Костряков ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 19 қарашадағы № 21 "Костряков селолық округінің Костряковка селосының құрамдас бөлігін атауы туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Костряков ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 маусымда № 4831 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қантардағы Заңына сәйкес, Костряков ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Костряков ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 19 қарашадағы № 21 "Костряков селолық округінің Костряковка селосының құрамдас бөлігін атауы туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-20-95 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтарда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабына сәйкес, Федоров ауданы, Костряков селолық округі, Костряковка селосы тұрғындарының пікірін ескере отырып  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосының", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылының", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасында мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селосының", "селолық" деген сөздер тиісінше "ауылының", "ауылдық" деген сөздермен ауыстырылып өзгерістер енгізілсін;
орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізiледi.
Костряков ауылдық
округінің әкімі                            С. Андренко

О внесении изменений в решение акима Костряковского сельского округа от 19 ноября 2008 года № 21 "О наименовании составных частей населенного пункта села Костряковка Костряковского сельского округа"
Решение акима Костряковского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 26 мая 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июня 2014 года № 4831
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" аким Костряковского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Костряковского сельского округа от 19 ноября 2008 года № 21 "О наименовании составных частей населенного пункта села Костряковка Костряковского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-20-95, опубликовано 9 января 2009 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения села Костряковка, аким Костряковского сельского округа РЕШИЛ:";
в заголовке решения и по всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селосының", "селосы" заменить соответственно "ауылдық", "ауылының", "ауылы";
в приложении к указанному решению внести изменения по всему тексту на государственном языке: слова "селосының", "селолық" заменить соответственно "ауылының", "ауылдық";
текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Костряковского
сельского округа                           С. Андренко