Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі "Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру", "Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру", "Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы № 117/4 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 247/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 тамызда № 3903 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы N 160/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.05.2015 N 160/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес
Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі "Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру", "Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру", "Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 117/4 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-тарау мына мазмұндағы 4-тармақпен:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сонымен қатар халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 6-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі";
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын;
"Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне мынадай өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2014 года № 117/4 "Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность", "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность", "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения"
Постановление акимата Павлодарской области от 17 июля 2014 года № 247/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 августа 2014 года № 3903. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28 мая 2015 года N 160/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28.05.2015 N 160/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2014 года № 117/4 "Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность", "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность", "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения" следующие дополнения:
регламент государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность" дополнить:
раздел 4 пунктом 4 следующего содержания:
"4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 6 к настоящему регламенту.";
приложением 6 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в регламент государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность" внести следующее изменение:

"Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 1-қосымшасында Б) тармағы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
4-тарау мына мазмұндағы 2-тармақпен толықтырылсын:
"2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі";
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
"Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-тарау мына мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сонымен қатар халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 6-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі";
осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ. Қ. Сәдібековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 247/7 қаулысына
1-қосымша
"Медициналық қызметке лицензия
беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқасын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
6-қосымша
А) Лицензияны беру және қайта ресімдеу үшін "Медициналық
қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқасын беру" мемлекеттік қызметті көрсетудің
бизнес-процесстерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Б) Телнұсқаны беру үшін "Медициналық қызметке лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік
қызметті көрсетудің бизнес процесстерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 247/7 қаулысына
2-қосымша
"Фармацевтикалық қызметке
лицензиялар беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Б) Көрсетілетін қызметті беруші арқылы телнұсқаны беру үшін
құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) іс-қимылын сипаттау
Белгіленген сатыда мемлекеттік қызметті көрсетуге қатысатын жауапты тұлғалар
Кеңсенің маманы
Бөлімнің басшысы
Жауапты орындаушы
Басшының орынбасары
Жауапты орындаушы
1
2
3
4
5
6
Іс-қимылдың атауы
Құжаттарды қабылдау, тексеру
Құжаттарды қарау
"Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да құжаттарды тексеру, өңдеу
Жіберілген құжаттарды қарау
"Е-лицензиялау" МДБ АЖ-дың тізілімінде лицензияның болуы туралы тексеру
Аяқтау нысаны
Құжаттарды тіркеу. Өтініште телнұсқаны беру үшін белгі көрсетіледі (Телнұсқа)
Жауапты орындаушыны анықтау
Қол қоюға жіберу
Құжатқа қол қою
Электрондық пошта арқылы нәтижесін беру
Орындалу мерзімдері
15 минут
15 минут
60 минут
15 минут
15 минут
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 247/7 қаулысына
3-қосымша
"Фармацевтикалық қызметке
лицензиялар беру,
қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
А) Лицензияны беру және қайта ресімдеу үшін "Фармацевтикалық
қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызметті көрсетудің
бизнес-процесстерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Б) Телнұсқаны беру үшін "Фармацевтикалық қызметке
лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызметті көрсетудің
бизнес-процесстерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 247/7 қаулысына
4-қосымша
"Денсаулық сақтау саласындағы
есірткі құралдарының,
психотроптық заттар мен
прекурсорлардың айналымына
байланысты қызметке
лицензиялар беру,
қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқаларын
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
6-қосымша
А) Лицензияны беру және қайта ресімдеу "Денсаулық
сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық
заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты
қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызметті көрсетудің
бизнес-процесстерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Б) Телнұсқаны беру үшін "Денсаулық сақтау саласындағы есірткі
құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың
айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта
ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызметті
көрсетудің бизнес-процесстерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

в приложение 1 к регламенту государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность" пункта Б) изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
дополнить:
раздел 4 пунктом 2 следующего содержания:
"2. Подробное описание последовательности процедур (действий),
взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
регламент государственных услуг "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения" дополнить:
раздел 4 пунктом 4 следующего содержания:
"4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 6 к настоящему регламенту.";
приложением 6 согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Павлодарской области" в установленном законодательном порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Г.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 247/7
Приложение 6
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
медицинскую деятельность"
А) Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на
медицинскую деятельность" для выдачи и переоформления лицензии
Условные обозначения:
Б) Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии
на медицинскую деятельность" для выдачи дубликата
Условные обозначения:
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 247/7
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
фармацевтическую деятельность"
Б) Описание действий структурных подразделений
(работников) через услугодателя на выдачу дубликата
Ответственные лица, участвующие в оказании государственной услуги на определенной стадии
Специалист канцелярии
Руководитель отдела
Ответственный исполнитель
Заместитель руководителя
Ответственный исполнитель
1
2
3
4
5
6
Наименование действия
Прием, проверка документов
Рассмотрение документов
Проверка, обработка документов в ИС ГБД "Е-лицензирование"
Рассмотрение направленных документов
Проверка о наличии лицензии в реестре ИС ГБД "Е-лицензирование"
Форма завершения действий
Регистрация документов для выдачи дубликата на заявление указывается отметка (дубликат)
Определение ответственного исполнителя
Направление на подпись
Подписание документа
Выдача результата через электронную почту
Сроки исполнения
15 минут
15 минут
60 минут
15 минут
15 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 247/7
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
фармацевтическую деятельность"
А) Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на фармацевтическую
деятельность" для выдачи и переоформления лицензии
Условные обозначения:
Б) Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на
фармацевтическую деятельность" для выдачи дубликата"
Условные обозначения:
Приложение 4
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 247/7
Приложение 6
к регламенту государственной
услуги
"Выдача лицензии,
переоформление,
выдача дубликатов лицензии на
деятельность. связанную
с оборотом наркотических
средств, психотропных
веществ и прекурсоров
в области здравоохранения"
А) Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических
средств, психотропных веществ и прекурсоров в области
здравоохранения" для выдачи и переоформления лицензии
Условные обозначения:
Б) Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических
средств, психотропных веществ и прекурсоров в области
здравоохранения" для выдачи дубликата
Условные обозначения: