"Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру", "Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру", "Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 117/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 мамырда № 3837 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы N 160/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.05.2015 N 160/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
"Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру";
"Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру";
"Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттері бекітілсін.
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі "Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" электрондық мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" № 118/4 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 30 сәуірде № 3524 болып тіркелді, 2013 жылғы 7 мамырда "Сарыарқа самалы" газетінде, 2013 жылғы 7 мамырда "Звезда Прииртышья" газетінде, жарияланды).
3. "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының заңнамамен белгіленген тәртіпте ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Сәдібековқе жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы " 24 " сәуірдегі
№ 117/4 қаулысымен
бекітілді
"Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламенті

Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность", "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность", "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения"
Постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2014 года № 117/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 мая 2014 года № 3837. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28 мая 2015 года N 160/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28.05.2015 N 160/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность";
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность";
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения".
2. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 11 апреля 2013 года № 118/4 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3524 от 30 апреля 2013 года, опубликовано 7 мая 2013 года в газете "Звезда Прииртышья", 7 мая 2013 года в газете "Сарыарқа самалы").
3. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Павлодарской области" обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в установленном законодательном порядке.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибековым Г.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "24" апреля 2014 года № 117/4
Регламент государственной услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача дубликатов лицензии
на медицинскую деятельность"

1. Жалпы ережелер
1. "Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға өтініштерді қабылдауды және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелерін беруді көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі жүзеге асырады немесе www.elicense.kz "Е-лицензиялау" веб-порталы (бұдан әрі – портал) немесе "Павлодар облысы бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі - Орталық", сондай-ақ www.egov.kz. "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесі медициналық қызметке лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын немесе Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 141 қаулысымен бекітілген "Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздемелер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
1. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттардың тізбесі болып табылады.
2. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:
кеңсе маманы лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беруге, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге өтінішті қабылдайды, тексереді және тіркейді, басшының жауапты орынбасарына қарау үшін жібереді, лицензияның телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде кеңсе маманы "Телнұсқа" деген белгіні көрсетіп, бөлім басшысына жібереді, көрсетілететін қызметты алушыға қызмет көрсету уақыты (15 минут);
басшының орынбасары құжаттарды қарайды және бөлімнің жауапты басшысына орындау үшін жібереді (1 жұмыс күні);
бөлім басшысы құжаттарды қарайды және жауапты орындаушыны анықтайды (1 жұмыс күні), егер өтініш көрсетілетін қызметті алушыдан лицензия телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаға беру үшін келіп түссе, онда жауапты орындаушыға өтінішті келіп түскен күні жібереді, лицензия телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаға беру кезінде
15 минут ішінде қарайды және сол күні анықтап, жауапты орындаушыға жібереді;
жауапты орындаушы құжаттар топтамасын зерделейді, "Заңды тұлға" мемлекеттік дерекқор базасында (бұдан әрі – ЗТ МДБ) көрсетілетін қызметті алушы мәліметтерінің бар болуын тексереді, ақпаратық жүйеге берiлген, қайта ресiмделген, тоқтатылған, жаңартылған және қолданылуы тоқтатылған лицензиялар, сондай-ақ лицензияланған қызметтің түрін (кіші түрін) жүзеге асыратын филиалдар, өкілеттіктер, (объектілер, пункттер, учаскелер), лицензиаттар туралы мәліметтерді енгізеді, лицензиарлар беретін лицензияның сәйкестендіру нөмірлерін орталықтандырылған түрде қалыптастырады (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ, "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да қызметін өңдейді, көрсетілетін қызметті берушінің лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру туралы өтінішті қарау кезінде лицензияны беру үшін көрсетілетін қызметті алушының біліктілік талаптар мен негіздемелерге сәйкестігін тексереді (10 жұмыс күні), лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде (5 жұмыс күні), лицензияға телнұсқаны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде
(1 жұмыс күні), шығу құжаттарын жинақтайды, егер көрсетілетін қызметті алушыдан лицензияға телнұсқаны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру үшін өтініш келіп түскен жағдайда, жауапты орындаушы өтініш келіп түскен күні жауапты орындаушы басшының орынбасарына қол қоюға жібереді;
басшының орынбасары жинақталған құжатқа қол қояды (1 жұмыс күні), лицензияға телнұсқаны және (немесе) оған қосымшаны беру кезінде сол күні құжатқа қол қояды;
жауапты орындаушы басшының орынбасары қол қойғаннан кейін
"Е–лицензиялау" МДБ АЖ-дың тізілімінде лицензияның болуын тексереді, нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының электрондық поштасына жіберіледі.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление здравоохранения Павлодарской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений на получение государственной услуги и выдача результатов государственной услуги осуществляются услугодателем посредством канцелярии или веб-портала "Е-лицензирование" www.elicense.kz (далее – портал), или республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения по Павлодарской области" (далее – Центр), а также через веб портал "электронного правительства": www.egov.kz.
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – лицензия и (или) приложение к лицензии, переоформление лицензии и (или) приложения к лицензии, дубликат лицензии и (или) приложения к лицензии на медицинскую деятельность, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 141 (далее – Стандарт).
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги"
1. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является перечень документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
2. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги через услугодателя:
специалист канцелярии принимает, проверяет и регистрирует заявление на выдачу лицензии и (или) приложение к лицензии, переоформление лицензии и (или) приложения к лицензии, направляет ответственному заместителю руководителя на рассмотрение, при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии специалист канцелярии указывает отметку "Дубликат" и отправляет руководителю отдела, время обслуживания услугополучателя составляет (15 минут);
заместитель руководителя рассматривает документы и направляет ответственному руководителю отдела на исполнение (1 рабочий день);
руководитель отдела рассматривает документы и определяет ответственного исполнителя (1 рабочий день), в случае если заявление поступает от услугополучателя для выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии направляет к ответственному исполнителю в день поступления заявления, при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии, рассматривает в течении 15 минут и в тот же день определяет и отправляет ответственному исполнителю;
ответственный исполнитель изучает пакет документов, проверка наличия данных услугополучателя в государственной базе данных "Юридические лица" (далее - ГБД ЮЛ), вносит в информационную систему содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензии, выдаваемых лицензиарами (далее - ИС ГБД "Е-лицензирование"), обработка услуги в ИС ГБД "Е-лицензирование", проверка услугодателем соответствия услугополучателя квалификационным требованиям и основаниями для выдачи лицензии при рассмотрении заявления на выдачу лицензии и (или) приложения к лицензии (10 рабочих дней), при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии (5 рабочих дней), при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии (1 рабочих дней), формирование выходного документа, в случае если заявление поступает от услугополучателя для выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии, ответственный исполнитель направляет на подпись к заместителю руководителя, ответственному исполнителю в день поступления заявления;
заместитель руководителя подписывает сформированный документ (1 рабочий день), при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к ней, подписывает документ в тот же день;
ответственный исполнитель после подписания заместителем руководителя проверяет о наличии лицензии в реестре ИС ГБД "Е-лицензирование", выдача результата осуществляется на электронную почту услугополучателя.

3. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, лицензияны қайта ресімдеу және (немесе) лицензияға қосымша, лицензияға телнұсқа және (немесе) медициналық қызметке лицензияның қосымшасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
1. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
кеңсенің маманы;
басшының орынбасары;
лицензиялау және дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету бөлімінің басшысы;
жауапты орындаушы.
2. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу мерзімін көрсетумен көрсетілетін қызметті берушінің лицензияны беру, қайта ресімдеу әрекеті реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 1 А) қосымшасында, 2 А) қосымшаның блок-сызбасында келтірілген. Лицензияға телнұсқа беру осы регламенттің 1 Б) қосымшасында, 2 Б) қосымшасының блок-сызбасында келтірілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге
де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл
тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету
үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
1. Орталыққа өтініш беру тәртібін сипаттау:
Орталықтың қызметкері өтінішті қабылдайды, тексереді, тіркейді және тиісті құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат береді – (15 минут);
курьерлік қызмет арқылы көрсетілетін қызметті берушіге құжаттарды жеткізу (сол күн ішінде);
кеңсенің маманы өтінішті қабылдайды, тексереді және тіркейді, басшының жауапты орынбасарына қарауға жібереді (екінші жұмыс күні ішінде 15 минут), лицензия телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде кеңсе маманы "Телнұсқа" белгісін көрсетіп, бөлім басшысына жібереді;
басшының орынбасары құжатты қарайды және бөлімнің жауапты басшысына орындауға жібереді (көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде өтінішті тіркеген күні 15 минут);
бөлім басшысы құжаттарды қарайды және жауапты орындаушыны анықтайды (15 жұмыс күні), егер өтініш көрсетілетін қызметті алушыдан лицензия телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаға беру үшін келіп түссе, онда жауапты орындаушыға өтінішті келіп түскен күні жібереді, лицензия телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаға беру кезінде 15 минут ішінде қарайды және сол күні анықтап, жауапты орындаушыға жібереді;
жауапты орындаушы құжаттар топтамасын зерделейді, "Заңды тұлға" мемлекеттік дерекқор базасында (бұдан әрі – ЗТ МД) көрсетілетін қызметті алушы мәліметтерінің бар болуын тексереді, ақпаратық жүйеге берiлген, қайта ресiмделген, тоқтатылған, жаңартылған және қолданылуы тоқтатылған лицензиялар, сондай-ақ лицензияланған қызметтің түрін (кіші түрін) жүзеге асыратын филиалдар, өкілеттіктер, (объектілер, пункттер, учаскелер), лицензиаттар туралы мәліметтерді енгізеді, лицензиарлар беретін лицензияның сәйкестендіру нөмірлерін орталықтандырылған түрде қалыптастырады (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ, "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да қызметін өңдейді, көрсетілетін қызметті берушінің лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру туралы өтінішті қарау кезінде лицензияны беру үшін көрсетілетін қызметті алушының біліктілік талаптар мен негіздемелерге сәйкестігін тексереді (10 жұмыс күні), лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде (5 жұмыс күні), лицензияға телнұсқаны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде
(1 жұмыс күні), шығу құжаттарын жинақтайды, егер көрсетілетін қызметті алушыдан лицензияға телнұсқаны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру үшін өтініш келіп түскен жағдайда, жауапты орындаушы өтініш келіп түскен күні жауапты орындаушы басшының орынбасарына қол қоюға жібереді;
басшының орынбасары жинақталған құжатқа қол қояды (1 жұмыс күні), лицензияға телнұсқаны және (немесе) оған қосымшаны беру кезінде құжатқа сол күні қол қояды;
жауапты орындаушы басшының орынбасары қол қойғаннан кейін
"Е–лицензиялау" МДБ АЖ-дың тізілімінде лицензияның болуын тексереді, нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының кеңсесіне жіберіледі;

3. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является лицензия и (или) приложение к лицензии, переоформление лицензии и (или) приложения к лицензии, дубликат лицензии и (или) приложения к лицензии на медицинскую деятельность, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
1. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
специалист канцелярии;
заместитель руководителя;
руководитель отдела лицензирования и лекарственного обеспечения;
ответственный исполнитель.
2. Описание последовательности процедуры (действия) на выдачу, переоформление лицензии услугодателя с указанием срока выполнения каждого действия приведены в приложении 1 А) и блок-схемы приложении 2 А) к настоящему регламенту. На выдачу дубликата лицензии приведены в приложении 1 Б) и блок-схемы приложении 2 Б) к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе
оказания государственной услуги
1. Описание порядка обращения в Центр:
Работник Центра принимает, проверяет, регистрирует заявление и выдача расписки о приеме соответствующих документов – (15 минут);
доставка документов через курьерскую службу услугодателю (в течение того же дня);
специалист канцелярии принимает, проверяет и регистрирует заявление, направляет ответственному заместителю руководителя на рассмотрение (15 минут второй рабочий день), при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии специалист канцелярии указывает отметку "Дубликат" отправляет руководителю отдела;
заместитель руководителя рассматривает документы и направляет ответственному руководителю отдела на исполнение (15 минут в день регистрации заявления в канцелярии услугодателя);
руководитель отдела рассматривает документы и определяет ответственного исполнителя (15 минут в день регистрации заявления в канцелярии услугодателя), в случае если заявление поступает от услугополучателя для выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии направляет к ответственному исполнителю в день поступления заявления, при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии, рассматривает в течении 15 минут и в тот же день определяет и отправляет ответственному исполнителю;
ответственный исполнитель изучает пакет документов, проверка наличия данных услугополучателя в государственной базе данных "Юридические лица" (далее - ГБД ЮЛ), вносит в информационную систему, содержащую сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензии, выдаваемых лицензиарами (далее - ИС ГБД "Е-лицензирование"), обработка услуги в ИС ГБД "Е-лицензирование", проверка услугодателем соответствия услугополучателя квалификационным требованиям и основаниями для выдачи лицензии при рассмотрения заявления на выдачу лицензии и (или) приложения к лицензии (10 рабочих дней), при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии (5 рабочих дней), при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии (1 рабочих дней), формирование выходного документа, в случае если заявление поступает от услугополучателя для выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии ответственный исполнитель направляет на подпись к заместителю руководителя ответственному исполнителю в день поступления заявления;
заместитель руководителя подписывает сформированный документ (1 рабочий день), при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к ней подписывает документ в тот же день;
ответственный исполнитель после подписания заместителем руководителя проверяет о наличии лицензии в реестре ИС ГБД "Е-лицензирование", результат направляется в канцелярию услугодателя;

Орталықта тіркелген сәтінен бастап қағаз тасығышта беру туралы жүгінген жағдайда (14 жұмыс күні) көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижесі кеңседен курьерлік қызмет арқылы Орталыққа жіберіледі, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны (9 жұмыс күні) қайта ресімдеу, лицензияға телнұсқаны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде сол күні);
курьерлік қызмет кеңсенің маманынан құжатты қабылдайды, Орталыққа құжатты сол күннің ішінде жеткізеді;
Әрбір іс-қимылдың орындау мерзімін көрсетумен көрсетілетін қызметті беруші әрекетінің реттілігін сипаттау осы регламенттің 3-қосымшасында және 4-қосымшасында келтірілген.
2. Орталық қызметкерлері қызметті 15 минут ішінде қолма қол көрсетеді.
3. "Электрондық үкімет" веб-порталы арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде өтініш берудің және көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы арасындағы рәсімнің (іс-қимылдың) реттілігін сипатттау:
1) көрсетілетін қызметті алушы "электрондық үкімет" веб-порталында тіркелуді (бұдан әрі – ҮЭП) көрсетілетін қызметті алушы компьютерінің интернет-браузеріне сақталатын өзінің электрондық цифрлық қолтаңбасының (бұдан әрі – ЭЦҚ) тіркеу куәлігінің көмегімен жүзеге асырады (ЭҮП-те тіркелмеген алушылар үшін жүзеге асырылады);
2) 1-үдеріс – ЭЦҚ тіркеу куәлігінің көрсетілетін қызметті алушысының компьютерін интернет-браузерге бекіту, мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушының ЭҮП-де парольді енгізу үдерісі (авторизациялау үдерісі);
3) 1-шарт – жеке сәйкестендіру нөмірінің логины немесе бизнес сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – ЖСН/БСН) және пароль арқылы тіркелген көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің түпнұсқалығын ЭҮП-те тексеру;
4) 2-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты авторизациялаудан бас тарту туралы хабарламаны ЭҮП-те қалыптастыру;
5) 3-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының осы регламентте көрсетілген мемлекеттік қызметті таңдауы, электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұрау салу нысанын экранға шығаруы және оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып, сұрау салу нысанына қажетті құжаттарды электрондық түрде бекіте отырып, көрсетілетін қызметті алушының нысанды толтыруы (деректерді енгізу);
6) 4-үдеріс – "электрондық үкіметтің" төлем шлюзіне (бұдан әрі – ЭҮТШ) мемлекеттік көрсетілетін қызметке ақы төлеу, бұдан кейін бұл ақпарат "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-ға келіп түседі;
7) 2-шарт – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да мемлекеттік қызметтің көрсетілгені үшін ақы төлеу фактісін тексеру;
8) 5-үдеріс – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да мемлекеттік қызметті көрсету үшін төлемақының болмауына байланысты сұрау салынатын мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;

результат оказанной государственной услуги с канцелярии услугодателя через курьерскую службу направляется в Центр, в случае обращения с выдачей на бумажном носителе (14 рабочий день) с момента его регистрации в Центре, при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии (9 рабочих дней), выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии в тот же день;
курьерская служба принимает документы у специалиста канцелярии, доставка документов в Центр в течении дня.
Описание последовательности процедуры (действия) услугодателя (процедур, функций, операций) с указанием срока выполнения каждого действия приведены в приложении 3 и приложении 4 к настоящему регламенту.
2. Выдача осуществляется сотрудником Центра услуги нарочно 15 минут.
3. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через веб – портал "электронного правительства":
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на веб портале "электронного правительства" (далее - ПЭП) с помощью своего регистрационного свидетельства электронной цифровой подписью (далее- ЭЦП), которое хранится в интернет-браузере компьютера услугополучателя (осуществляется для незарегистрированных получателей на ПЭП);
2) процесс 1 – прикрепление в интернет-браузер компьютера услугополучателя регистрационного свидетельства ЭЦП, процесс ввода услугополучателем пароля (процесс авторизации) на ПЭП для получения государственной услуги;
3) условие 1 - проверка на ПЭП подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через логин индивидуального идентификационного номера или бизнес - идентификационный номер (далее-ИИН/БИН) и пароль;
4) процесс 2 – формирование ПЭП сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 – выбор услугополучателем государственной услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания государственной услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикреплением к форме запроса необходимых документов в электронном виде;
6) процесс 4 – оплата государственной услуги на платежный шлюз "электронного правительства" (далее – ПШЭП), а затем эта информация поступает в ИС ГБД "Е лицензирование";
7) условие 2 – проверка в ИС ГБД "Е лицензирование" факта оплаты за оказание государственной услуги;
8) процесс 5 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге, в связи с отсутствием оплаты за оказание государственной услуги в ИС ГБД "Е лицензирование";

9) 6-үдеріс – сұрау салуды куәландыруы (қол қою) үшін көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ тіркеу куәлігін таңдауы;
10) 3-шарт – ЭҮП-те ЭЦҚ тіркеу куәлігінің әрекет ету мерзімін және қайтарып алынған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде болмауын, сондай-ақ сұрау салуда көрсетілген ЖСН/БСН және ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН/БСН арасындағы сәйкестендіру деректеріне сәйкес келуін тексеру;
11) 7-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұрау салынатын мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 8-үдеріс – мемлекеттік қызметті көрсетуге арналған сұрау салудың толтырылған нысанын (енгізілген деректерді) көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ арқылы куәландыруы (қол қоюы);
13) 9-үдеріс – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да электрондық құжатты (көрсетілетін қызметті алушының сұрау салуын) тіркеу және "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да сұрау салуды өңдеу;
14) 4-шарт – көрсетілетін қызметті алушының біліктілік талаптарына және мемлекеттік қызмет көрсету негіздеріне сәйкестігін қызмет берушінің тексеруі;
15) 10-үдеріс – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты сұрау салынатын мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
16) 11-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының ЭҮП-да қалыптастырылған мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін (электрондық лицензияны) алуы. Электрондық құжат көрсетілетін қызметті беруші қызметкерінің ЭЦҚ-сын пайдалану арқылы қалыптастырылады.
Веб-портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде қатыстырылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылы осы регламенттің 5-қосымшасына сәйкес диаграммада келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сонымен қатар халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 6-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Ескерту. 4-тарау 4-тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 247/7 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Медициналық қызметке
лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқасын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
А) Көрсетілетін қызметті беруші арқылы лицензияны беру
және қайта ресімдеу үшін құрылымдық бөлімшелердің
(қызметкерлердің) іс-қимылын сипаттау
Белгіленген сатыда мемлекеттік қызметті көрсетуге қатысатын жауапты тұлғалар
Кеңсенің маманы
Басшының орынбасары
Бөлім басшысы
Жауапты орындаушы
Басшының орынбасары
Жауапты орындаушы
1
2
3
4
5
6
7
Іс-қимылдың атауы
Құжаттарды қабылдау, тексеру
Құжаттарды қарау
Құжаттарды қарау
"Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да құжаттарды тексеру, өңдеу
Жіберілген құжаттарды қарау
"Е-лицензиялау" МДБ АЖ-дың тізілімінде лицензияның болуы туралы тексеру
Аяқтау нысаны
Құжаттарды тіркеу
Бұрыштама
Жауапты орындаушыны анықтау
Қол қоюға жіберу
Құжатқа
қол қою
Электрондық пошта арқылы нәтижесін беру
Орындалу мерзімдері
15 минут
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
Лицензия беруге 10 жұмыс күні Лицензияны қайта ресімдеуге 5 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
Б) Көрсетілетін қызметті беруші арқылы телнұсқаны беру үшін
құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) іс-қимылын сипаттау
Белгіленген сатыда мемлекеттік қызметті көрсетуге қатысатын жауапты тұлғалар
Кеңсенің маманы
Бөлімнің басшысы
Жауапты орындаушы
Басшының орынбасары
Жауапты орындаушы
1
2
3
4
5
6
Іс-қимылдың атауы
Құжаттарды қабылдау, тексеру
Құжаттарды
қарау
"Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да құжаттарды тексеру, өңдеу
Жіберілген құжаттарды қарау
"Е-лицензиялау" МДБ АЖ-дың тізілімінде лицензияның болуы туралы тексеру
Аяқтау нысаны
Құжаттарды тіркеу.Өтініште телнұсқаны беру үшін белгі көрсетіледі (Телнұсқа)
Жауапты орындаушыны анықтау
Қол қоюға жіберу
Құжатқа қол қою
Электрондық пошта арқылы нәтижесін беру
Орындалу мерзімдері
15 минут
15 минут
60 минут
15 минут
15 минут
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
"Медициналық қызметке
лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқасын
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
А) Көрсетілетін қызметті беруші арқылы лицензияны беру, қайта
ресімдеу рәсімдерінің (іс-қимылдарының) реттілігін сипаттау
Б) Көрсетілетін қызметті беруші арқылы телнұсқаны беру
рәсімдерінің (іс-қимылдарының) реттілігін сипаттау
"Медициналық қызметке
лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқасын
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
А) Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы лицензияны беру,
қайта ресімдеу үшін құрылымдық бөлімшелердің
(қызметкерлердің) іс-қимылын сипаттау
Белгіленген сатыда мемлекеттік қызметті көрсетуге қатысатын жауапты тұлғалар
Орталық қызметкері
Курьерлік қызмет
Кеңсе маманы
Басшының орынбасары
Бөлім басшысы
Жауапты орындаушы
Басшының орынбасары
Жауапты орындаушы
Кеңсе маманы
Курьерлік қызмет
Орталықтың қызметкері
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Іс-қимылдың атауы
Өтінішті тексеру, тіркеу
Құжаттарды қабылдау
Құжаттарды тексеру
Құжаттарды қарау
Құжаттарды қарау
"Е-лицензиялау" МДБ АЖ-ға құжаттарды тексеру, өңдеу
Жіберілген құжаттарды қарау
"Е-лицензиялау" МДБ АЖ-дың тізілімінде лицензияның болуы туралы тексеру
Нәтижені қабылдау
Құжаттарды қабылдау
Құжаттарды қабылдау
Аяқтау нысаны
Құжаттарды қабылдау туралы қолхат беру
Көрсетілетін қызметті берушіге құжаттарды жеткізу
Құжаттарды тіркеу.
Бұрыштама
Жауапты орындаушыны анықтау
Қол қоюға жіберу
Құжаттарға қол қою
Құжаттарды беру үшін дайындау
Курьерлік қызметке нәтижені беру
Құжаттарды жеткізу
Нәтижені қолма қол беру
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Орындалу мерзімдері
15 минут
Бір күн ішінде
15 минут
15 минут
15 минут
Лицензия беруге 10 жұмыс күні Лицензияны қайта ресімдеу үшін 5 жұмыс күні
1 жұмыс күні
15 минут
15 минут
Бір күн ішінде
15 минут
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
Б) Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы телнұсқаны
беру үшін құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің)
іс-қимылын сипаттау
Белгіленген сатыда мемлекеттік қызметті көрсетуге қатысатын жауапты тұлғалар
Орталық қызметкері
Курьерлік қызмет
Кеңсе маманы
Бөлім басшысы
Жауапты орындаушы
Басшының орынбасары
Жауапты орындаушы
Кеңсе маманы
Курьерлік қызмет
Орталықтың қызметкері
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Іс-қимылдың атауы
Өтінішті тексеру, тіркеу
Құжаттарды қабылдау
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
Құжаттарды қабылдау
Құжаттарды қабылдау
"Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да құжаттарды тексеру, өңдеу
Жіберілген құжаттарды қарау
"Е-лицензиялау" МДБ АЖ-дың тізілімінде лицензияның болуы туралы тексеру
Нәтижені қабылдау
Құжаттарды қабылдау
Аяқтау мерзімі
Құжаттарды қабылдау туралы қолхат беру
Қызметті берушіге құжаттарды жеткізу
Құжаттарды тіркеу. Телнұсқаны беру үшін өтінішке белгі көрсетіледі (Телнұсқа)
Жауапты орындаушыны анықтау
Қол қоюға жіберу
Құжаттарға қол қою
Құжаттарды беру үшін дайындау
Курьерлік қызметке нәтижені беру
Құжаттарды жеткізу
Нәтижені қолма қол беру
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Орындалу мерзімдері
15 минут
Бір күн ішінде
15 минут
15 минут
60 минут
15 минут
15 минут
15 минут
Бір күн ішінде
15 минут
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
"Медициналық қызметке
лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқасын
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
Орталық арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде
қатыстырылған ақпараттық жүйелердің функционалдық
өзара іс-қимыл диаграммасы
"Медициналық қызметке
лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқасын
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
5-қосымша
"Электрондық үкімет" веб-порталы арқылы мемлекеттік қызметті
көрсету кезінде қатыстырылған ақпараттық жүйелердің
функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
"Медициналық қызметке
лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқасын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
6-қосымша
А) Лицензияны беру және қайта ресімдеу үшін "Медициналық
қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқасын беру" мемлекеттік қызметті көрсетудің
бизнес-процесстерінің анықтамалығы

9) процесс 6 - выбор услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
10) условие 3 – проверка на ПЭП срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных между ИИН/БИН указанным в запросе, и ИИН/БИН указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
11) процесс 7 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
12) процесс 8 – удостоверение (подписание) посредством ЭЦП услугополучателя заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание государственной услуги;
13) процесс 9 – регистрация электронного документа (запроса услугополучателя) в ИС ГБД "Е лицензирование" и обработка запроса в ИС ГБД "Е лицензирование";
14) условие 4 – проверка услугодателем соответствия услугополучателя квалификационным требованиям и основаниям для оказания государственной услуги;
15) процесс 10 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя в ИС ГБД "Е лицензирование";
16) процесс 11 – получение услугополучателем результата государственной услуги (электронная лицензия), сформированной ПЭП. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП сотрудника услугодателя.
Функциональные взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через веб-портал приведены диаграммой приложению 5 к настоящему регламенту.
4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 6 к настоящему регламенту.
Сноска. Раздел 4 дополнен пунктом 4 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 247/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги
"Выдача лицензии,
переоформление,
выдача дубликатов лицензии на
медицинскую деятельность"
А) Описание действий структурных подразделений (работников)
через услугодателя для выдачи и переоформления лицензии
Ответственные лица, участвующие в оказании государственной услуги на определенной стадии
Специалист канцелярии
Заместитель руководителя
Руководитель отдела
Ответственный исполнитель
Заместитель руководителя
Ответственный исполнитель
1
2
3
4
5
6
7
Наименование действия
Прием, проверка документов
Рассмотрение документов
Рассмотрение документов
Проверка, обработка документов в ИС ГБД "Е-лицензирование"
Рассмотрение направленных документов
Проверка о наличии лицензии в реестре ИС ГБД "Е-лицензирование"
Форма завершения действий
Регистрация документов.
Резолюция
Определение ответственного исполнителя
Направление на подпись
Подписание документа
Выдача результата через электронную почту
Сроки исполнения
15 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
10 рабочих дней на выдачу лицензии 5 рабочих дней на переоформление лицензии
1 рабочий день
1 рабочий день
Б) Описание действий структурных подразделений (работников)
через услугодателя на выдачу дубликата
Ответственные лица, участвующие в оказании государственной услуги на определенной стадии
Специалист канцелярии
Руководитель отдела
Ответственный исполнитель
Заместитель руководителя
Ответственный исполнитель
1
2
3
4
5
6
Наименование действия
Прием, проверка документов
Рассмотрение документов
Проверка, обработка документов в ИС ГБД "Е-лицензирование"
Рассмотрение направленных документов
Проверка о наличии лицензии в реестре ИС ГБД "Е-лицензирование"
Форма завершения действий
Регистрация документов для выдачи дубликата на заявление указывается отметка (дубликат)
Определение ответственного исполнителя
Направление на подпись
Подписание документа
Выдача результата через электронную почту
Сроки исполнения
15 минут
15 минут
60 минут
15 минут
15 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Выдача лицензии,
переоформление,
выдача дубликатов лицензии на
медицинскую деятельность"
А) Описание последовательности процедур (действий)
через услугодателя на выдачу, переоформление лицензии
Б) Описание последовательности процедур (действий)
через услугодателя на выдачу дубликата
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги
"Выдача лицензии,
переоформление,
выдача дубликатов лицензии на
медицинскую деятельность"
А) Описание действий структурных подразделений
(работников) через Центр обслуживания населения
для выдачи, переоформления лицензии
Ответственные лица участвующие в оказании государственной услуги на определенной стадии
Работник центра
Курьерская служба
Специалист канцелярии
Заместитель руководителя
Руководитель отдела
Ответственный исполнитель
Заместитель руководителя
Ответственный исполнитель
Специалист канцелярии
Курьерская служба
Работник Центра
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Наименование действия
Проверяет, регистрирует заявление
Прием документов
Прием проверка документов
Рассмотрение документов
Рассмотрение документов
Проверка,обработка документов в ИС ГБД "Е-лицензирование"
Рассмотрение направленных документов
Проверка о наличии лицензии в реестре ИС ГБД "Е-лицензирование"
Прием результата
Прием документов
Прием документов
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Форма завершения
Выдача расписки о приеме документов
Доставка документов услугодателю
Регистрация документов.
Резолюция
Определение ответственного исполнителя
Направление на подпись
Подписание документов
Подготовка документов для выдачи
Выдача результата для курьерской службы
Доставка документов
Выдача результата нарочно
Сроки исполнения
15 минут
В течение дня
15 минут
15 минут
15 минут
10 рабочих дней на выдачу лицензии 5 рабочих дней на переоформление лицензии
1 рабочий день
15 минут
15 минут
В течение дня
15 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
Б) Описание действий структурных подразделений (работников)
через Центр обслуживания населения на выдачу дубликата
Ответственные лица участвующие в оказании государственной услуги на определенной стадии
Работник центра
Курьерская служба
Специалист канцелярии
Руководитель отдела
Ответственный исполнитель
Заместитель руководителя
Ответственный исполнитель
Специалист канцелярии
Курьерская служба
Работник Центра
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
Наименование действия
Проверяет, регистрирует заявление
Прием документов
Прием проверка документов
Рассмотрение документов
Проверка, обработка документов в ИС ГБД "Е-лицензирование"
Рассмотрение направленных документов
Проверка о наличии лицензии в реестре ИС ГБД "Е-лицензирование"
Прием результата
Прием документов
Прием документов
Форма завершения
Выдача расписки о приеме документов
Доставка документов услугодателю
Регистрация документов .Для выдачи дубликата на заявление указывается отметка (дубликат)
Определение ответственного исполнителя
Направление на подпись
Подписание документов
Подготовка документов для выдачи
Выдача результата для курьерской службы
Доставка документов
Выдача результата нарочно
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Сроки исполнения
15 минут
В течение дня
15 минут
15 минут
60 минут
15 минут
15 минут
15 минут
В течение дня
15 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги
"Выдача лицензии,
переоформление,
выдача дубликатов лицензии на
медицинскую деятельность"
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через Центр
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги
"Выдача лицензии,
переоформление,
выдача дубликатов лицензии на
медицинскую деятельность"
Диаграмма функционального взаимодействия информационных
систем, задействованных в оказании государственной
услуги через веб-портал "электронное правительство"
Приложение 6
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
медицинскую деятельность"
А) Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность" для выдачи и переоформления лицензии

Ескерту. Регламент 6-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 247/7 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілер:
Б) Телнұсқаны беру үшін "Медициналық қызметке лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік
қызметті көрсетудің бизнес процесстерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "24" сәуірдегі
№ 117/4 қаулысымен
бекітілді
"Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта
ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға өтініштерді қабылдауды және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелерін беруді көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі жүзеге асырады немесе www.elicense.kz "Е-лицензиялау" веб-порталы (бұдан әрі – портал) немесе www.egov.kz. "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесі фармацевтикалық қызметке лицензия және (немесе) лицензияға қосымша беру, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқаларын беру немесе Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 142 қаулысымен бекітілген "Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздемелер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
1. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттардың тізбесі болып табылады.
2. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:
кеңсе маманы лицензияны және (немесе) лицензияға қосымша, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу өтінішті қабылдайды, тексереді және тіркейді, басшының жауапты орынбасарына қарау үшін жібереді, лицензияның телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде кеңсе маманы "Телнұсқа" деген белгіні көрсетіп, бөлім басшысына жібереді қызмет көрсетудің рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты (15 минут);
басшының орынбасары құжаттарды қарайды және бөлімнің жауапты басшысына орындау үшін жібереді (1 жұмыс күні);

Сноска. Регламент дополнен приложением 6 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 247/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Б) Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии
на медицинскую деятельность" для выдачи дубликата
Условные обозначения:
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "24" апреля 2014 года
№ 117/4
Регламент
государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление здравоохранения Павлодарской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений на получение государственной услуги и выдача результатов государственной услуги осуществляются услугодателем посредством канцелярии или веб-портала "Е-лицензирование" www.elicense.kz (далее – портал), или через веб портал "электронного правительства": www.egov.kz.
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – выдача лицензий и (или) приложение к лицензии, переоформление лицензии и (или) приложения к лицензии, выдача дубликатов лицензии и (или) приложения к лицензии на фармацевтическую деятельность либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 142 (далее – Стандарт).
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги"
1. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является перечень документов предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
2. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги через услугодателя:
специалист канцелярии принимает, проверяет и регистрирует заявление на выдачу лицензии и (или) приложение к лицензии, переоформление лицензии и (или) приложения к лицензии, направляет ответственному заместителю руководителя на рассмотрение, при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии специалист канцелярии указывает отметку "Дубликат" и отправляет руководителю отдела, время обслуживания услугополучателя составляет (15 минут);
заместитель руководителя рассматривает документы и направляет ответственному руководителю отдела на исполнение (1 рабочий день);

бөлім басшысы құжаттарды қарайды және жауапты орындаушыны анықтайды (1 жұмыс күні), егер өтініш көрсетілетін қызметті алушыдан лицензия телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаға беру үшін келіп түссе, онда жауапты орындаушыға өтінішті келіп түскен күні жібереді, лицензия телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаға беру кезінде 15 минут ішінде қарайды және сол күні анықтап жауапты орындаушыға жібереді;
жауапты орындаушы құжаттар топтамасын зерделейді, "Заңды тұлға" мемлекеттік дерекқор базасында (бұдан әрі – ЗТ МДБ) көрсетілетін қызметті алушы мәліметтерінің бар болуын тексереді, ақпаратық жүйеге берiлген, қайта ресiмделген, тоқтатылған, жаңартылған және қолданылуы тоқтатылған лицензиялар, сондай-ақ лицензияланған қызметтің түрін (кіші түрін) жүзеге асыратын филиалдар, өкілеттіктер, (объектілер, пункттер, учаскелер), лицензиаттар туралы мәліметтерді енгізеді, лицензиарлар беретін лицензияның сәйкестендіру нөмірлерін орталықтандырылған түрде қалыптастырады (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ, "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да қызметін өңдейді, көрсетілетін қызметті берушінің лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру туралы өтінішті қарау кезінде лицензияны беру үшін көрсетілетін қызметті алушының біліктілік талаптар мен негіздемелерге сәйкестігін тексеруі (10 жұмыс күні), лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде (5 жұмыс күні), лицензияға телнұсқаны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде (1 жұмыс күні), шығу құжаттарын жинақтайды, егер көрсетілетін қызметті алушыдан лицензияға телнұсқаны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру үшін өтініш келіп түскен жағдайда, жауапты орындаушы өтініш келіп түскен күні жауапты орындаушы басшының орынбасарына қол қоюға жібереді;
басшының орынбасары жинақталған құжатқа қол қояды (1 жұмыс күні), лицензияға телнұсқаны және (немесе) оған қосымшаны беру кезінде сол күні құжатқа қол қояды;
жауапты орындаушы басшының орынбасары қол қойғаннан кейін
"Е–лицензиялау" МДБ АЖ-дың тізілімінде лицензияның болуын тексереді, нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының электрондық поштасына жіберіледі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, лицензияны қайта ресімдеу және (немесе) лицензияға қосымша, лицензияға телнұсқа және (немесе) медициналық қызметке лицензияның қосымшасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау

руководитель отдела рассматривает документы и определяет ответственного исполнителя (1 рабочий день), в случае если заявление поступает от услугополучателя для выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии направляет к ответственному исполнителю в день поступления заявления, при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии, рассматривает в течении 15 минут и в тот же день определяет и отправляет ответственному исполнителю;
ответственный исполнитель изучает пакет документов, проверка наличия данных услугополучателя в государственной базе данных "Юридические лица" (далее - ГБД ЮЛ), вносит в информационную систему содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензий, выдаваемых лицензиарами (далее - ИС ГБД "Е-лицензирование"), обработка услуги в ИС ГБД "Е-лицензирование", проверка услугодателем соответствия услугополучателя квалификационным требованиям и основаниями для выдачи лицензии при рассмотрения заявления на выдачу лицензии и (или) приложения к лицензии (10 рабочих дней), при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии (5 рабочих дней), при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии (1 рабочих дней), формирование выходного документа, в случае если заявление поступает от услугополучателя для выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии ответственный исполнитель направляет на подпись к заместителю руководителя ответственному исполнителю в день поступления заявления;
заместитель руководителя подписывает сформированный документ (1 рабочий день), при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к ней, подписывает документ в тот же день;
ответственный исполнитель после подписания заместителем руководителя проверяет о наличии лицензии в реестре ИС ГБД "Е-лицензирование", выдача результата осуществляется на электронную почту услугополучателя.
3. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является лицензия и (или) приложение к лицензии, переоформление лицензии и (или) приложения к лицензии, дубликат лицензии и (или) приложения к лицензии на фармацевтическую деятельность либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги

2014 жылғы "24" сәуірдегі
№ 117/4 қаулысымен
бекітілді
"Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының,
психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына
байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға өтініштерді қабылдауды және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелерін беруді көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі жүзеге асырады немесе www.elicense.kz "Е-лицензиялау" веб-порталы (бұдан әрі – портал) немесе "Павлодар облысы бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі - Орталық", сондай-ақ www.egov.kz. "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесі денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, лицензияны беру және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқаларын беру немесе Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 142 қаулысымен бекітілген "Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздемелер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
1. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттардың тізбесі болып табылады.
2. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:
кеңсе маманы лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беруге, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге өтінішті қабылдайды, тексереді және тіркейді, басшының жауапты орынбасарына қарау үшін жібереді, лицензияның телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде кеңсе маманы "Телнұсқа" деген белгіні көрсетіп, бөлім басшысына жібереді, көрсетілететін қызметты алушыға қызмет көрсету уақыты (15 минут);
басшының орынбасары құжаттарды қарайды және бөлімнің жауапты басшысына орындау үшін жібереді (1 жұмыс күні);

от "24" апреля 2014 года
№ 117/4
Регламент
государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную
с оборотом наркотических средств, психотропных веществ
и прекурсоров в области здравоохранения"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лицензии, переоформление, выдач а дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление здравоохранения Павлодарской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений на получение государственной услуги и выдача результатов государственной услуги осуществляются услугодателем посредством канцелярии или веб-портала "Е-лицензирование" www.elicense.kz (далее – портал), или республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения по Павлодарской области" (далее – Центр), а также через веб портал "электронного правительства": www.egov.kz.
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – выдача лицензий и (или) приложение к лицензии, переоформление лицензии и (или) приложения к лицензии, выдача дубликатов лицензии и (или) приложения к лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 142 (далее – Стандарт).
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги"
1. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является перечень документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
2. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги через услугодателя:
специалист канцелярии принимает, проверяет и регистрирует заявление на выдачу лицензии и (или) приложение к лицензии, переоформление лицензии и (или) приложения к лицензии, направляет ответственному заместителю руководителя на рассмотрение, при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии специалист канцелярии указывает отметку "Дубликат" и отправляет руководителю отдела, время обслуживания услугополучателя составляет (15 минут);
заместитель руководителя рассматривает документы и направляет ответственному руководителю отдела на исполнение (1 рабочий день);

бөлім басшысы құжаттарды қарайды және жауапты орындаушыны анықтайды (1 жұмыс күні), егер өтініш көрсетілетін қызметті алушыдан лицензия телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаға беру үшін келіп түссе, онда жауапты орындаушыға өтінішті келіп түскен күні жібереді, лицензия телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаға беру кезінде 15 минут ішінде қарайды және сол күні анықтап жауапты орындаушыға жібереді;
жауапты орындаушы құжаттар топтамасын зерделейді, "Заңды тұлға" мемлекеттік дерекқор базасында (бұдан әрі – ЗТ МДБ) көрсетілетін қызметті алушы мәліметтерінің бар болуын тексереді, ақпаратық жүйеге берiлген, қайта ресiмделген, тоқтатылған, жаңартылған және қолданылуы тоқтатылған лицензиялар, сондай-ақ лицензияланған қызметтің түрін (кіші түрін) жүзеге асыратын филиалдар, өкілеттіктер, (объектілер, пункттер, учаскелер), лицензиаттар туралы мәліметтерді енгізеді, лицензиарлар беретін лицензияның сәйкестендіру нөмірлерін орталықтандырылған түрде қалыптастырады (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ, "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да қызметін өңдейді, көрсетілетін қызметті берушінің лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру туралы өтінішті қарау кезінде лицензияны беру үшін көрсетілетін қызметті алушының біліктілік талаптар мен негіздемелерге сәйкестігін тексереді (10 жұмыс күні), лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде (5 жұмыс күні), лицензияға телнұсқаны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде (1 жұмыс күні), шығу құжаттарын жинақтау, егер көрсетілетін қызметті алушыдан лицензияға телнұсқаны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру үшін өтініш келіп түскен жағдайда, жауапты орындаушы өтініш келіп түскен күні жауапты орындаушы басшының орынбасарына қол қоюға жібереді;
басшының орынбасары жинақталған құжатқа қол қояды (1 жұмыс күні), лицензияға телнұсқаны және (немесе) оған қосымшаны беру кезінде сол күні құжатқа қол қояды;
жауапты орындаушы басшының орынбасары қол қойғаннан кейін "Е–лицензиялау" МДБ АЖ-дың тізілімінде лицензияның болуын тексереді, нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының электрондық поштасына жіберіледі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, лицензияны қайта ресімдеу және (немесе) лицензияға қосымша, лицензияға телнұсқа және (немесе) медициналық қызметке лицензияның қосымшасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау

руководитель отдела рассматривает документы и определяет ответственного исполнителя (1 рабочий день), в случае если заявление поступает от услугополучателя для выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии направляет к ответственному исполнителю в день поступления заявления, при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии, рассматривает в течении 15 минут и в тот же день определяет и отправляет ответственному исполнителю;
ответственный исполнитель изучает пакет документов, проверка наличия данных услугополучателя в государственной базе данных "Юридические лица" (далее - ГБД ЮЛ), вносит в информационную систему содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензии, выдаваемых лицензиарами (далее - ИС ГБД "Е-лицензирование"), обработка услуги в ИС ГБД "Е-лицензирование", проверка услугодателем соответствия услугополучателя квалификационным требованиям и основаниями для выдачи лицензии при рассмотрения заявления на выдачу лицензии и (или) приложения к лицензии (10 рабочих дней), при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии (5 рабочих дней), при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии (1 рабочих дней), формирование выходного документа, в случае если заявление поступает от услугополучателя для выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии ответственный исполнитель направляет на подпись к заместителю руководителя ответственному исполнителю в день поступления заявления;
заместитель руководителя подписывает сформированный документ (1 рабочий день), при выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к ней, подписывает документ в тот же день;
ответственный исполнитель после подписания заместителем руководителя проверяет о наличии лицензии в реестре ИС ГБД "Е-лицензирование", выдача результата осуществляется на электронную почту услугополучателя.
3. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является лицензия и (или) приложение к лицензии, переоформление лицензии и (или) приложения к лицензии, дубликат лицензии и (или) приложения к лицензии на медицинскую деятельность, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги

Ескерту. Регламент 6-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 247/7 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілер:
Б) Телнұсқаны беру үшін "Денсаулық сақтау саласындағы есірткі
құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың
айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта
ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызметті
көрсетудің бизнес-процесстерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

Сноска. Регламент дополнен приложением 6 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 247/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Б) Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических
средств, психотропных веществ и прекурсоров в области
здравоохранения" для выдачи дубликата
Условные обозначения: