"Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 04 шілдедегі № 228/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 тамызда № 3913 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 27 тамыздағы № 253/8 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 27.08.2015 № 253/8 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған "Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 4 шілдедегі
№ 228/7 қаулысымен
бекітілген
"Тұқымның сапасына сараптама жасау
жөніндегі зертханаларды аттестаттау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
1.Жалпы ережелер
1. "Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) жергілікті атқарушы орган "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) тұлғасында, сондай-ақ www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі тұқым сапасына сараптама жасау жөніндегі зертхананы аттестаттау туралы куәлік беру болып табылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян"
Постановление акимата Павлодарской области от 04 июля 2014 года № 228/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 августа 2014 года № 3913. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 27 августа 2015 года № 253/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 27.08.2015 № 253/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 4 июля 2014 года № 228/7
Регламент государственной услуги "Аттестация
лабораторий по экспертизе качества семян"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом в лице государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" (далее - услугодатель), а также через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).
2. Форма оказываемой государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача свидетельства об аттестации лабораторий по экспертизе качества семян.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің)
іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушы өтініш берген жағдайда, белгіленген нысан бойынша өтініш және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 6 маусымдағы № 623 қаулысымен бекітілген "Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 9-тармағымен көзделген құжаттар мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсыну үшін негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір үдерістің (іс-әрекеттің) мазмұны, орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушы қажетті құжаттарды берген сәттен бастап оларды қабылдайды және тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға қабылданған күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды адамның тегі және аты-жөні көрсетілген талон береді – 15 минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және жауапты орындаушыны анықтайды, бұрыштама қояды – 2 сағаттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, құжаттарды облыс әкімдігінің қаулысымен бекітілген тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларға қойылатын біліктілік талаптарына көрсетілетін қызметті алушының сәйкестік деңгейін анықтау жөніндегі сараптамалық комиссияның (бұдан әрі – сараптамалық комиссия) қарауына жолдайды – 2 жұмыс күнінен аспайды;
4) сараптамалық комиссия ұсынылған құжаттарды зерделейді, жергілікті жерге барып, тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларға қойылатын біліктілік талаптарына көрсетілетін қызметті алушының сәйкестік деңгейін анықтайды, тексеру актісін, сараптамалық комиссия отырысының хаттамасын құрастырады – 5 жұмыс күнінен аспайды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертхана мәртебесін беру туралы облыс әкімдігі қаулысының жобасын дайындайды – 9 жұмыс күнінен аспайды;
6) облыс әкімдігі көрсетілетін қызметті алушыға тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертхана мәртебесін беру туралы қаулы жобасын келісімдейді және облыс әкімдігі қарауына шығарады, көрсетілетін қызметті алушыға тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертхана мәртебесін беру туралы қаулы қабылдайды – 2 жұмыс күнінен аспайды;
7) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы облыс әкімдігінің қаулысы негізінде аттестаттау туралы куәлікті (бұдан әрі - Куәлік) дайындайды – көрсетілетін қызметті берушінің басшысының қол қоюы және көрсетілетін қызметті алушыға Куәлікті беру – 1 жұмыс күнінен аспайды.

2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя являются заявление по установленной форме и документы предусмотренные пунктом 9 стандарта государственной услуги "Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан 6 июня 2014 года № 623 (далее – стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) канцелярия услугодателя с момента подачи услугополучателем необходимых документов осуществляет прием и их регистрацию и выдает услугополучателю талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку – не более 15 минут;
2) руководитель услугодателя рассмотрение документов и определение ответственного исполнителя, наложение резолюции – не более 2 часов;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту представленных документов, направляет документы на рассмотрение экспертной комиссии по определению степени соответствия услугополучателя квалификационным требованиям, предъявляемым к лабораториям по экспертизе качества семян утвержденной постановлением акимата области (далее – экспертная комиссия) не более 2 рабочих дней;
4) изучение экспертной комиссией представленных документов, с выездом на место, определение степени соответствия услугополучателя квалификационным требованиям, предъявляемым к лабораториям по экспертизе качества семян составление акта обследования, протокола заседания экспертной комиссии – не более 5 рабочих дней;
5) подготовка ответственным исполнителем услугодателя проекта постановления акимата области о присвоении статуса: лаборатории по экспертизе качества семян – не более 9 рабочих дней;
1) 6) согласование и вынесение акиматом области проекта постановления о присвоении услугополучателю статуса: лаборатории по экспертизе качества семян на рассмотрение акимата области, принятие постановления о присвоении услугополучателю статуса лаборатории по экспертизе качества семян - не более 2 рабочих дней;
7) подготовка ответственным исполнителем услугодателя свидетельства об аттестации (далее - Свидетельства) на основании постановления акимата области - подписание руководителем управления услугодателя и выдача Свидетельства услугополучателю – не более 1 рабочего дня.

6. Тұқым сапасына сараптама жасау жөніндегі зертхананы аттестаттау туралы куәлік беру рәсімдер (іс-әрекеттер) тәртібінің нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара
іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесі құрылымдық бөлімшелер қатысады:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) сараптамалық комиссия;
5) облыс әкімдігі.
8. Әрбір әкімшілік рәсімнің (іс-әрекеттің) орындалу уақытын көрсете отырып, әрбір бірліктің әкімшілік рәсімнің (іс-әрекеттің) өзара іс-қимылы мен реттілігі осы регламенттің 1-қосымшасында, 2-қосымшасының блок-сызбасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
халыққа қызмет көрсету орталығымен және
(немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану
тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы арқылы көрсетілмейді.
10. Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде жүгіну тәртібінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті алушы жеке сәйкестендіру нөмірінің (бұдан әрі – ЖСН), сондай-ақ парольдің көмегімен порталда тіркелуді жүзеге асырады;
2) 1-үдеріс – қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушының порталда ЖСН мен паролін енгізуі (авторизациялау үдерісі);
3) 1-шарт – ЖСН мен пароль арқылы тіркелген көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің түпнұсқалығын порталда тексеру;
4) 2-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарында бұзушылықтың болуына байланысты порталдың авторизациялаудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыруы;
5) 3-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының осы регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсету үшін экранға сұраныс нысанын шығару және нысан талаптары мен оның құрылымын ескере отырып, көрсетілетін қызметті алушының нысанды толтыруы (деректерді енгізуі), Стандартта көрсетілген қажетті құжаттардың электрондық түріндегі көшірмелерін сұраныс нысанына бекіту, сондай-ақ сұранысты куәландыру (қол қою) үшін көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) тіркеу куәлігін таңдауы;
6) 2-шарт – порталда ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолдану мерзімін және қайтарылған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде жоқтығын, сондай-ақ сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін (сұраныста көрсетілген ЖСН мен ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН арасында) тексеру;

6. Результатом порядка процедур (действий) является выдача свидетельства об аттестации лабораторий по экспертизе качества семян.
3. Описание порядка взаимодействия
структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
7. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурные подразделения:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) экспертная комиссия;
5) акимат области.
8. Описание последовательности и взаимодействие административных процедур (действий) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного процедур (действия) приведены в приложении 1, блок – схема в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными
услугодателями, а также порядка
использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
9. Через филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения Павлодарской области" государственная услуга не оказывается.
10. Описание порядка обращения при оказании государственной услуги через портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на портале с помощью индивидуального идентификационного номера (далее – ИИН), а также пароля;
2) процесс 1 – ввод услугополучателем ИИН и пароля (процесс авторизации) на портале для получения услуги;
3) условие 1 – проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН и пароль;
4) процесс 2 – формирование порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 – выбор услугополучателем услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых копий документов в электронном виде, указанные в Стандарте, а также выбор услугополучателем регистрационного свидетельства электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) для удостоверения (подписания) запроса;
6) условие 2 – проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных (между ИИН указанным в запросе и ИИН указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);

7) 4-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ расталмауына байланысты сұратылып жатқан қызметтен бас тарту жөнінде хабарламаны қалыптастыру;
8) 5-үдеріс – көрсетілетін қызметті беруші сұранысты өңдеуі үшін электрондық үкімет шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы көрсетілетін қызметті берушінің ЭЦҚ-мен куәландырылған (қол қойылған) электрондық құжаттарды (көрсетілетін қызметті алушының сұранысын) өңірлік электрондық үкімет шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орнына (бұдан әрі – ӨЭҮШ АЖО) жіберу;
9) 3-шарт – көрсетілетін қызметті берушінің қызмет көрсету үшін көрсетілетін қызметті алушының қоса берілген, Стандартта көрсетілген құжаттарының сәйкестігін және негіздерін тексеруі;
10) 6-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарында бұзушылықтың болуына байланысты сұратылып отырған қызметтен бас тарту жөнінде хабарламаны қалыптастыру;
11) 7-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының ӨЭҮШ АЖО қалыптастырған қызметтің нәтижесін (электрондық құжат нысанындағы хабарламаны) алуы. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат түрінде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жіберіледі.
Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қатыстырылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара әрекеттесулері осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес диаграммада келтірілген.

7) процесс 4 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
8) процесс 5 – направление электронного документа (запроса услугополучателя) удостоверенного (подписанного) ЭЦП услугополучателя через шлюз электронного правительства (далее – ШЭП) в автоматизированном рабочем месте регионального шлюза электронного правительства (далее - АРМ РШЭП) для обработки запроса услугодателем;
9) условие 3 – проверка услугодателем соответствия приложенных услугополучателем документов, указанных в Стандарте и основания для оказания услуги;
10) процесс 6 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в документах услугополучателя;
11) процесс 7 – получение услугополучателем результата услуги (уведомление в форме электронного документа), сформированной АРМ РШЭП. Результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
Функциональные взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через портал приведены диаграммой согласно приложению 3 к настоящему регламенту.

11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 4 шілдедегі
№ 228/7 қаулысына
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметшілерінің) іс-қимылдар
тәртібін сипаттау Аттестаттау туралы куәлік
алу үшін көрсетілетін қызметті берушіге
жүгінген кезде:
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағымы) №
1
2
3
4
5
6
7
1.
Бірліктің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Сараптамалық комиссия
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Облыс әкімдігі
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
2.
Іс-әрекеттің (үдерістің, іс-жосығы, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады
Құжаттарды қарау, жауапты орындаушыны анықтау
Ұсынылған құжаттар топтамасыныңтолықтығын тексеру
Ұсынылған құжаттарды зерделеу, жергілікті жерге барып, тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларға қойылатын біліктілік талаптарына көрсетілетін қызметті алушының сәйкестік деңгейін анықтау, тексеру актісін құрастыру
Көрсетілетін қызметті алушыға тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертхана мәртебесін беру туралы облыс әкімдігі қаулысының жобасын (бұдан әрі – қаулы жобасы) дайындау
Қаулы жобасын келісімдеу және облыс әкімдігі отырысына шығару
Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертхананы аттестаттау туралы куәлікті дайындау
3.
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Көрсетілетін қызметті алушыға күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды адамның тегі және аты-жөні көрсетілген талон береді
Бұрышама қою
Құжаттар топтамасын сараптамалық комиссияның қарауына жолдау
Сараптамалық комиссия мүшелерінің дауыс беруі және отырыс хаттамасы түріндегі шешімді ресімдеу
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысының қаулы жобасына қол қоюы
Қаулыны қабылдау, оны орындау үшін басқарма басшысына жолдау
Көрсетілетін қызметті алушыға көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қол қойған Куәлікті беру
4.
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
2 сағаттан аспайды
2 жұмыс күнінен аспайды
5 жұмыс күнінен аспайды
9 жұмыс күнінен аспайды
2 жұмыс күнінен аспайды
1 жұмыс күнінен аспайды
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 4 шілдедегі
№ 228/7 қаулысына
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметшілерінің) іс-қимылдар
тәртібін сипаттаудың блок-сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 4 шілдедегі
№ 228/7 қаулысына
3-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызметті
көрсету кезінде қатыстырылған ақпараттық
жүйелердің функционалдық өзара
іс-қимыл диаграммасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 4 шілдедегі
№ 228/7 қаулысына
4-қосымша
"Тұқымның сапасына сараптама жасау
жөніндегі зертханаларды аттестаттау"
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер

11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 4 июля 2014 года
№ 228/7
Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
При обращении к услугодателю для получения свидетельства об аттестации:
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
1.
Наименование единицы
Канцелярия услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Экспертная комиссия
Ответственный исполнитель услугодателя
Акимат области
Ответственный исполнитель услугодателя
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Осуществляет прием документов и их регистрацию
Рассмотрение документов, определение ответствен-ного исполнителя
Проверка полноты представленного пакета документов
Изучение представленного пакета документов, с выездом на место определение степени соответствия услугополучателя квалификационным требованиям, предъявляемым к лабораториям по экспертизе качества семян, составлением акта обследования
Подготовка проекта постановления акимата области о присвоении услугополучателю статуса: аттестация лабораторий по экспертизе качества семян (далее – проект постановления)
Согласование проекта постановления и вынесение его на заседание акимата области
Подготовка свидетельства об аттестации лабораторий по экспертизе качества семян
3.
Форма завершения (данные, документ, Организационно-распорядительное решение)
выдает услугополучателю талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку
наложение резолюции
Направление пакета документов на рассмотрение экспертной комиссии
Оформление решения в форме протокола заседания и голосования членов экспертной комиссии
Подписание проекта постановления руководителем услугодателя
Принятие постановления направление его для исполнения руководителю управления
Выдача услугополучателю подписанного руководителем услугодателя Свидетельства
4.
Сроки исполнения
Не более 15 минут
Не более 2 часов
Не более 2 рабочих дней
Не более 5 рабочих дней
Не более 9 рабочих дней
Не более 2 рабочих дней
Не более 1 рабочего дня
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 4 июля 2014 года
№ 228/7
Блок - схема описание порядка
действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 4 июля 2014 года
№228/7
Диаграмма функционального взаимодействия
информационных систем, задействованных
в оказании государственной услуги
через портал
Приложение 4
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 4 июля 2014 года
№ 228/7
Справочник бизнес-процессов оказания
государственной услуги "Аттестация
лабораторий по экспертизе качества семян"
Условные обозначения