приложении к указанному решению внести изменения по всему тексту на государственном языке: слова "селоның", "селолық" заменить соответственно "ауылының", "ауылдық";
текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коржинкольского
сельского округа                           Е. Абдурахманов