Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 129/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 маусымда № 3844 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 02 ақпандағы N 22/1 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 02.02.2016 N 22/1 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған:
"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау";
"Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру".
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2015 № 211/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 08.09.2015 № 257/9 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 17.11.2015 № 318/11 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.12.2015 № 368/13 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының заңнамамен белгіленген тәртіпте ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Павлодар облысы әкімдігінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы "Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi көбейтілген тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi аттестаттау" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы № 382/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 6 ақпанда № 3408 болып тіркелді, 2013 жылғы 12 ақпанда № 17 "Сарыарқа самалы", 2013 жылғы 12 ақпанда № 17 "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланды), 2013 жылғы 9 қаңтардағы "Электрондық мемлекеттік қызметтер көрсету регламенттерін бекіту туралы" № 11/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 14 ақпанда № 3422 болып тіркелді, 2013 жылғы 21 ақпанда № 21 "Сарыарқа самалы", 2013 жылғы 21 ақпанда № 21 "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланды) қауыларының күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере сельского хозяйства
Постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2014 года № 129/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 июня 2014 года № 3844. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 02 февраля 2016 года N 22/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 02.02.2016 N 22/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
"Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям";
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок";
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Павлодарской области от 17.07.2015 № 211/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 08.09.2015 № 257/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 17.11.2015 № 318/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 29.12.2015 № 368/13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в установленном законодательством порядке.
3. Признать утратившим силу постановления акимата Павлодарской области от 29 декабря 2012 года № 382/12 "Об утверждении регламента оказания государственной услуги "Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, первой второй и третьей репродукций и реализаторов семян" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3408 от 6 февраля 2013 года, опубликовано в газетах "Звезда Прииртышья" 12 февраля 2013 года № 17, "Сарыарқа cамалы" 12 февраля 2013 года, № 17), от 9 января 2013 года № 11/1 "Об утверждении регламентов оказания электронных государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3422 от 14 февраля 2013 года, опубликовано в газетах "Звезда Прииртышья" 21 февраля 2013 года № 21, "Сарыарқа cамалы" 21 февраля 2013 года № 21).

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 129/4 қаулысымен
бекітілген
"Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша
қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламенттің күші жойылды – Павлодар облыстық әкімдігінің 29.12.2015 № 368/13 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 129/4 қаулысымен
бекітілген
"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге
су беру қызметтерінің құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес облыстардың, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін қызметті алушының банк шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияны аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметшілерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 134 қаулысымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінімінің болуы мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-әрекетті) бастау үшін негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағы 1) тармақшасында көрсетілген құжаттар топтамасын тапсырған кезден бастап және көрсетілетін қызметті берушінің шешімі туралы хабарламаны алғанға дейін – күнтізбелік 14 (он төрт) күннен аспайды.
Аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну – көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағы 2) тармақшасында көрсетілген құжаттарды тапсырғаннан кейін 14 (он төрт) күнтізбелік күннен аспайды.

4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 24 апреля 2014 года № 129/4
Регламент государственной услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание
услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок"
Сноска. Регламент утратил силу постановлением акимата Павлодарской области от 29.12.2015 № 368/13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 24 апреля 2014 года № 129/4
Регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости
услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области, районов и городов областного значения (далее – услугодатель), согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявки услугополучателя по форме согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 134 (далее - Стандарт).
5. Сроки оказания государственной услуги:
с момента сдачи пакета документов услугополучателем, указанных в подпункте 1) пункта 9 настоящего стандарта государственной услуги и до получения уведомления о решении услугодателя – не более 14 (четырнадцати) календарных дней.
Предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате – не более 14 (четырнадцати) календарных дней после предоставления услугополучателем, документов указанных в подпункте 2) пункта 9 настоящего стандарта государственной услуги.

6. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдерің (іс-әрекеттердің) мазмұны, орындау ұзақтығы:
1) Аудандар мен қалалардың ауыл шаруашылығы бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Стандарттың 9-тармағы 2) тармақшасында көзделген өтінімдер мен құжаттарды қабылдайды және ағымдағы жылғы 20 ақпанға дейін тіркейді және қала және аудан әкімі бекіткен ведомствоаралық комиссияға (бұдан әрі – ВАК) жолдайды – 15 минуттан аспайды;
2) ВАК ағымдағы жылғы 25 ақпанға дейінгі мерзімде ұсынылған өтінімдерді қарайды, хаттамаға қол қояды және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі № 237 қаулысымен бекітілген Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау ережесінің (бұдан әрі – Ереже) 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша су пайдаланушылардың ауылдық тұтыну кооперативтері (бұдан әрі – САТК) бөлінісінде көрсетілетін қызметті алушылар тізілімін аудан, облыстық маңызы бар қала әкіміне бекітуге ұсынады – 5 күнтізбелік күннен аспайды;
3) Аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі САТК бөлінісінде көрсетілетін қызметті алушылар тізілімін бекітеді, оны ағымдағы жылдың 28 ақпанына дейінгі мерзімде облыс ауыл шаруашылығы басқармасына (бұдан әрі – Басқарма) ұсынады – 3 күнтізбелік күннен аспайды;
4) Басқарма көрсетілетін қызметті алушылар тізілімін алғаннан кейін уәкілетті орган белгілеген су пайдалану лимитімен аудан бойынша субсидиялаудың жалпы сомасының сәйкестігін салыстырады. Бұдан кейін жылдық субсидия сомаларын көрсете отырып, тізілімді бекіту жөнінде аудандар, облыстық маңызы бар қалалар әкімдері қабылдаған шешімдер туралы көрсетілетін қызметті алушыларды жазбаша түрде хабардар етеді – 5 күнтізбелік күннен аспайды;
5) Бөлім әрбір айдың 20 күніне дейін Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушылардан су беру жөнінде қызмет көрсету актілерін және төлем құжаттарының көшірмелерін қабылдайды. Көрсетілетін қызметті алушыларға күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды адамның тегі және аты-жөні көрсетілген талондар береді – 15 минуттан аспайды;
6) ВАК Стандарттың 9-тармағы 2) тармақшасында көрсетілген құжаттарды тексергеннен кейін, ағымдағы айдың 25 күніне дейінгі мерзімде оларды Басқармаға жолдайды – 5 күнтізбелік күннен аспайды;
7) Басқарма ұсынылған құжаттардың Ережемен белгіленген талаптарға сәйкестігін тексереді және 5 күн ішінде бюджеттік субсидияларды төлеуге ведомость пен төлем шоттарын қалыптастырады. Төлемді өткізу үшін Басқарма 3 күнтізбелік күн ішінде қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін және төлем шоттарын ұсынады - 8 күнтізбелік күннен аспайды.

6. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) Отдел сельского хозяйства районов и городов (далее – Отдел) принимает заявки и документы, предусмотренные в подпункте 2) пункта 9 Стандарта и регистрирует до 20 февраля текущего года и направляет в межведомственную комиссию, утвержденной акимом города и района (далее – МВК) – не более 15 минут.
2) МВК в срок до 25 февраля текущего года рассматривает представленные заявки, подписывает протокол и предоставляет акиму района, города областного значения на утверждение реестр услугополучателей в разрезе сельских потребительских кооперативов водопользователей (далее - СПКВ) по форме согласно приложению 4 к правилам субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года № 237 (далее – Правила) – не более 5 календарных дней;
3) Аким района, города областного значения утверждает реестр услугополучателей в разрезе СПКВ, который в срок до 28 февраля текущего года предоставляет в управление сельского хозяйства области (далее - Управление) – не более 3 календарных дней;
4) Управление, получив реестр услугополучателей, сверяет соответствие общей суммы субсидирования по району с лимитом водопользования, установленным уполномоченным органом. После чего, уведомляет в письменной форме услугополучателей о принятых решениях акимами районов, городов областного значения по утверждению реестра с указанием годовых сумм субсидий – не более 5 календарных дней;
5) Отдел до 20-го числа каждого месяца принимает от услугополучателей акты оказанных услуг по форме согласно приложению 3 к Стандарту и копий платежных документов. Выдает талоны услугополучателям с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку - не более 15 минут;
6) МВК после проверки документов, указанных в подпункте 2) пункта 9 Стандарта, в срок до 25 числа текущего месяца направляет их в Управление - не более 5 календарных дней;
7) Управление проверяет соответствие представленных документов требованиям Правил и в течение 5 дней формирует ведомость на выплату бюджетных субсидий и счета к оплате. Для проведения платежа Управление предоставляет в течение 3 календарных дней в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате и счета к оплате - не более 8 календарных дней.

7. Көрсетілетін қызметті алушының банк шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияны аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметшілерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілер) тізбесі:
1) Бөлім;
2) ВАК;
3) Аудан немесе қала әкімі;
4) Басқарма.
9. Рәсімдер (іс-әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында, блок-сызба 3-қосымшасында келтірілген.
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 25.09.2014 N 309/9 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет көрсету
орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимыл ету тәртібін, сондай-ақ
ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызмет "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалы және "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы көрсетілмейді.
"Ауыл шаруашылығы тауарын
өндірушілерге су
беру қызметтерінің
құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органның атауы және оның байланыс деректері
Р/с №
Жұмыс органының атауы
Байланыс деректері
1
2
3
1
"Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі

7. Результатом государственной услуги, является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) Отдел;
2) МВК;
3) Аким района или города;
4) Управление.
9. Описание последовательности процедур (действий) приведено в приложении 2, блок-схема в приложении 3 к настоящему регламенту.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 25.09.2014 N 309/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
10. Через филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения Павлодарской области" и веб-портал "электронного правительства" государственная услуга не оказывается.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
стоимости
услуг по подаче воды
сельскохозяйственным
товаропроизводителям"
Наименование уполномоченного
органа и их контактные данные
П/н
Наименование рабочего органа
Контактные данные
1
2
3
1.
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Павлодарской области"

Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 61, телефон: 8(7182) 32-32-30 email: kense.dsh@pavlodar.gov.kz
2
"Павлодар қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Кривенко к-сі, 25, телефон: 8(7182) 32-07-30 email: pavlodar_osh@mail.ru
3
"Екібастұз қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Екібастұз қаласы, 50-жылдық к-сі, телефон: 8(71877) 54237 email: otdel_osh@mail.ru
4
"Ақсу қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақсу қаласы, Царев к-сі, 12 телефон: 8(71837) 50572 email: 4108605@mail.ru
5
"Ақтоғай ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауданы, Абай к-сі, 77 телефон: 8(71841) 21572 email: aktogai_sozprog@mail.ru
6
"Баянауыл ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі

город Павлодар, улица. Ленина, 61 телефон: 8(7182) 32-32-30 email: kense.dsh@pavlodar.gov.kz
2.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Павлодара"
город Павлодар, улица. Кривенко, 25, телефон: 8(7182) 32-07-30 email: pavlodar_osh@mail.ru
3.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Экибастуза"
город Экибастуз. улица. ул. 50-летие телефон: 8(71877) 54237 email: otdel_osh@mail.ru
4.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства г города Аксу"
город Аксу, улица Царева, 12 телефон: 8(71837) 50572 email: 4108605@mail.ru
5.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Актогайского района"
Актогайский район улица Абая, 77 телефон: 8(71841) 21572 email: aktogai_sozprog@mail.ru
6.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Баянаульского района"

Баянауыл ауданы, Сәтбаев к-сі, 49 телефон: 8(71840) 91245 email: baiandepselhoz@mail.ru
7
"Железин ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Железин ауданы, Придков к-сі, 13 телефон: 8(71831) 22041 email: zhelselhoz@mail.kz
8
"Ертіс ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ертіс ауданы, Ертіс а., Бөгембаев к-сі, 97 телефон: 8(71832) 21436 email: Ertis_osh@mail.ru
9
"Качиры ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі

Баянаульский район улица Сатпаева, 49 телефон: 8(71840) 91245 email: baiandepselhoz@mail.ru
7.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Железинского района"
Железинский район улица Придкова, 13 телефон: 8(71831) 22041 email: zhelselhoz@mail.kz
8.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Иртышского района"
Иртышский район с.Иртышск, улица Богембая, 97 телефон: 8(71832) 21436 email: Ertis_osh@mail.ru
9.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Качирского района"

Качиры ауданы, Тәуелсіздік к-сі, 236 телефон: 8(71833)21403 email:kusainova.g.akr@pavlodar.gov.kz
10
"Лебяжі ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Лебяжі ауданы, Абылқайыр Баймулдин к-сі, 13 телефон 8(71839) 21051 email: selhoz_akku@mail.ru
11
"Май ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы, Қазыбек би к-сі, 24 телефон: 8(71838) 91380 email: may_opish@mail.ru
12
"Павлодар ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Қайырбаев к-сі, 32, оф. 309 телефон: 8(7182) 329867 email: defence6@rambler.ru
13
"Успен ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Успен ауданы, Тәуелсізідіктің 10-жылдығы к-сі, 30 телефон: 8(71834) 91300 email: usposh@yandex.ru
14
"Шарбақты ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауданы, Советов к-сі, 49 телефон: 8 (71836) 21191 email: opsxsharbakty@mail.ru
"Ауыл шаруашылығы тауарын
өндірушілерге су
беру қызметтерінің
құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметшілерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
Негізгі үдерістің іс-әрекеті ( жұмыс барысы, ағымы)
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағымы) №
1
2
3
4
5
6
7
1
Атауы
Бөлім
ВАК
Аудан немесе облыстық маңызы бар қала әкімі
Басқарма
Бөлім
ВАК
Басқарма
2
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операциялардың) атауы және олардың сипаттамасы
Өтінімдерді, құжаттар топтамасын қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарау
Көрсетілетін қызметті алушылар тізілімін бекіту
Уәкілетті орган белгілеген су пайдалану лимитімен аудан бойынша субсидиялаудың жалпы сомасының сәйкестігін салыстыру
Әрбір айдың 20 күніне дейін Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушылардан су беру жөніндегі қызмет көрсету актілерін және төлем құжаттарының көшірмелерін қабылдау
Стандарттың 9-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген құжаттарды тексеру
Ұсынылған құжаттардың Ережемен белгіленген талаптарға сәйкестігін тексеру, төлем ведомосін қалыптастыру
3
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Өтінімдерді, құжаттар топтамасын ұсыну
Аудан немесе қала әкімімен бекіту үшін су пайдаланушылар тізілімін құрастыру
Көрсетілетін қызметті алушылар тізілімін Басқармаға ұсыну
Тізілімді бекіту жөнінде аудандар, облыстық маңызы бар қалалар әкімдері қабылдаған шешімдер туралы көрсетілетін қызметті алушыларды жазбаша түрде хабардар ету
Көрсетілетін қызметті алушыларға күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды адамның тегі және аты-жөні көрсетілген талондар беру
Құжаттарды Басқармаға жолдау
Қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін және төлем шоттарын ұсыну
4
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
5 күнтізбелік күннен аспайды
3 күнтізбелік күннен аспайды
5 күнтізбелік күннен аспайды
15 минуттан аспайды
5 күнтізбелік күннен аспайды
8 күнтізбелік күннен аспайды
"Ауыл шаруашылығы тауарын
өндірушілерге су
беру қызметтерінің
құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің)
іс-қимылдар тәртібін сипаттаудың блок-сызбасы
"Ауыл шаруашылығы тауарын
өндірушілерге су
беру қызметтерінің
құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің
құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің
бизнес-процестерінің анықтамалығы

Качирский район улица. Тәуелсіздік, 236 телефон: 8(71833)21403 email: kusainova.g.akr@pavlodar.gov.kz
10.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Лебяжинского района"
Лебяжинский район улица Абылкаира Баймулдина, 13 телефон 8(71839) 21051 email: selhoz_akku@mail.ru
11.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Майского района"
Майский район улица Казыбек би, 24 телефон: 8(71838) 91380 email: may_opish@mail.ru
12.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Павлодарского района"
город Павлодар улица Каирбаева, 32, оф. 309 телефон: 8(7182) 329867 email: defence6@rambler.ru
13.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Успенского района"
Успенский район улица 10 лет Независимости, 30 телефон: 8(71834) 91300 email: usposh@yandex.ru
14.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Шербактинского района"
Шербактинский район улица Советов, 49 телефон: 8 (71836) 21191 email: opsxsharbakty@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
стоимости услуг по подаче воды
сельскохозяйственным
товаропроизводителям"
Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
1
Наименование
Отдел
МВК
Аким района или города областного значения
Управление
Отдел
МВК
Управление
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация заявок, пакета документов
Рассмотрение документов
Утверждение реестра услугополучателей
Сверка на соответствие общей суммы субсидирования по району с лимитом водопользования, установленным уполномоченным органом
до 20-го числа каждого месяца принимает от услугополучателей акты оказанных услуг по форме согласно приложению 3 к Стандарту и копий платежных документов
Проверки документов, указанных в подпункте 2) пункта 9 Стандрата
Проверка соответствия представленных документов требованиям Правил, формирование ведомости к оплате
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Представление заявок, пакета документов
Составление реестра водопользователей для утверждения акимом района или города
Представление реестра услугополучателей в Управление
уведомляет в письменной форме услугополучателей о принятых решениях акимами районов, городов областного значения по утверждению реестра
Выдает талоны услугополучателям с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку
Направление документов в Управление
Предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате и счета к оплате
4
Сроки исполнения:
не более 15 минут
не более 5 календарных дней
не более 3 календарных дней
не более 5 календарных дней
не более 15 минут
не более 5 календарных дней
не более 8 календарных дней
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
стоимости услуг по подаче воды
сельскохозяйственным
товаропроизводителям"
Блок-схема Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
стоимости услуг по подаче воды
сельскохозяйственным
товаропроизводителям"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды
сельскохозяйственным товаропроизводителям"

Ескерту. Регламент 4-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 25.09.2014 N 309/9 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 129/4 қаулысымен
бекітілген
"Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi
көбейтілген тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткізушілерді
аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламенттің күші жойылды – Павлодар облыстық әкімдігінің 29.12.2015 № 368/13 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 129/4 қаулысымен
бекітілген
"Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер
көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) жергілікті атқарушы орган "Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) тұлғасында, соның ішінде www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасы не Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 15 ақпандағы № 94 қаулысымен бекітілген "Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында (бұдан әрі – Стандарт) көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметшілерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар мемлекеттік қызметті ұсынуға негіз болып табылады.
5. Көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап, мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
лицензия беру кезінде – 10 (он) жұмыс күнінен кеш емес;
лицензияны қайта ресімдеу кезінде – 7 (жеті) жұмыс күнінен кеш емес;
лицензияның телнұсқасын беру кезінде – 2 (екі) жұмыс күнінен кеш емес.

Сноска. Регламент дополнен приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 25.09.2014 N 309/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 24 апреля 2014 года № 129/4
Регламент оказания государственной услуги "Аттестация
производителей оригинальных, элитных семян, семян первой,
второй и третьей репродукций и реализаторов семян"
Сноска. Регламент утратил силу постановлением акимата Павлодарской области от 29.12.2015 № 368/13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 24 апреля 2014 года № 129/4
Регламент государственной услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание
услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом в лице государственного учреждения "Управление сельского хозяйства" (далее - услугодатель), в том числе через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее - портал).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является - лицензия, переоформление, дубликат лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным Стандартом государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2014 года № 94 (далее - Стандарт).
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги являются документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта.
5. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов услугодателю:
при выдачи лицензии – не позднее 10 (десяти) рабочих дней;
при переоформлении лицензии – не позднее 7 (семи) рабочих дней;
при выдаче дубликата лицензии – не позднее 2 (два) рабочих дня.

6. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір үдерістің (іс-әрекеттің) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
лицензияны беру кезінде:
1) көрсетілетін қызметті алушы қажетті құжаттарды ұсынған сәттен бастап, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады - 30 минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы кіріс құжаттарды қарастырады, жауапты орындаушыны анықтайды, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына құжаттарды жолдайды - 2 сағаттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, көрсетілетін қызметті берушінің басшысы бекіткен мақта қабылдау кәсіпорындарының жаңа түсім мақтасын қабылдауға дайындығын тексеру жөніндегі комиссия (бұдан әрі – комиссия) қарауына жолдайды немесе бас тарту туралы дәлелді жауап - 2 жұмыс күнінен аспайды;
4) комиссия кәсіпорынның дайындық жағдайын жер-жерге барып тексереді, мемлекеттік қызметті көрсету үшін көрсетілетін қызметті берушіге мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсету үшін біліктілік талаптарына сәйкестігі туралы қорытынды береді - 6 жұмыс күнінен аспайды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы комиссия қорытындысын қарайды, лицензияны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты ресімдейді, қол қою үшін басшылыққа жолдайды - 2 сағаттан аспайды;
6) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы лицензияға қол қояды және көрсетілетін қызметті алушыға лицензия беру үшін жауапты орындаушыға жолдайды немесе бас тарту туралы дәлелді жауап – 4 сағаттан аспайды;
7) жауапты орындаушы лицензияны көрсетілетін қызметті берушіге береді - 30 минуттан аспайды.
лицензияны қайта ресімдеу кезінде:
1) көрсетілетін қызметті алушы қажетті құжаттарды ұсынған сәттен бастап, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады - 30 минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы кіріс құжаттармен танысады, жауапты орындаушыны анықтайды және орындау үшін жауапты орындаушыға құжаттарды жолдайды - 2 сағаттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, лицензияны қайта ресімдейді және қол қою үшін лицензияны басшылыққа тапсырады немесе бас тарту туралы дәлелді жауап – 5 жұмыс күнінен аспайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы лицензияға қол қояды және көрсетілетін қызметті алушыға лицензия беру үшін жауапты орындаушыға жолдайды немесе бас тарту туралы дәлелді жауап – 4 сағаттан аспайды;

6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения.
при выдаче лицензии:
1) канцелярия услугодателя с момента подачи услугополучателем необходимых документов осуществляет прием и их регистрацию – не более 30 минут;
2) руководство услугодателя рассматривает входящую документацию, определяет ответственного исполнителя, направляет документы ответственному исполнителю услугодателя - не более 2 часов;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту представленных документов, направляет на рассмотрение комиссии по обследованию хлопкоприемных предприятий к приему хлопка нового урожая утвержденной руководителем услугодателя (далее – комиссия), либо мотивированный ответ об отказе - не более 2 рабочих дней;
4) комиссия проверяет условия готовности предприятия с выездом на место, предоставляет услугодателю заключение о соответствии квалификационным требованиям для осуществления деятельности по оказанию услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок для оказания государственной услуги - не более 6 рабочих дней;
5) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает заключение комиссии, оформляет лицензию, либо мотивированный ответ об отказе, направляет руководству на подписание - не более 2 часов;
6) руководство услугодателя подписывает лицензию и направляет ответственному исполнителю для выдачи лицензии услугополучателю, либо мотивированный ответ об отказе - не более 4 часов;
7) ответственный исполнитель выдает лицензию услугополучателю - не более 30 минут.
при переоформлении лицензии:
1) канцелярия услугодателя с момента подачи услугополучателем необходимых документов осуществляет прием и их регистрацию - не более 30 минут;
2) руководство услугодателя ознакамливается с входящими документами определяет ответственного исполнителя и направляет документы ответственному исполнителю для исполнения - не более 2 часов;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту представленных документов, переоформляет лицензию и передает руководству для подписания лицензии, либо мотивированный ответ об отказе - не более 5 рабочих дней;
4) руководство услугодателя подписывает лицензию и направляет ответственному исполнителю для выдачи лицензии услугополучателю, либо мотивированный ответ об отказе - не более 4 часов;

5) жауапты орындаушы лицензияны көрсетілетін қызметті берушіге береді – 30 минуттан аспайды.
лицензияның телнұсқасын беру кезінде:
1) көрсетілетін қызметті алушы қажетті құжаттарды ұсынған сәттен бастап, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады - 30 минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы кіріс құжаттармен танысады, жауапты орындаушыны анықтайды және орындау үшін жауапты орындаушыға құжаттарды жолдайды - 2 сағаттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, лицензияның телнұсқасын ресімдейді және қол қою үшін лицензияны басшылыққа тапсырады немесе бас тарту туралы дәлелді жауап – 1 жұмыс күнінен аспайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы лицензияға қол қояды және көрсетілетін қызметті алушыға лицензия беру үшін жауапты орындаушыға жолдайды немесе бас тарту туралы дәлелді жауап – 4 сағаттан аспайды;
5) жауапты орындаушы лицензияны көрсетілетін қызметті алушыға береді - 30 минуттан аспайды.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасы не Стандартпен көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметшілерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілер) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
3) комиссия;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы.
9. Лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру кезінде мемлекеттік қызметті көрсету қажеттілігіне әрбір рәсім (әрекет) ұзақтығы көрсетілген құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) рәсімдер (әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында және блок-сызбада 2-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет
көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін
қызметті берушілермен өзара іс-қимыл ету тәртібін, сондай-ақ
ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызмет "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалы арқылы көрсетілмейді.
11. Порталға өтініш берген кезде мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
лицензия беру кезінде – 10 (он) жұмыс күнінен кеш емес;
лицензияны қайта ресімдеу кезінде – 7 (жеті) жұмыс күнінен кеш емес;
лицензияның телнұсқасын беру кезінде – 2 (екі) жұмыс күнінен кеш емес.

5) Ответственный исполнитель выдает лицензию услугополучателю - не более 30 минут.
при выдаче дубликата лицензии:
1) канцелярия услугодателя с момента подачи услугополучателем необходимых документов осуществляет прием и их регистрацию - не более 30 минут;
2) руководство услугодателя ознакамливается с входящими документами определяет ответственного исполнителя и направляет ему документы для исполнения - не более 2 часов;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту представленных документов, оформляет дубликат лицензии и передает руководству для подписания лицензии, либо мотивированный ответ об отказе - не более 1 рабочего дня;
4) руководство услугодателя подписывает лицензию и направляет ответственному исполнителю для выдачи лицензии услугополучателю, либо мотивированный ответ об отказе - не более 4 часов;
5) ответственный исполнитель выдает лицензию услугополучателю - не более 30 минут.
7. Результатом оказания государственной услуги является - лицензия, переоформление, дубликат лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным Стандартом.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) ответственный исполнитель услугодателя;
3) комиссия;
4) руководство услугодателя.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) необходимых для оказания государственной услуги при выдаче лицензии, при переоформлении лицензии и выдаче дубликата лицензии приведено в приложении 1 и блок–схема в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
10. Через филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" Павлодарской области государственная услуга не оказывается.
11. Сроки оказания государственной услуги при обращении на портал:
при выдачи лицензии – не позднее 10 (десяти) рабочих дней;
при переоформлении лицензии – не позднее 7 (семи) рабочих дней;
при выдаче дубликата лицензии – не позднее 2 (два) рабочих дня

12. Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде жүгіну тәртібін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушы жеке сәйкестендіру нөмірінің (бұдан әрі – ЖСН), сондай-ақ парольдің көмегімен порталда тіркелуді жүзеге асырады;
2) 1-үдеріс – қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушының порталда ЖСН мен паролін енгізуі (авторизациялау үдерісі);
3) 1-шарт – ЖСН мен пароль арқылы тіркелген көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің түпнұсқалығын порталда тексеру;
4) 2-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарында бұзушылықтың болуына байланысты порталдың авторизациялаудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыруы;
5) 3-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының осы регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсету үшін экранға сұраныс нысанын шығару және нысан талаптары мен оның құрылымын ескере отырып, көрсетілетін қызметті алушының нысанды толтыруы (деректерді енгізуі), Стандартта көрсетілген қажетті құжаттардың электрондық түріндегі көшірмелерін сұраныс нысанына бекіту, сондай-ақ сұранысты куәландыру (қол қою) үшін көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) тіркеу куәлігін таңдауы;
6) 2-шарт – порталда ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолдану мерзімін және қайтарылған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде жоқтығын, сондай-ақ сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін (сұраныста көрсетілген ЖСН мен ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН арасында) тексеру;
7) 4-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ расталмауына байланысты сұратылып жатқан қызметтен бас тарту жөнінде хабарламаны қалыптастыру;
8) 5-үдеріс – көрсетілетін қызметті беруші сұранысты өңдеуі үшін электрондық үкімет шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы көрсетілетін қызметті берушінің ЭЦҚ-мен куәландырылған (қол қойылған) электрондық құжаттарды (көрсетілетін қызметті алушының сұранысын) өңірлік электрондық үкімет шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орнына (бұдан әрі – ӨЭҮШ АЖО) жіберу;
9) 3-шарт – көрсетілетін қызметті берушінің қызмет көрсету үшін көрсетілетін қызметті алушының қоса берілген, Стандартта көрсетілген құжаттарының сәйкестігін және негіздерін тексеруі;
10) 6-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарында бұзушылықтың болуына байланысты сұратылып отырған қызметтен бас тарту жөнінде хабарламаны қалыптастыру;
11) 7-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының ӨЭҮШ АЖО қалыптастырған қызметтің нәтижесін (электрондық құжат нысанындағы хабарламаны) алуы. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат түрінде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жіберіледі.
Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қатыстырылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара әрекеттесулері осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес диаграммада келтірілген.

12. Описание порядка обращения при оказании государственной услуги через портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на портале с помощью индивидуального идентификационного номера (далее – ИИН), а также пароля;
2) процесс 1 – ввод услугополучателем ИИН и пароля (процесс авторизации) на портале для получения услуги;
3) условие 1 – проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН и пароль;
4) процесс 2 – формирование порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 – выбор услугополучателем услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых копий документов в электронном виде, указанные в Стандарте, а также выбор услугополучателем регистрационного свидетельства электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) для удостоверения (подписания) запроса;
6) условие 2 – проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных (между ИИН указанным в запросе и ИИН указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
7) процесс 4 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
8) процесс 5 – направление электронного документа (запроса услугополучателя) удостоверенного (подписанного) ЭЦП услугополучателя через шлюз электронного правительства (далее – ШЭП) в автоматизированном рабочем месте регионального шлюза электронного правительства (далее - АРМ РШЭП) для обработки запроса услугодателем;
9) условие 3 – проверка услугодателем соответствия приложенных услугополучателем документов, указанных в Стандарте и основания для оказания услуги;
10) процесс 6 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в документах услугополучателя;
11) процесс 7 – получение услугополучателем результата услуги (уведомление в форме электронного документа), сформированой АРМ РШЭП. Результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
Функциональные взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через портал приведены диаграммой согласно приложению 3 к настоящему регламенту.

13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Ескерту. 4-бөлім 13-тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 25.09.2014 N 309/9 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мақта қолхаттарын беру
арқылы қойма қызметі бойынша
қызметтер көрсетуге лицензия
беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқаларын
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметшілерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
а) лицензияны алу үшін көрсетілетін қызметті берушіге сұрау салғанда:
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыс барысы, ағымы)
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағымы) №
1
2
3
4
5
6
7
1
Атауы
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
комиссия
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
2
Іс-әрекетінің (үдерістің, рәсімдердің) атауы және сипаттамасы
құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады
құжаттарды қарастырады, жауапты орындаушыны анықтайды
ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді
кәсіпорынның дайындық жағдайын жер-жерге барып тексереді
комиссия қорытындысын қарастырады
лицензияға қол қояды және көрсетілетін қызметті алушыға лицензия беру үшін жауапты орындаушыға жолдайды немесе бас тарту туралы дәлелді жауап
көрсетілетін қызметті алушыға лицензия береді
3
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешімі)
құжаттарды бұрыштама қоюға жолдайды
жауапты орындаушыға құжаттарды жолдайды
мақта қабылдау кәсіпорындарының жаңа түсім мақтасын қабылдауға дайындығын тексеру жөніндегі комиссия қарауына жолдайды немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
қорытындысын ұсыну немесе бас тарту туралы дәлелді жауап
лицензияны ресімдейді немесе бас тарту туралы дәлелді жауап
қол қойылған лицензияны немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты кеңсеге жолдайды
4
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
2 сағаттан аспайды
2 жұмыс күнінен аспайды
6 жұмыс күнінен аспайды
2 сағаттан аспайды
4 сағаттан аспайды
30 минуттан аспайды
б) лицензияны қайта ресімдеу кезінде көрсетілетін қызметті берушіге сұрау салғанда:
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыс барысы, ағымы)
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағымы) №
1
2
3
4
5
1
Атауы
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
жауапты орындаушы
2
Іс-әрекетінің (үдерістің, рәсімдердің) атауы және сипаттамасы
құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады
құжаттарды қарастырады, жауапты орындаушыны анықтайды
ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, лицензияны қайта ресімдейді
лицензияға қол қояды немесе бас тарту туралы дәлелді жауап
көрсетілетін қызметті алушыға лицензия береді
3
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
құжаттарды бұрыштама қоюға жолдайды
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына құжаттарды жолдайды
қол қою үшін лицензияны тапсырады немесе бас тарту туралы дәлелді жауап
қол қойылған лицензияны жолдайды немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
2 сағаттан аспайды
5 жұмыс күнінен аспайды
4 сағаттан аспайды
30 минуттан аспайды
в) лицензияның телнұсқасын беру кезінде көрсетілетін
қызметті берушіге сұрау салғанда:
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыс барысы, ағымы)
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағымы) №
1
2
3
4
5
1
Атауы
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
жауапты орындаушы
2
Іс-әрекетінің (үдерістің, рәсімдердің) атауы және сипаттамасы
құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады
құжаттарды қарастырады, жауапты орындаушыны анықтайды
ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, лицензияның телнұсқасын ресімдейді
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы лицензияға қол қояды және көрсетілетін қызметті алушыға лицензия беру үшін жауапты орындаушыға жолдайды немесе бас тарту туралы дәлелді жауап
көрсетілетін қызметті алушыға лицензия береді
3
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
құжаттарды бұрыштама қоюға жолдайды
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына құжаттарды жолдайды
қол қою үшін лицензияны басшылыққа тапсырады немесе бас тарту туралы дәлелді жауап
қол қойылған лицензияны немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты кеңсеге жолдайды
4
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
2 сағаттан аспайды
1 жұмыс күнінен аспайды
4 сағаттан аспайды
30 минуттан аспайды
"Мақта қолхаттарын беру
арқылы қойма қызметі бойынша
қызметтер көрсетуге лицензия
беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқаларын
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің)
іс-қимылдар тәртібін сипаттаудың блок-сызбасы
а) лицензияны беру кезінде
б) лицензияны қайта ресімдеу кезінде
в) лицензияның телнұсқасын беру кезінде
"Мақта қолхаттарын беру
арқылы қойма қызметі бойынша
қызметтер көрсетуге лицензия
беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқаларын
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету
кезінде қатыстырылған ақпараттық жүйелердің
функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
Шартты белгілер
"Мақта қолхаттарын беру
арқылы қойма қызметі бойынша
қызметтер көрсетуге лицензия
беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқаларын
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге
лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызметінің бизнес-процестерінің анықтамалығы

13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
Сноска. Раздел 4 дополнен пунктом 13 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 25.09.2014 N 309/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
оказание услуг по складской
деятельности с выдачей
хлопковых расписок"
Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
а) при обращении к услугодателю для получения лицензии:
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
1
Наименование
канцелярия услугодателя
руководство услугодателя
ответственный исполнитель услугодателя
комиссия
ответственный исполнитель услугодателя
руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
осуществляет прием документов и их регистрацию
рассмотрение документов, определение ответственного исполнителя
проверяет полноту представленных документов
проверяет условия готовности предприятия с выездом на место
рассматривает заключение комиссии
подписывает лицензию и направляет ответственному исполнителю, для выдачи лицензии услугополучателю либо мотивированный ответ об отказе
выдает лицензию услугополучателю
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
направляет документы на резолюцию
направляет документы ответственному исполнителю
направляет на рассмотрение комиссии по обследованию хлопкоприемных предприятий к приему хлопка нового урожая, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственнной услуги
Представление заключения, либо мотивированный ответ об отказе
оформляет лицензию, либо мотивированный ответ об отказе
направляет подписанную лицензию, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в канцелярию
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 2 часов
Не более 2 рабочих дней
Не более 6 рабочих дней
Не более 2 часов
Не более 4 часов
Не более 30 минут
б) при обращении к услугодателю при переоформлении лицензии:
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1
Наименование
канцелярия услугодателя
руководство услугодателя
ответственный исполнитель услугодателя
руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
осуществляет прием документов и их регистрацию
рассмотрение документов, определение ответственного исполнителя.
проверяет полноту представленных документов, переоформляет лицензию
подписывает лицензию, либо мотивированный ответ об отказе
выдает лицензию услугополучателю
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
направляет документы на резолюцию
направляет документы ответственному исполнителю услугодателя
передает для подписания лицензии, либо мотивированный ответ об отказе
направляет подписанную лицензию, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 2 часов
Не более 5 рабочих дней
Не более 4 часов
Не более 30 минут
в) при обращении к услугодателю при выдаче дубликата лицензии:
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1
Наименование
канцелярия услугодателя
руководство услугодателя
ответственный исполнитель услугодателя
руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
осуществляет прием документов и их регистрацию
рассмотрение документов, определение ответственного исполнителя
проверяет полноту представленных документов, оформляет дубликат лицензии
руководство услугодателя подписывает лицензию и направляет ответственному исполнителю для выдачи лицензии услугополучателю, либо мотивированный ответ об отказе
выдает лицензию услугополучателю
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
направляет документы на резолюцию
направляет документы ответственному исполнителю услугодателя
передает руководству для подписания лицензии, либо мотивированный ответ об отказе
направляет подписанную лицензию, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в канцелярию
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 2 часов
Не более 1 рабочего дня
Не более 4 часов
Не более 30 минут
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
оказание услуг по складской
деятельности с выдачей
хлопковых расписок"
Блок–схема описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
а) при выдаче лицензии
б) при переоформлении лицензии
в) при выдаче дубликата лицензии
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
оказание услуг по складской
деятельности с выдачей
хлопковых расписок"
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем,
задействованных в оказании государственной услуги через портал
Условные обозначения
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
оказание услуг по складской
деятельности с выдачей
хлопковых расписок"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг
по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок"

Ескерту. Регламент 4-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 25.09.2014 N 309/9 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
а) лицензия алу үшін көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде:
б) лицензияны қайта ресімдеген кезде:
в) лицензияның телнұсқасын берген кезде:
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 129/4 қаулысымен
бекітілген
"Тракторлардың және олардың базасында жасалған
өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді,
монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса
алғанда, олардың тіркемелерінің, өздігінен жүретін
ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары
мен механизмдерінің, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары
арнайы машиналардың кепілін тіркеу және мемлекеттік тіркеу
туралы куәлік беру" мемлекеттік қызмет регламенті
Ескерту. Регламенттің күші жойылды – Павлодар облыстық әкімдігінің 08.09.2015 № 257/9 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 129/4 қаулысымен
бекітілген
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен
жүретін шассилер мен механизмдерді, өздігінен жүретін
ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары
мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары
арнайы машиналарды жүргізу құқығына куәліктер беру"
мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламенттің күші жойылды – Павлодар облыстық әкімдігінің 08.09.2015 № 257/9 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 129/4 қаулысымен
бекітілген
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздiгiнен
жүретiн шассилер мен механизмдердi, өздiгiнен жүретiн
ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары
мен механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары
арнайы машиналарды сенiмхат бойынша басқаратын адамдарды
тiркеу" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламенттің күші жойылды – Павлодар облыстық әкімдігінің 08.09.2015 № 257/9 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 129/4 қаулысымен
бекітілген
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздiгiнен
жүретiн шассилер мен механизмдердi, монтаждалған арнайы
жабдығы бар тiркемелердi қоса алғанда, олардың
тiркемелерiн, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы,
мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен
механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы
машиналарды нөмiрлiк тiркеу белгiлерiн бере отырып, тiркеу,
қайта тiркеу" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламенттің күші жойылды – Павлодар облыстық әкімдігінің 08.09.2015 № 257/9 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 129/4 қаулысымен
бекітілген
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін
шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар
тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен
жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы
машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі
жоғары арнайы машиналарды жыл сайынғы мемлекеттік техникалық
байқаудан өткізу" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламенттің күші жойылды – Павлодар облыстық әкімдігінің 08.09.2015 № 257/9 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 129/4 қаулысымен
бекітілген
"Тракторларға және олардың базасында жасалған өздігінен
жүретін шассилер мен механизмдерге, монтаждалған арнайы
жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың
тіркемелеріне, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы,
мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен
механизмдерге, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары
арнайы машиналарға ауыртпалықтың жоқ (бар) екендігі туралы
ақпарат ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламенттің күші жойылды – Павлодар облыстық әкімдігінің 08.09.2015 № 257/9 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 129/4 қаулысымен
бекітілген
"Пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау),
пестицидтерді (улы химикаттарды) өткізу, пестицидтерді (улы
химикаттарды) аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен
қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензияны беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Сноска. Регламент дополнен приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 25.09.2014 N 309/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
а) при обращении к услугодателю для получения лицензии:
б) при переоформлении лицензии
в) при выдаче дубликата лицензии
Условные обозначения
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 24 апреля 2014 года № 129/4
Регламент государственной услуги "Регистрация и
выдача свидетельства о государственной регистрации залога
тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и
механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным
специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных,
мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а
также специальных машин повышенной проходимости"
Сноска. Регламент утратил силу постановлением акимата Павлодарской области от 08.09.2015 № 257/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 24 апреля 2014 года № 129/4
Регламент государственной услуги "Выдача удостоверений на право
управления тракторами и изготовленными на их базе самоходными
шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными,
мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами,
а также специальными машинами повышенной проходимости"
Сноска. Регламент утратил силу постановлением акимата Павлодарской области от 08.09.2015 N 257/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 24 апреля 2014 года № 129/4
Регламент государственной услуги "Регистрация лиц, управляющих
тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и
механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными
и дорожно-строительными машинами и механизмами, а также
специальными машинами повышенной проходимости по доверенности"
Сноска. Регламент утратил силу постановлением акимата Павлодарской области от 08.09.2015 № 257/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 24 апреля 2014 года № 129/4
Регламент государственной услуги "Регистрация,
перерегистрация тракторов и изготовленных на их базе
самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним,
включая прицепы со смонтированным специальным
оборудованием, самоходных сельскохозяйственных,
мелиоративных и дорожно-строительных машин и
механизмов, а также специальных машин повышенной
проходимости с выдачей регистрационных номерных знаков"
Сноска. Регламент утратил силу постановлением акимата Павлодарской области от 08.09.2015 № 257/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 24 апреля 2014 года № 129/4
Регламент государственной услуги "Проведение ежегодного
государственного технического осмотра тракторов и
изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов,
прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным
специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных,
мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а
также специальных машин повышенной проходимости"
Сноска. Регламент утратил силу постановлением акимата Павлодарской области от 08.09.2015 № 257/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 24 апреля 2014 года № 129/4
Регламент государственной услуги "Предоставление
информации об отсутствии (наличии) обременений
тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси
и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со
смонтированным специальным оборудованием,
самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных
и дорожно-строительных машин и механизмов, а также
специальных машин повышенной проходимости"
Сноска. Регламент утратил силу постановлением акимата Павлодарской области от 08.09.2015 № 257/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 24 апреля 2014 года № 129/4
Регламент государственной услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача дубликатов лицензии на
осуществление деятельности по производству
(формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализации
пестицидов (ядохимикатов), применению пестицидов
(ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами"

Ескерту. Регламенттің күші жойылды – Павлодар облыстық әкімдігінің 17.11.2015 № 318/11 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 129/4 қаулысымен
бекітілген
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі
мен сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды – Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2015 № 211/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 129/4 қаулысымен
бекітілген
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды – Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2015 № 211/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі
№ 129/4 қаулысымен
бекітілген
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды – Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2015 № 211/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Сноска. Регламент утратил силу постановлением акимата Павлодарской области от 17.11.2015 № 318/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 24 апреля 2014 года № 129/4
Регламент государственной услуги "Субсидирование повышения
продуктивности и качества продукции животноводства"
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2015 № 211/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 24 апреля 2014 года № 129/4
Регламент государственной услуги "Субсидирование
развития племенного животноводства"
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2015 № 211/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 24 апреля 2014 года № 129/4
Регламент государственной услуги "Выдача справок
о наличии личного подсобного хозяйства"
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2015 № 211/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).