Профилактикасы мен диагностикасы бюджеттік қаражат есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы № 158/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 мамырда № 3827 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 1-тармағының 17-3) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі бекітілсін.
2. Ауыл шаруашылығы басқармасы осы қаулыны ресми жариялауды заңнамаен белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 6 мамырдағы
№ 158/5 қаулысымен
бекітілді
Профилактикасы мен диагностикасы
бюджеттік қаражат есебінен жүзеге асырылатын
жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 23.12.2015 N 364/12 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Малдардың бірнеше түрі бойынша ортақ аурулар (ірі қара мал, ұсақ қара мал, шошқа): қотыр.
Жылқы аурулары: сақау.

Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств
Постановление акимата Павлодарской области от 6 мая 2014 года № 158/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 мая 2014 года № 3827
В соответствии с подпунктом 17-3) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 "О ветеринарии", акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств.
2. Управлению сельского хозяйства обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утверждено
постановлением акимата
Павлодарской области
от 6 мая 2014 года № 158/5
Перечень энзоотических болезней животных, профилактика
и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 23.12.2015 N 364/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Болезни общие по нескольким видам животных (крупный рогатый скот, мелкий рогатый скот, свиньи): псороптоз.
Болезни лошадей: мыт.