Павлодар облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 қаңтардағы "Ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни жораларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы" № 2/1 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 160/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 мамырда № 3817 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Заңының 5-бабына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 қаңтардағы "Ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни жораларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы" № 2/1 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3402 болып тіркелген, 2013 жылғы 7 ақпандағы № 15 "Звезда Прииртышья", 2013 жылғы 7 ақпандағы № 15 "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының преамбуласындағы "4-тармақшасына" саны мен сөзі "7) тармақшасына" санымен және сөзімен ауыстырылсын.
2. "Павлодар облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды облыс әкімінің орынбасары А.А. Өрсариевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы           Д. Тұрғанов

О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 3 января 2013 года № 2/1 "О согласовании расположения помещений для проведения религиозных обрядов за пределами культовых зданий (сооружений)"
Постановление акимата Павлодарской области от 11 мая 2014 года № 160/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 мая 2014 года № 3817
В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 3 января 2013 года № 2/1 "О согласовании расположения помещений для проведения религиозных обрядов за пределами культовых зданий (сооружений)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3402, опубликовано в газетах 7 февраля 2013 года "Звезда Прииртышья" № 15, 7 февраля 2013 года, "Сарыарка самалы" № 15) следующее изменение:
в преамбуле указанного постановления слово и цифру "подпунктом 4)" заменить словом и цифрой "подпунктом 7)".
2. Государственному учреждению "Управление по делам религий Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Орсариева А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области                              Д. Турганов