"Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу, олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 124/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 мамырда № 3819 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы № 142/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.05.2015 № 142/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу, олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2013 жылғы 5 сәуірдегі "Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу, олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" № 100/4 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3525 болып тіркелді, 2013 жылғы 11 мамырда "Сарыарқа самалы" газетінде, 2013 жылғы 11 мамырда "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланды).
3. "Павлодар облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының заңнамен белгіленген тәртіпке сәйкес ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Д.Н. Тұрғановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысы дін істері
Басқармасының басшысы Е. Рақымжанов
2014 жылғы "25" сәуір
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "24" сәуірдегі
№ 124/4 қаулысымен
бекітілді
"Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу, олардың
орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді
(ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп
қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы
шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений), определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения)"
Постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2014 года № 124/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 мая 2014 года № 3819. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 19 мая 2015 года № 142/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 19.05.2015 № 142/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений), определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения)".
2. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 5 апреля 2013 года № 100/4 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений), определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3525, опубликовано 11 мая 2013 года в газете "Сарыарқа самалы", 11 мая 2013 года в газете "Звезда Прииртышья").
3. Государственному учреждению "Управление архитектуры и градостроительства Павлодарской области" обеспечить официальное опубликование в установленном законодательством порядке.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Турганова Д.Н.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления
по делам религии Павлодарской
области Е. Рахимжанов
"25" апреля 2014 года
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "24" апреля 2014 года № 124/4
Регламент государственной услуги "Выдача решения о
строительстве культовых зданий (сооружений), определении
их месторасположения, а также перепрофилировании
(изменении функционального назначения) зданий
(сооружений) в культовые здания (сооружения)"

1. Жалпы ережелер
1) "Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу, олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) сәулет және қала құрылысы басқармасының атынан Павлодар облысының жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші), "Павлодар облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – Басқарма) келісімі бойынша көрсетеді.
2) Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3) Мемлекеттік қызметтің көрсетілетін нәтижесі облыстың жергілікті атқарушы органының ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу, олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешімі (бұдан әрі – шешім) немесе Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 137 қаулысымен бекітілген "Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу, олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 10-тармағына көзделген жағдайда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы қағаз тасымалдағыштағы дәлелденген жауабы (бұдан әрі – бас тарту) болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
1) Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттардың болуы мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме болып табылады.
2) Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әр рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдайды, тіркеу мөртаңбасы (кіріс нөмірі, күні) бар көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің көшірмесін береді – 30 минуттан артық емес;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қарайды және жауапты қызметкерге орындау үшін жолдайды – 1 күнтізбелік күн ішінде;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері құжаттарды тексереді, Басқармаға келісу үшін сұрау жолдайды немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауап дайындайды – 2 күнтізбелік күн ішінде;
Басқарма келіседі немесе шешім беруді келісуден бас тартады, көрсетілетін қызметті берушіге жауап жолдайды – 3 күнтізбелік күн ішінде;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері облыс әкімдігі қаулысының жобасын дайындайды және басшылыққа тексеруге ұсынады немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап дайындайды – 14 күнтізбелік күн ішінде;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қаулы жобасы бойынша материалдарға қол қояды және облыс әкімдігіне жолдайды немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауапқа қол қояды – 1 күнтізбелік күн ішінде;
облыс әкімдігі қаулыға қол қояды және көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды – 7 күнтізбелік күн ішінде;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері нәтижені көрсетілетін қызметті алушыға жеке өзіне береді немесе пошта арқылы жолдайды – 1 күнтізбелік күн ішінде;

1. Общие положения
1) Государственная услуга "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений), определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения)" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом Павлодарской области, в лице управления архитектуры и градостроительства (далее – услугодатель), по согласованию с государственным учреждением "Управление по делам религий Павлодарской области" (далее - Управление).
2) Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3) Результатом оказываемой государственной услуги является решение местного исполнительного органа области о строительстве культовых зданий (сооружений), определении их месторасположения или о перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) (далее – решение), либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случае и по основанию, предусмотренным пунктом 10 Стандарта государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений), определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения)", утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 137 (далее – Стандарт) на бумажном носителе (далее – отказ).
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
1) Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие документов, указанных в пункте 9 Стандарта.
2) Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
сотрудник канцелярии услугодателя принимает документы, выдает копии заявления услугополучателя со штампом регистрации (входящий номер, дата) – не более 30 минут;
руководитель услугодателя рассматривает и направляет ответственному сотруднику для исполнения – в течение 1 календарного дня;
ответственный сотрудник услугодателя проверяет документы, направляет запрос для согласования в Управление, либо подготавливает мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – в течение 2 календарных дней;
Управление согласовывает либо отказывает в согласовании выдачи решения, и направляет ответ услугодателю – в течение 3 календарных дней;
ответственный сотрудник услугодателя подготавливает проект постановления акимата области и представляет на проверку руководству, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – в течение 14 календарных дней;
руководитель услугодателя подписывает материалы по проекту постановления и направляет в акимат области, либо подписание мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги – в течение 1 календарного дня;
акимат области подписывает постановление и направляет к услугодателю – в течение 7 календарных дней;
ответственный сотрудник услугодателя выдает результат услугополучателю при личном его посещении либо направляет по почте – в тeчение 1 календарного дня;

3) Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижелері:
тіркеу мөртаңбасы (кіріс нөмірі, күні) бар көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің көшірмесі және құжаттарды басшыға қарау үшін жолдау № 1 рәсімнің нәтижесі болып табылады;
жауапты қызметкерге орындау үшін жолдау № 2 рәсімнің нәтижесі болып табылады;
көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын Басқармаға жолдау немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап № 3 рәсімнің нәтижесі болып табылады;
келісу немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап № 4 рәсімнің нәтижесі болып табылады;
қаулы жобасы немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап № 5 рәсімнің нәтижесі болып табылады;
қаулы жобасы бойынша материалдарға қол қою және облыс әкімдігіне жолдау немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап № 6 рәсімнің нәтижесі болып табылады;
облыс әкімдігінің қол қойылған қаулысының жобасы № 7 рәсімнің нәтижесі болып табылады;
мемлекеттік қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға жеке өзіне беру немесе көрсетілетін қызметті алушының атына пошта арқылы жолдау № 8 рәсімнің нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
1) Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізілімі:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері;
Басқарма;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
облыс әкімдігі.

3) Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
результатом процедуры № 1 является копия заявления услугополучателя со штампом регистрации (входящий номер, дата) и направление документов на рассмотрение руководителю;
результатом процедуры № 2 является направление для исполнения ответственному сотруднику;
результатом процедуры № 3 является направление документов услугополучателя в Управление, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
результатом процедуры № 4 является согласование либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
результатом процедуры № 5 является проект постановления, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
результатом процедуры № 6 является подписание материалов по проекту постановления и направление в акимат области, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
результатом процедуры № 7 является подписанный проект постановления акиматом области;
результатом процедуры № 8 является выдача результата государственной услуги услугополучателю при личном его посещении либо направление по почте в адрес услугополучателя.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
1) Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
сотрудник канцелярии услугодателя;
ответственный сотрудник услугодателя;
Управление;
руководство услугодателя;
акимат области.

2) Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсетумен құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) бірізділігінің сипаттамасы 1-қосымшада келтірілген және әр рәсімнің (іс-қимылдың) өту блок-сызбасы 2-қосымшада келтірілген.
3) Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар), өзара іс-қимылда бірізділігінің реттілігін толық сипаттамасы мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес көрсетіледі.
Ескерту. 3-бөлімге өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 253/7 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де
көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
Мемлекеттік қызмет Павлодар облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік мекемесі және веб-портал арқылы көрсетілмейді.
"Ғибадат үйлерін (ғимараттарын)
салу, олардың орналасатын жерін
айқындау, сондай-ақ үйлерді
(ғимараттарды) ғибадат үйлері
ғимараттары) етіп қайта бейіндеу
(функционалдық мақсатын өзгерту)
туралы шешім беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы
рәсімдер (іс-қимылдар) бірізділігінің сипаттамасы
Үдерістің іс-қимылы
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
5
6
7
8
2
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері
Басқарма
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Облыс әкімдігі
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері
3
Іс-қимылдың (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы
Құжаттарды қабылдау
Қарау және жауапты қызметкерге орындау үшін жолдау
Құжаттарды тексеру, Басқармаға келісу үшін сұрау жолдау немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап дайындау
Келіседі немесе шешім беруді келісуден бас тартады, көрсетілетін қызметті берушіге жауап жолдайды
Облыс әкімдігі қаулысының жобасын дайындау және басшылыққа тексеруге ұсыну немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап дайындау
Қаулы жобасы бойынша материалдарға қол қою және облыс әкімдігіне жолдау немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауапқа қол қою
Қаулыға қол қою және көрсетілетін қызметті берушіге жолдау
Нәтижені көрсетілетін қызметті алушыға жеке өзіне беру немесе пошта арқылы жолдау
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімші шешім)
Тіркеу мөртаңбасы (кіріс нөмірі, күні) бар көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің көшірмесі
Бұрыштама қою
Басқармаға құжаттарды келісуге жолдау туралы ілеспе хат
Көрсетілетін қызметті берушіге жауап жолдау
Шешімнің жобасы не бас тарту
Қол қойылған қаулы жобасы
Қол қойылған қаулы жобасы
Шешім немесе бас тарту
5
Орындау мерзімдері
30 минуттан көп емес
1 күнтізбелік күн ішінде
2 күнтізбелік күн ішінде
3 күнтізбелік күн ішінде
14 күнтізбелік күн ішінде
1 күнтізбелік күн ішінде
7 күнтізбелік күн ішінде
1 күнтізбелік күн ішінде
"Ғибадат үйлерін (ғимараттарын)
салу, олардың орналасатын жерін
айқындау, сондай-ақ үйлерді
(ғимараттарды) ғибадат үйлері
ғимараттары) етіп қайта бейіндеу
(функционалдық мақсатын өзгерту)
туралы шешім беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Блок-сызба
Құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы
рәсімдер (іс-қимылдар) бірізділігінің сипаттамасы
"Ғибадат үйлерін (ғимараттарын)
салу,олардың орналасатын жерін
айқындау, сондай-ақ үйлерді
(ғимараттарды) ғибадат үйлері
(ғимараттары) етіп қайта
бейіндеу (функционалдық
мақсатын өзгерту) туралы
шешім беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
"Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу, олардың орналасатын
жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері
(ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын
өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 3-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 253/7 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілері:

2) Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в приложении 1 и блок-схема прохождения каждой процедуры (действия) в приложении 2.
3) Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
Государственная услуга через республиканское государственное учреждение на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Павлодарской области и веб-портал не оказывается.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения о
строительстве культовых зданий
(сооружений), определении их
месторасположения, а также
перепрофилировании (изменении
функционального назначения)
зданий (сооружений) в культовые
здания(сооружения)"
Описание последовательности процедур (действий)
структурных подразделений (работников)
Действия процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
2
Наименование структурного подразделения
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный сотрудник услугодателя
Управление
Ответственный сотрудник услугодателя
Руководитель услугодателя
Акимат области
Ответственный сотрудник услугодателя
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции)
Прием документов
Рассмотрение и направление ответственному сотруднику для исполнения
Проверка документов, направление запроса для согласования в Управление, либо подготовка мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Согласовывает либо отказывает в согласовании выдачи решения, и направляет ответ услугодателю
Подготовка проекта постановления акимата области и представление на проверку руководству, либо подготовка мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Подписание материалов по проекту постановления и направление в акимат области, либо подписание мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Подписание постановления и направление к услугодателю
Выдача результата услугополучателю при личном его посещении либо направление по почте
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Копия заявления услугополучателя со штампом регистрации (входящий номер, дата)
Наложение резолюции
Сопроводительное письмо в Управление о направлении документов на согласование
Направление ответа услугодателю
Проект решения либо отказ
Подписанный проект постановления
Подписанный проект постановления
Решение либо отказ
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
В течение 1 календарного дня
В течение 2 календарных дней
В течение 3 календарных дней
В течение 14 календарных дней
В течение 1 календарного дня
В течение 7 календарных дней
В течение 1 календарного дня
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения о
строительстве культовых зданий
(сооружений), определении их
месторасположения, а также
перепрофилировании (изменении
функционального назначения)
зданий (сооружений) в культовые
здания(сооружения)"
Блок-схема
Описание последовательности процедур (действий)
между структурными подразделениями (работниками)
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения о
строительстве культовых зданий
(сооружений), определении
их месторасположения,а также
перепрофилировании (изменении
функционального назначения)
зданий (сооружений) в культовые
здания (сооружения)"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий
(сооружений), определении их месторасположения, а также
перепрофилировании (изменении функционального назначения)
зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения)"
Условные обозначения: