"Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 254/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 тамызда № 3948 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы N 152/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.05.2015 N 152/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 254/7 қаулысымен
бекітілді
"Ағаш кесу және орман билетін беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ереже
1. "Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – көрсетілетін мемлекеттік қызмет) мемлекеттік орман иелері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: электронды (жартылай автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – ағаш кесу және (немесе) орман билетін қағаз түрінде беру.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (әрекетті) бастау үшін 2014 жылғы 3 маусымдағы үкіметтің № 607 Қаулысымен бекітілген "Ағаш кесу және (немесе) орман билетін беру туралы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9 тармағында көрсетілген құжаттар негіз болып табылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета"
Постановление акимата Павлодарской области от 17 июля 2014 года № 254/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 августа 2014 года № 3948. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28 мая 2015 года N 152/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28.05.2015 N 152/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета".
2. Государственному учреждению "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области от 17
июля 2014 года № 254/7
Регламент государственной услуги
"Выдача лесорубочного и лесного билета"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лесорубочного и лесного билета" (далее - государственная услуга) оказывается государственными лесовладельцами (далее - услугодатель).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - выдача лесорубочного и (или) лесного билета в бумажной форме.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги являются документы указанные в пункте 9 стандарта государственной услуги "Выдача лесорубочного и (или) лесного билета", утвержденного постановлением Правительства от 3 июня 2014 года № 607.

5. Мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
келіп түскен құжаттар қызмет берушінің кеңсе маманымен тіркеледі және мекеме директорына жіберіледі (20 минут ішінде);
мекеме директорының бұрыштамасы қойылған құжаттар орман шаруашылығы бөлімінің орман пайдалану жөніндегі инженеріне жіберіледі (1 жұмыс күні ішінде);
орман пайдалану жөніндегі инженер ұсынылған құжаттардың толықтығын және дұрыс ресімделуін тексереді, ағаш кесу және (немесе) орман билетін жазып береді (1 жұмыс күні ішінде);
мекеме директоры ағаш кесу және (немесе) орман билетін қарайды, қол қояды (1 жұмыс күні ішінде);
қызмет берушінің кеңсе маманы ағаш кесу және (немесе) орман билетін көрсетілетін қызметті алушыға береді (10 минут ішінде).
6. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесі ағаш кесу және (немесе) орман билетін беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) қызмет берушінің кеңсе маманы;
2) мекеме директоры;
3) орман пайдалану жөніндегі инженер.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу мерзімін көрсетумен құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) арасындағы рәсімнің (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1, 2, 3-қосымшаларында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде халыққа қызмет көрсету
орталығымен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ
ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. "Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалы және "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы көрсетілмейді.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 254/7 қаулысына
1-қосымша
"Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы
рәсімдердің (әрекеттердің) реттілігін сипаттау
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
5
Атауы
Қызмет берушінің кеңсе маманы
Мекеме директоры
Орман пайдаланау жөніндегі инженер
Мекеме директоры
Қызмет берушінің кеңсе маманы
Әрекеттің (үрдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, құжаттарды директорға жіберу
Көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қарау, бұрыштама қою, орман шаруашылығы бөлімінің орман пайдалану жөніндегі инженеріне жіберу
Құжаттарды тексеру, ағаш кесу және (немесе) орман билетін жазып беру
Құжаттарды қарау, қол қою, ағаш кесу және (немесе) орман билетін мекеменің мөрімен растау
Көрсетілетін қызметті алушыға ағаш кесу және (немесе) орман билетін береді
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық өкімдік шешім)
Тіркелген өтініш
Бұрыштама
Ағаш кесу және (немесе) орман билетін жазып беру
Қол қою
Ағаш кесу және (немесе) орман билетін беру
Орындау мерзімдері
20 минут ішінде
1 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
10 минут ішінде
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 254/7 қаулысына
2-қосымша
"Ағаш кесу және орман билетін беру"
мемлекеттік қызмет көрсету реттілігінің блок-сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 254/7 қаулысына
3-қосымша
"Ағаш кесу және орман билетін беру"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

5. Этапы оказания государственной услуги:
прием поступивших документов регистрируется специалистом канцелярии услугодателя и направляются директору учреждения (в течение 20 минут);
документы с резолюцией директора учреждения направляются в отдел лесного хозяйства инженеру по лесопользованию (в течение 1 рабочего дня);
инженер по лесопользованию проверяет полноту и правильность оформления представленных документов, выписывает лесорубочный и (или) лесной билет (в течение 1 рабочего дня);
директор учреждения рассматривает, подписывает лесорубочный и (или) лесной билет (в течение 1 рабочего дня);
специалист канцелярии услугодателя выдает лесорубочный и (или) лесной билет услугополучателю (в течение 10 минут).
6. Результатом оказания государственной услуги является выдача лесорубочного и (или) лесного билета.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя участвующих в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист канцелярии услугодателя;
2) директор учреждения;
3) инженер по лесопользованию.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действий) приведено в приложении 1, 2, 3 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения,
а также порядка использования информационных систем в
процессе оказания государственной услуги
9. Государственная услуга "Выдача лесорубочного и лесного билета" через филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения Павлодарской области и веб-портал "электронного правительства" не оказывается.
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области от 17
июля 2014 года № 254/7
Описание последовательности процедур (действий) между
структурными подразделениями (работниками) в процессе оказания
государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета"
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование
Специалист канцелярии услугодателя
Директор учреждения
Инженер по лесопользованию
Директор учреждения
Специалист канцелярии услугодателя
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация заявления, направление документов директору учреждения
Рассмотрение заявления услугополучателя, наложение резолюции, направление в отдел лесного хозяйства инженеру по лесопользованию
Проверка документов, выписка лесорубочного и (или) лесного билета
Рассмотрение документов, подписание, заверение печатью учреждения лесорубочного и (или) лесного билета
Выдает лесорубочный и (или) лесной билет услугополучателю
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Зарегистрированное заявление
Резолюция
Выписка лесорубочного и (или) лесного билета
Подписание
Выдача лесорубочного и (или) лесного билета
Сроки исполнения
В течение 20 минут
В течение 1 рабочего дня
В течение 1 рабочего дня
В течение 1 рабочего дня
В течение 10 минут
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области от 17
июля 2014 года № 254/7
Блок-схема последовательности оказания
государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета"
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области от 17
июля 2014 года № 254/7
Справочник бизнес-процессов оказания
государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета"
Условные обозначения: