Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 шілдедегі № 279/32 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 шілдеде № 3890 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2, 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 шілдедегі "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" № 1329 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 788 қаулысына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (V сайланған XХVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3648 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің № 149, 2013 жылғы 28 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің № 149 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"107256851" сандары "110237118" сандарымен ауыстырылсын;
"25981076" сандары "26881076" сандарымен ауыстырылсын;
"640378" сандары "1449529" сандарымен ауыстырылсын;
"80625900" сандары "81897016" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "108730254" сандары "111711754" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақша мына редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -1233 мың тенге, соның ішінде;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1233 мың тенге;";
7-тармақта:
төртінші, бесінші абзацтар мына редакцияда жазылсын:
"1628633 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуге;
72969 мың теңге – әлеуметтік сала объектілерін жөндеуге;";
мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"22925 мың теңге – Екібастұз қаласының әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеуге;
31285 мың теңге – Ақтоғай ауданының білім беру қызметкерлерінің еңбекақысын төлеуге;
24800 мың теңге – Павлодар ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға;
36000 мың теңге – Май ауданы елді мекендерінің қала құрылысы жобаларын әзірлеуге.";
8-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 11 июля 2014 года № 279/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 июля 2014 года № 3890. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 2, 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2014 года № 788 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3648, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 28 декабря 2013 года № 149, "Звезда Прииртышья" от 28 декабря 2013 года № 149) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "107256851" заменить цифрами "110237118";
цифры "25981076" заменить цифрами "26881076";
цифры "640378" заменить цифрами "1449529";
цифры "80625900" заменить цифрами "81897016";
в подпункте 2) цифры "108730254" заменить цифрами "111711754";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -1233 тысячи тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства – 1233 тысячи тенге;";
в пункте 7:
абзац четвертый, пятый изложить в следующей редакции:
"1628633 тысячи тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
72969 тысяч тенге – на ремонт объектов социальной сферы;";
дополнить абзацами следующего содержания:
"22925 тысяч тенге – на капитальный ремонт административного здания города Экибастуза;
31285 тысяч тенге – на выплату заработной платы работников образования Актогайского района;
24800 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда Павлодарского района;
36000 тысяч тенге – на разработку градостроительных проектов населенных пунктов Майского района.";
в пункте 8:

51 825
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
360 356
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
156 822
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
989
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
31 946
029
Әдістемелік жұмыс
72 061
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
695 561
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
103 220
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 742 313
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
394 407
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 347 906
05
Денсаулық сақтау
23 968 752
1
Кең бейiндi ауруханалар
25 510
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
25 510
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
25 510
2
Халықтың денсаулығын қорғау
628 054
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
628 054
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
378 817
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
149 502
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
98 649
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 086
3
Мамандандырылған медициналық көмек
8 607 512
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 607 512
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 379 749
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
220 826
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
475 829
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
101 222
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

51 825
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
360 356
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
156 822
013
Капитальные расходы государственного органа
989
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
31 946
029
Методическая работа
72 061
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
695 561
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
103 220
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 742 313
009
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
394 407
011
Строительство и реконструкция объектов образования
2 347 906
05
Здравоохранение
23 968 752
1
Больницы широкого профиля
25 510
253
Управление здравоохранения области
25 510
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
25 510
2
Охрана здоровья населения
628 054
253
Управление здравоохранения области
628 054
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
378 817
006
Услуги по охране материнства и детства
149 502
007
Пропаганда здорового образа жизни
98 649
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 086
3
Специализированная медицинская помощь
8 607 512
253
Управление здравоохранения области
8 607 512
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 379 749
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
220 826
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
475 829
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
101 222
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек

267 265
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
707 827
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
690 967
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
23 627
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 740 200
4
Емханалар
10 119 921
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 119 921
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
874 412
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
359 927
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
8 538 541
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
347 041
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 133 874
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 133 874
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 084 753
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
49 121
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 453 881
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 250 688
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 882
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
64 074
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
124 886
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
9 520
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
16 139
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 681
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 923 506
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 203 193
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
964 866
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу

267 265
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
707 827
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
690 967
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
23 627
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 740 200
4
Поликлиники
10 119 921
253
Управление здравоохранения области
10 119 921
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
874 412
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
359 927
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
8 538 541
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
347 041
5
Другие виды медицинской помощи
1 133 874
253
Управление здравоохранения области
1 133 874
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 084 753
029
Областные базы спецмедснабжения
49 121
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 453 881
253
Управление здравоохранения области
2 250 688
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
109 882
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
64 074
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
124 886
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
9 520
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
16 139
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 681
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 923 506
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 203 193
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
964 866
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020

238 327
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 863 305
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 152 714
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 235 418
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
426 469
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
89 808
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
518 244
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
96 415
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
104 482
261
Облыстың білім басқармасы
917 296
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
892 236
037
Әлеуметтік сауықтандыру
25 060
2
Әлеуметтiк көмек
298 614
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
298 614
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
279 418
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 020
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 176
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
411 977
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
311 272
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 855
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 700
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
217
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 770
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
155 194
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
6 484
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

238 327
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 863 305
1
Социальное обеспечение
2 152 714
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 235 418
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
426 469
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
89 808
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
518 244
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
96 415
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
104 482
261
Управление образования области
917 296
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
892 236
037
Социальная реабилитация
25 060
2
Социальная помощь
298 614
256
Управление координации занятости и социальных программ области
298 614
003
Социальная поддержка инвалидов
279 418
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
7 020
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
12 176
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
411 977
256
Управление координации занятости и социальных программ области
311 272
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 855
007
Капитальные расходы государственного органа
7 700
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
217
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
15 770
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
155 194
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
6 484
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

44 052
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 258
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
29 258
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 235
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 235
297
Облыстың еңбек басқармасы
59 212
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
50 145
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 067
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 487 890
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 173 671
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
33 705
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
33 705
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 512
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 512
261
Облыстың білім басқармасы
11 564
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 564
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 117 854
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 679 138
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 438 716
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
4 036
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 036
2
Коммуналдық шаруашылық
4 314 219
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 241 148
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 128
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 735
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 688 101
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

44 052
263
Управление внутренней политики области
29 258
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
29 258
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 235
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
12 235
297
Управление труда области
59 212
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
50 145
003
Капитальные расходы государственного органа
9 067
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 487 890
1
Жилищное хозяйство
3 173 671
253
Управление здравоохранения области
33 705
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
33 705
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 512
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 512
261
Управление образования области
11 564
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 564
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 117 854
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 679 138
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 438 716
285
Управление физической культуры и спорта области
4 036
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 036
2
Коммунальное хозяйство
4 314 219
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 241 148
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
55 128
005
Капитальные расходы государственного органа
1 735
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 688 101
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах

71 189
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 961
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
18 613
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 034
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
251 534
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
26 311
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
222 464
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 636
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
28 248
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
28 248
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
28 248
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
28 248
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
9 597 404
1
Ауыл шаруашылығы
6 148 983
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 148 983
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 040
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
201 879
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 500
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
874 896
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 187 976
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
200 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды сусидиялау
1 606 418
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
10 404
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
49 428
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
309 266
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау

71 189
003
Капитальные расходы государственного органа
10 961
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18 613
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 034
283
Управление по вопросам молодежной политики области
251 534
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
26 311
003
Капитальные расходы государственного органа
123
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
222 464
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 636
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
28 248
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
28 248
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
28 248
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
28 248
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
9 597 404
1
Сельское хозяйство
6 148 983
255
Управление сельского хозяйства области
6 148 983
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
89 040
002
Поддержка семеноводства
201 879
003
Капитальные расходы государственного органа
2 500
010
Государственная поддержка племенного животноводства
874 896
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 187 976
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
200 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 606 418
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
10 404
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
49 428
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
309 266
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала

698 996
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
651 571
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
160 346
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 557
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 938
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
89 851
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 840 423
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 396
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
781
058
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 878 084
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
774 077
086
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
443 452
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 628 633
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
85 757
001
Жергілікті деңгейде жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 188
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 196
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11 373
701
Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы
2 991 019
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, сауданы және туризм дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 646
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 084
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
15 000
006
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
60 390
007
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 530 899
009
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
70 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

698 996
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
651 571
280
Управление индустриально-инновационного развития области
160 346
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
64 557
003
Капитальные расходы государственного органа
5 938
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
89 851
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 840 423
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства, транспорта и коммуникаций
115 396
003
Капитальные расходы государственного органа
781
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 878 084
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
774 077
086
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
443 452
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 628 633
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
85 757
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере недропользования, окружающей среды и водных ресурсов на местном уровне
73 188
003
Капитальные расходы государственного органа
1 196
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 373
701
Управление предпринимательства, торговли и туризма области
2 991 019
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, торговли и туризма
59 646
003
Капитальные расходы государственного органа
1 084
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
15 000
006
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
60 390
007
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 530 899
009
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
70 000
012
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы