Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 233/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қаңтарда № 3673 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңын іске асыру туралы" N 1329 қаулысына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (V сайланған XХVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3648 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 149, 2013 жылғы 28 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 149 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақшада:
"61480566" сандары "98118516" сандарымен ауыстырылсын;
"35523852" сандары "72161802" сандарымен ауыстырылсын;
2)-тармақшада "61530566" сандары "98168516" сандарымен ауыстырылсын;
3)-тармақшада:
"-990322" сандары "1287321" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 2277643 мың теңге;";
5)-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы – -1337321 мың теңге;";
6)-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1337321 мың теңге.";
7-тармақта екінші, төртінші абзацтар алынып тасталсын;
8-тармақта:
"310325" сандары "581305" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"29500 мың теңге – білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға.";
шешім мынадай мазмұндағы 8-1, 8-2, 8-3-тармақтармен толықтырылсын:
"8-1. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің облыстық бағдарламалары бойынша берілетін республикалық бюджеттен 2014 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемі мына мөлшерде бекітілсін:
1854061 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
118813 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
191524 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге;
15038 мың теңге – арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
12235 мың теңге – мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға.

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 10 января 2014 года N 233/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 января 2014 года N 3673. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года N 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3648, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 28 декабря 2013 года N 149, "Звезда Прииртышья" от 28 декабря 2013 года N 149) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "61480566" заменить цифрами "98118516";
цифры "35523852" заменить цифрами "72161802";
в подпункте 2) цифры "61530566" заменить цифрами "98168516";
в подпункте 3):
цифры "-990322" заменить цифрами "1287321";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 2277643 тысячи тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит бюджета – -1337321 тысяча тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита бюджета – 1337321 тысяча тенге.";
в пункте 7 абзацы второй, четвертый исключить;
в пункте 8:
цифры "310325" заменить цифрами "581305";
дополнить абзацем следующего содержания:
"29500 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования.";
решение дополнить пунктами 8-1, 8-2, 8-3 следующего содержания:
"8-1. Установить на 2014 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по областным программам бюджетам районов (городов областного значения), в следующих размерах:
1854061 тысяча тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
118813 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
191524 тысячи тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
15038 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг;
12235 тысяч тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов.

8-2. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің облыстық бағдарламалары бойынша берілетін республикалық бюджеттен дамытуға 2014 жылға арналған нысаналы трансферттердің көлемі мына мөлшерде бекітілсін:
295000 мың теңге – білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
1588584 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
912611 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
1918668 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
1335682 мың теңге – ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
1327207 мың теңге – Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
952855 мың теңге – "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға.
8-3. Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 2014 жылға арналған облыстық бюджетте кредит беру мына мөлшерде ескерілсін:
693295 мың теңге – тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
706248 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
165296 мың теңге – моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге.";
10-тармақта "416547" сандары "283595" сандарымен ауыстырылсын;
шешімнің 11-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"11. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемiнде жиырма бес процентi жоғары айлықақы мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы, облыстық
мәслихаттың хатшысы
М. Көбенов
Павлодар облыстық мәслихатының
(V сайланған XXVIII (кезектен тыс)
сессиясы) 2014 жылғы 10 қаңтардағы
N 233/28 шешiмiне
қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(V сайланған XXVI (кезектен тыс)
сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы
N 198/26 шешiмiне
1-қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстермен және толықтырулармен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

8-2. Установить на 2014 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, передаваемых по областным программам бюджетам районов (городов областного значения), в следующих размерах:
295000 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
1588584 тысячи тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
912611 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
1918668 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
1335682 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
1327207 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
952855 тысяч тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов".
8-3. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год кредитование бюджетов районов (городов областного значения) в следующих размерах:
693295 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
706248 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
165296 тысяч тенге – на содействие развитию предпринимательства в моногородах.";
в пункте 10 цифры "416547" заменить цифрами "283595";
пункт 11 решения изложить в следующей редакции:
"11. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам сферы здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельских населенных пунктах, установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии, секретарь
областного маслихата
М. Кубенов
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
( XXVIII (внеочередная)
сессия, V созыв)
от 10 января 2014 года N 233/28
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XXVI (внеочередная) сессия, V созыв)
от 13 декабря 2013 года N 198/26
Областной бюджет на 2014 год (с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

25 424
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 819
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
605
05
Денсаулық сақтау
22 671 940
1
Кең бейiндi ауруханалар
24 569
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
24 569
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
24 569
2
Халықтың денсаулығын қорғау
614 280
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
614 280
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
373 643
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
143 773
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
95 778
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 086
3
Мамандандырылған медициналық көмек
8 335 300
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 335 300
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 185 126
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
220 826
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
475 829
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
101 222
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
267 265
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
707 827
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
690 967
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
23 627
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 662 611
4
Емханалар
9 850 637
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 850 637
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
874 412
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу

25 424
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
24 819
003
Капитальные расходы государственного органа
605
05
Здравоохранение
22 671 940
1
Больницы широкого профиля
24 569
253
Управление здравоохранения области
24 569
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
24 569
2
Охрана здоровья населения
614 280
253
Управление здравоохранения области
614 280
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
373 643
006
Услуги по охране материнства и детства
143 773
007
Пропаганда здорового образа жизни
95 778
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 086
3
Специализированная медицинская помощь
8 335 300
253
Управление здравоохранения области
8 335 300
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 185 126
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
220 826
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
475 829
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
101 222
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
267 265
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
707 827
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
690 967
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
23 627
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 662 611
4
Поликлиники
9 850 637
253
Управление здравоохранения области
9 850 637
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
874 412
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

359 575
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
8 269 609
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
347 041
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 099 578
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 099 578
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 052 518
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
47 060
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 747 576
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 837 576
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 422
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
64 074
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
122 670
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
9 520
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
15 230
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 681
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 513 979
271
Облыстың құрылыс басқармасы
910 000
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
880 000
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
30 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 701 069
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 081 292
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 200 372
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік
414 497
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
86 292
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
505 108
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
93 425
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

359 575
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
8 269 609
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
347 041
5
Другие виды медицинской помощи
1 099 578
253
Управление здравоохранения области
1 099 578
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 052 518
029
Областные базы спецмедснабжения
47 060
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 747 576
253
Управление здравоохранения области
1 837 576
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
109 422
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
64 074
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
122 670
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
9 520
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
15 230
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 681
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 513 979
271
Управление строительства области
910 000
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
880 000
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
30 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 701 069
1
Социальное обеспечение
2 081 292
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 200 372
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
414 497
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
86 292
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
505 108
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
93 425
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

283 595
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
283 595
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
710 290
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
710 290
269
Облыстың дін істері басқармасы
56 572
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 685
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
651
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
34 236
271
Облыстың құрылыс басқармасы
73 021
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
8 234
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
64 787
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
2 726 410
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 277
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
844
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
15 000
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
60 390
006
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 530 899
007
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
70 000
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
118 947
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 348
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 114
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
47 485
293
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 711 937
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 056 006
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
655 931
14
Борышқа қызмет көрсету
1 345
1
Борышқа қызмет көрсету
1 345

283 595
012
Резерв местного исполнительного органа области
283 595
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
710 290
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
710 290
269
Управление по делам религий области
56 572
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
20 685
003
Капитальные расходы государственного органа
1 000
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
651
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
34 236
271
Управление строительства области
73 021
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
8 234
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
64 787
278
Управление предпринимательства и торговли области
2 726 410
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
49 277
003
Капитальные расходы государственного органа
844
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
15 000
005
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
60 390
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 530 899
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
70 000
280
Управление индустриально-инновационного развития области
118 947
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
63 348
003
Капитальные расходы государственного органа
8 114
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
47 485
293
Управление жилищно-коммунального хозяйства области
1 711 937
031
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1 056 006
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
655 931
14
Обслуживание долга
1 345
1
Обслуживание долга
1 345