Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 123/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 мамырда № 3825 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы № 143/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.05.2015 № 143/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16–бабы 3–тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу";
"Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру";
"Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттері бекітілсін.
2. "Павлодар облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының заңнамен белгіленген тәртіпте ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Өрсариевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "24" сәуірдегі
№ 123/4 қаулысымен
бекітілді
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді
және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1) "Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Павлодар облысы дін істері басқармасы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) тұлғасында Павлодар облысының жергілікті атқарушы органы көрсетеді.

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности
Постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2014 года № 123/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 мая 2014 года № 3825. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 19 мая 2015 года № 143/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 19.05.2015 № 143/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
"Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность";
"Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)";
"Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 249/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление по делам религий Павлодарской области" обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Орсариева А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "24" апреля № 123/4
Регламент государственной услуги "Проведение
регистрации и перерегистрации лиц,
осуществляющих миссионерскую деятельность"
1. Общие положения
1) Государственная услуга "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность" (далее - государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом Павлодарской области в лице управления по делам религий Павлодарской области (далее – услугодатель).

2) Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3) Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 137 қаулысымен бекітілген "Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша миссионерді тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік немесе мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
1) Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының өтiнiші болып табылады.
2) Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері Стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттарды қабылдайды және тіркейді, басшыға қарау үшін жібереді (30 минуттан аспайды).
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және жауапты қызметкерге орындау үшін жібереді (1 күнтізбелік күн ішінде).
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері құжаттарды зерделейді және тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікті немесе қағаз тасымалдағышта мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды (24 күнтізбелік күн ішінде).
Облыс дін істері басқармасының басшысы миссионерді тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікке немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды (3 күнтізбелік күн ішінде).
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға жеке өзi келгенде (не сенімхат бойынша оның өкіліне) куәлікті немесе куәлік беруден бас тарту дәлелді жауапты беруді жүзеге асырады немесе қызметті алушының өтінішінде көрсетілген мекенжайға поштамен жібереді (1 күнтізбелік күн ішінде).
3) Рәсімнің нәтижесі тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікті немесе мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
1) Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.

2) Форма оказываемой государственной услуги – бумажная.
3) Результатом оказания государственной услуги является свидетельство о регистрации (перерегистрации) миссионера по форме согласно приложению 1 к Стандарту государственной услуги "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность", утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 137 (далее - Стандарт), либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
1) Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя по форме согласно приложению 2 к Стандарту.
2) Ответственный сотрудник услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта и направляет руководителю для рассмотрения (не более 30 минут);
Руководитель услугодателя рассматривает документы и направляет ответственному сотруднику для исполнения (в течение 1 календарного дня).
Ответственный сотрудник услугодателя, изучает документы и подготавливает свидетельство о регистрации (перерегистрации), либо проект мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе (в течение 24 календарных дней).
Руководитель управления по делам религий области подписывает свидетельство о регистрации (перерегистрации) миссионера, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги (в течение 3 календарных дней).
Ответственный сотрудник услугодателя осуществляет выдачу свидетельства либо мотивированного ответа об отказе в выдаче свидетельства услугополучателю (либо представителю по доверенности) при личном посещении или направляет почтой по адресу, указанному в заявлении услугополучателя (в течение 1 календарного дня).
3) Результатом процедуры является выдача свидетельства о регистрации (перерегистрации) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
1) Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
ответственный сотрудник услугодателя;
руководитель услугодателя.

2) Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсетумен құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында, 2-қосымшаның блок-сызбасында келтірілген.
3) мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Ескерту. 3-бөлімге өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 249/7 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де
көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану қарастырылмаған.
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын
тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді
жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы
рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау
Құрылымдық бөлімше
Жауапты қызметкер
Басшы
Жауапты қызметкер
Басшы
Жауапты қызметкер
Көрсетілетін қызметті берушінің іс-қимылы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу мөртабаны (кіріс нөмірі, күні) қойылған өтініштің көшірмесін қызметті алушыға беру
Құжаттарды қарау
Құжаттарды қарау және тексеру
Тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікті немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты қарау
Журналда тіркеу
Аяқтау нысаны
Құжаттарды басшыға қарауға жіберу
Жауапты қызметкерге орындау үшін жіберу
Тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікті немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікке немесе бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға жеке өзi келгенде немесе поштамен көрсетілетін қызметті алушының мекенжайына жіберу
Мерзімдері
30 минуттан артық емес
1 күнтізбелік күн ішінде
24 күнтізбелік күн ішінде
3 күнтізбелік күн ішінде
1 күнтізбелік күн ішінде
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын
тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді
жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы
рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын
тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді
жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы "Миссионерлік
қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта
тіркеуді жүргізу" мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 3-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.06.2014 N 249/7 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "24" сәуірдегі
№ 123/4 қаулысымен
бекітілді
"Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат
үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу
туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

2) Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1, блок-схеме приложения 2 к настоящему регламенту.
3) подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Сноска. Раздел 3 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 249/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
Взаимодействие с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также использование информационных систем в процессе оказания государственной услуги не предусмотрены.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Проведение регистрации
и перерегистрации лиц,осуществляющих
миссионерскую деятельность"
Описание последовательности процедур (действий)
между структурными подразделениями (работниками)
Структурное подразделение
Ответственный сотрудник
Руководитель
Ответственный сотрудник
Руководитель
Ответственный сотрудник
Действия услугодателя
Прием документов, выдача копии заявления получателю со штампом регистрации (входящий номер, дата)
Рассмотрение документов
Рассмотрение и проверка документов
Рассмотрение свидетельства о регистрации (перерегистрации) либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале
Форма завершения
Направление документов на рассмотрение руководителю
Направление для исполнения ответственному сотруднику
Подготовка свидетельства о регистрации (перерегистрации) либо мотивированного ответа об отказе
Подписание свидетельства о регистрации (перерегистрации) либо мотивированного ответа об отказе
Выдача результата государственной услуги услугополучателю при личном его посещении либо направление по почте в адрес услугополучателя
Сроки
не более 30 минут
в течение 1 календарного дня
в течение 24 календарных дней
в течение 3 календарных дней
в течение 1 календарного дня
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Проведение регистрации
и перерегистрации лиц,осуществляющих
миссионерскую деятельность"
Описание последовательности процедур (действий)
между структурными подразделениями (работниками)
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Проведение регистрации
и перерегистрации лиц,осуществляющих
миссионерскую деятельность"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих
миссионерскую деятельность" через услугодателя
Сноска. Регламент дополнен приложением 3 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 249/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "24" апреля № 123/4
Регламент государственной услуги "Выдача решения о согласовании
расположения помещений для проведения религиозных
мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)"

1. Жалпы ережелер
1) "Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Павлодар облысы дін істері басқармасы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) тұлғасында Павлодар облысының жергілікті атқарушы органы көрсетеді.
2) Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3) Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы келісу-хат немесе Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 137 қаулысымен бекітілген "Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 10-тармағында көзделген жағдайда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлердің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
1) Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының өтiнiші болып табылады.
2) Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы Стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттарды қабылдайды және тіркейді, басшыға қарау үшін жібереді (30 минуттан аспайды).
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және жауапты қызметкерге орындау үшін жібереді (1 күнтізбелік күн ішінде).
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды зерделейді және діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы облыс әкімдігі қаулысының жобасын немесе қағаз тасымалдағышта көрсетілетін қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды (19 күнтізбелік күн ішінде).
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы әкімдік қаулысының жобасы бойынша материалдарға қол қояды және облыс әкімдігіне жібереді (1 күнтізбелік күн ішінде).
Облыс әкімі облыс әкімдігінің қаулысын қарайды және қол қояды (7 күнтізбелік күн ішінде).
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушыға жеке өзi келгенде (не сенімхат бойынша оның өкіліне) діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы келісу-хатты немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты беруді жүзеге асырады немесе қызметті алушының өтінішінде көрсетілген мекенжайға поштамен жібереді (1 күнтізбелік күн ішінде).

1. Общие положения
1) Государственная услуга "Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)" (далее - государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом Павлодарской области в лице управления по делам религий Павлодарской области (далее – услугодатель).
2) Форма оказываемой государственной услуги – бумажная.
3) Результатом оказания государственной услуги является письмо-согласование о согласовании расположения помещения для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений), либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случае и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта государственной услуги "Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан № 137 от 24 февраля 2014 года (далее - Стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
1) Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя по форме согласно приложению 1 к Стандарту.
2) Ответственный сотрудник услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта и направляет руководителю для рассмотрения (не более 30 минут);
Руководитель услугодателя рассматривает документы и направляет ответственному сотруднику для исполнения (в течение 1 календарного дня).
Ответственный исполнитель услугодателя, изучает документы и подготавливает проект постановления акимата области о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе (в течение 19 календарных дней).
Руководитель услугодателя парафирует материалы по проекту постановления акимата и направляет в акимат области (в течение 1 календарного дня).
Аким области рассматривает и подписывает постановление акимата области (в течение 7 календарных дней).
Ответственный исполнитель услугодателя осуществляет выдачу письма-согласования о согласовании расположения помещения для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений), либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги услугополучателю (либо представителю по доверенности) при личном посещении или направляет почтой по адресу, указанному в заявлении получателем государственной услуги (в течение 1 календарного дня).

3) Рәсімнің нәтижесі діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы келісу-хатын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
1) Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
облыс әкімдігі.
2) Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсетумен құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында, 2-қосымшаның блок-сызбасында келтірілген.
3) мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Ескерту. 3-бөлімге өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 249/7 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге
де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл
тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану қарастырылмаған.
"Діни іс-шараларды өткізуге
арналған үй-жайларды
ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан)
тыс жерлерде орналастыруға
келісу туралы шешім беру"
мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы
рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау
Құрылымдық бөлімше
Жауапты қызметкер
Басшы
Құрылымдық бөлімшенің қызметкері
Басшы
Облыс әкімі
Жауапты қызметкер
Көрсетілетін қызмет берушінің іс-қимылы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу мөртабаны (кіріс нөмірі, күні) қойылған өтініштің көшірмесін қызметті алушыға беру
Құжаттарды қарау
Құжаттарды қарау және тексеру
Облыс әкімдігінің қаулы жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты қарау
Қаулы жобасын қарау
Журналда тіркеу
Аяқтау нысаны
Құжаттарды басшыға қарауға жіберу
Жауапты қызметкерге орындау үшін жіберу
Облыс әкімдігі қаулысының жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындау
Әкімдік қаулысының жобасы бойынша материалдарға қол қою және облыс әкімдігіне жіберу
Әкімдіктің қаулысына қол қою
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға жеке өзi келгенде немесе поштамен көрсетілетін қызметті алушының мекен-жайына жіберу
Мерзімдері
30 минуттан артық емес
1 күнтізбелік күн ішінде
19 күнтізбелік күн ішінде
1 күнтізбелік күні ішінде
7 күнтізбелік күн ішінде
1 күнтізбелік күн ішінде
"Діни іс-шараларды өткізуге
арналған үй-жайларды
ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан)
тыс жерлерде орналастыруға
келісу туралы шешім беру"
мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы
рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау
"Діни іс-шараларды өткізуге
арналған үй-жайларды
ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан)
тыс жерлерде орналастыруға
келісу туралы шешім беру"
мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы "Діни іс-шараларды өткізуге
арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс
жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 3-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.06.2014 N 249/7 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "24" сәуірдегі
№ 123/4 қаулысымен
бекітілді
"Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық
материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы
тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы
шешім беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламенті

3) Результатом процедуры является выдача письма-согласования о согласовании расположения помещения для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случае и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта государственной услуги "Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан № 137 от 24 февраля 2014 года (далее - Стандарт).
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
1) Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
ответственный исполнитель услугодателя;
руководитель услугодателя;
акимат области.
2) Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1, блок-схеме приложения 2 к настоящему регламенту.
3) подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Сноска. Раздел 3 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 249/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
Взаимодействие с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также использование информационных систем в процессе оказания государственной услуги не предусмотрены.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения о
согласовании расположения
помещений для проведения
религиозных мероприятий
за пределами культовых
зданий (сооружений)"
Описание последовательности процедур (действий)
между структурными подразделениями (работниками)
Структурное подразделение
Ответственный сотрудник
Руководитель
Сотрудник структурного подразделения
Руководитель
Аким области
Ответственный сотрудник
Действия услугодателя
Прием документов, выдача копии заявления получателю со штампом регистрации (входящий номер, дата)
Рассмотрение документов
Рассмотрение и проверка документов
Рассмотрение проекта постановления акимата либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение проекта постановления
Регистрация в журнале
Форма завершения
Направление документов на рассмотрение руководителю
Направление для исполнения ответственному сотруднику
Подготовка проекта постановления акимата либо проекта мотивированного ответа об отказе
Парафирование материалов по проекту постановления акимата и направление в акимат области
Подписание постановления акимата
Выдача результата государственной услуги услугополучателю при личном его посещении либо направление по почте в адрес услугополучателя
Сроки
не более 30 минут
в течение 1 календарного дня
в течение 19 календарных дней
в течение 1 календарного дня
в течение 7 календарных дней
в течение 1 календарного дня
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения о
согласовании расположения
помещений для проведения
религиозных мероприятий
за пределами культовых
зданий (сооружений)"
Описание последовательности процедур (действий) между
структурными подразделениями (работниками)
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения о
согласовании расположения
помещений для проведения
религиозных мероприятий
за пределами культовых
зданий (сооружений)"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача решения о согласовании расположения помещений для
проведения религиозных мероприятий за пределами
культовых зданий (сооружений)" через услугодателя
Сноска. Регламент дополнен приложением 3 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 249/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "24" апреля № 123/4
Регламент государственной услуги "Выдача решения об
утверждении расположения специальных стационарных
помещений для распространения религиозной литературы
и иных информационных материалов религиозного
содержания, предметов религиозного назначения"

1. Жалпы ережелер
1) "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Павлодар облысы дін істері басқармасы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) тұлғасында Павлодар облысының жергілікті атқарушы органы көрсетеді.
2) Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3) Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлердің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
1) Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 137 қаулысымен бекітілген "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағында көзделген өтiнiш пен құжаттар болып табылады.
2) Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері құжаттарды қабылдайды және тіркейді, басшыға қарау үшін жібереді (30 минуттан аспайды).
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және жауапты қызметкерге орындау үшін жібереді (1 күнтізбелік күн ішінде).
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері құжаттарды зерделейді және Павлодар облысы әкімдігі қаулысының жобасын дайындайды (19 күнтізбелік күн ішінде).
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы әкімдік қаулысының жобасы бойынша материалдарға қол қояды және облыс әкімдігіне жібереді (1 күнтізбелік күн ішінде).
Облыс әкімі діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы қаулыны қарайды және қол қояды (7 күнтізбелік күн ішінде).
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға жеке өзi келгенде (не сенімхат бойынша оның өкіліне) діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешімді немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты беруді жүзеге асырады немесе қызметті алушының өтінішінде көрсетілген мекенжайға поштамен жібереді (1 күнтізбелік күн ішінде).

1. Общие положения
1) Государственная услуга "Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (далее - государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом Павлодарской области в лице управления по делам религий Павлодарской области (далее – услугодатель).
2) Форма оказываемой государственной услуги – бумажная.
3) Результатом оказания государственной услуги является решение об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
1) Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление и документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги "Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан № 137 от 24 февраля 2014 года (далее Стандарт).
2) Ответственный сотрудник услугодателя осуществляет прием, регистрацию документов и направляет руководителю для рассмотрения (не более 30 минут).
Руководитель услугодателя рассматривает документы и направляет ответственному сотруднику для исполнения (в течение 1 календарного дня).
Ответственный сотрудник услугодателя, изучает документы и подготавливает проект постановления акимата Павлодарской области (в течение 19 календарных дней).
Руководитель услугодателя парафирует материалы по проекту постановления акимата и направляет в акимат области (в течение 1 календарного дня).
Аким области рассматривает и подписывает постановление об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения (в течение 7 календарных дней);
Ответственным сотрудником услугодателя осуществляется выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения услугополучателю (либо представителю по доверенности) при личном посещении или направляется почтой по адресу, указанному получателем государственной услуги (в течение 1 календарного дня).

3) Рәсімнің нәтижесі діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешімді беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
1) Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
облыс әкімдігі.
2) Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсетумен құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында, 2-қосымшаның блок-сызбасында келтірілген.
3) мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Ескерту. 3-бөлімге өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 249/7 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де
көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау.
Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану қарастырылмаған.
"Діни әдебиетті және діни
мазмұндағы өзге де ақпараттық
материалдарды, діни мақсаттағы
заттарды тарату үшін арнайы
тұрақты үй-жайлардың
орналастырылуын бекіту туралы
шешім беру" мемлекеттiк
көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы
рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау
Құрылымдық бөлімше
Жауапты қызметкер
Басшы
Жауапты қызметкер
Басшы
Облыс әкімі
Жауапты қызметкер
Көрсетілетін қызметті берушінің іс-қимылы
Құжаттарды қабылдау, кеңсенің тіркеу мөртабаны (кіріс нөмірі, күні) қойылған өтініштің көшірмесін қызмет алушыға беру
Құжаттарды қарау
Құжаттарды қарау және тексеру
Облыс әкімдігінің қаулы жобасын қарау
Әкімдік қаулысының жобасын қарау
Журналда тіркеу
Аяқтау нысаны
Құжаттарды бас-шыға қарауға жіберу
Жауапты қызметкерге орындау үшін жіберу
Облыс әкімдігі қаулысының жобасын дайындау
Әкімдік қаулысының жобасы бойынша материалдарға қол қою және облыс әкімдігіне жіберу
Әкімдіктің қаулысына қол қою
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін көрсетілетін қызмет алушыға жеке өзi келгенде немесе поштамен көрсетілетін қызметті алушының мекенжайына жіберу
Мерзімдері
30 минуттан артық емес
1 күнтізбелік күн ішінде
19 күнтізбелік күн ішінде
1 күнтізбелік күн ішінде
7 күнтізбелік күн ішінде
1 күнтізбелік күн ішінде
"Діни әдебиетті және діни
мазмұндағы өзге де ақпараттық
материалдарды, діни мақсаттағы
заттарды тарату үшін арнайы
тұрақты үй-жайлардың
орналастырылуын бекіту туралы
шешім беру" мемлекеттiк
көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы
рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау
"Діни әдебиетті және діни
мазмұндағы өзге де ақпараттық
материалдарды, діни мақсаттағы
заттарды тарату үшін арнайы
тұрақты үй-жайлардың
орналастырылуын бекіту туралы
шешім беру" мемлекеттiк
көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы "Діни әдебиетті және діни
мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы
заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың
орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 3-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.06.2014 N 249/7 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілер:

3) Результатом процедуры является выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
1) Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
ответственный сотрудник услугодателя;
руководитель услугодателя;
акимат области.
2) Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1, блок-схеме 2 к настоящему регламенту.
3) подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Сноска. Раздел 3 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 249/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе оказания
государственной услуги
Взаимодействие с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также использование информационных систем в процессе оказания государственной услуги не предусмотрены.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения
об утверждении расположения
специальных стационарных
помещений для распространения
религиозной литературы и иных
информационных материалов
религиозного содержания,
предметов религиозного назначения"
Описание последовательности процедур (действий)
между структурными подразделениями (работниками)
Структурное подразделение
Ответственный сотрудник
Руководитель
Ответственный сотрудник
Руководитель
Аким области
Ответственный сотрудник
Действия услугодателя
Прием документов, выдача копии заявления получателю со штампом регистрации (входящий номер, дата)
Рассмотрение документов
Рассмотрение и проверка документов
Рассмотрение проекта постановления акимата
Рассмотрение проекта постановления акимата
Регистрация в журнале
Форма завершения
Направление документов на рассмотрение руководителю
Направление для исполнения ответственному сотруднику
Подготовка проекта постановления акимата
Парафирование материалов по проекту постановления и направление в акимат области
Подписание постановления акимата
Выдача результата государственной услуги услугополучателю при личном его посещении либо направление по почте в адрес услугополучателя
Сроки
не более 30 мин
в течение 1 календарного дня
в течение 19 календарных дней
в течение 1 календарного дня
в течение 7 календарных дней
в течение 1 календарного дня
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения
об утверждении расположения
специальных стационарных
помещений для распространения
религиозной литературы и иных
информационных материалов
религиозного содержания,
предметов религиозного назначения"
Описание последовательности процедур (действий)
между структурными подразделениями (работниками)
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения
об утверждении расположения
специальных стационарных
помещений для распространения
религиозной литературы и иных
информационных материалов
религиозного содержания,
предметов религиозного назначения"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача решения об утверждении расположения
специальных стационарных помещений для распространения
религиозной литературы и иных информационных
материалов религиозного содержания, предметов
религиозного назначения" через услугодателя
Сноска. Регламент дополнен приложением 3 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 249/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения: