Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 мамырдағы "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 171/5 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 246/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 тамызда № 3949 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 112/4 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 24.04.2015 № 112/4 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 мамырдағы "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 171/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3847 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 маусымда "Сарыарқа самалы" газетінде, 2014 жылғы 17 маусымда "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланған) келесідей толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимылы тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 6-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекіту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимылы тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 7-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";

О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 20 мая 2014 года № 171/5 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений"
Постановление акимата Павлодарской области от 17 июля 2014 года № 246/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 августа 2014 года № 3949. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 24 апреля 2015 года № 112/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 24.04.2015 № 112/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 20 мая 2014 года № 171/5 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3847, опубликовано 17 июня 2014 года в газете "Звезда Прииртышья", 19 июня 2014 года в газете "Сарыарка Самалы") следующие дополнения:
регламент государственной услуги "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 4 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 6 к настоящему регламенту.";
приложением 6 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 4 пунктом 4 следующего содержания:
"4. Подробное описание последовательности процедур (действий),взаимодействий структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также
описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения
и порядка использования информационных систем в процессе
оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 7 к настоящему регламенту.";

осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 7-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимылы тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 7-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 7-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 4-тармақпен:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимылы тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 7-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес 7-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Суармалы егістікті суарылмайтын алқап түрлеріне ауыстыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
3-бөлім келесі мазмұндағы 3-тармақпен:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Павлодар облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.

приложением 7 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Выдача решения на
изменение целевого назначения земельного участка", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 4 пунктом 4 следующего содержания:
"4. Подробное описание последовательности процедур
(действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и
порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов
оказания государственной услуги согласно приложению 7 к настоящему регламенту.";
приложением 7 согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Выдача разрешения
на использование земельного участка для изыскательских работ", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 4 пунктом 4 следующего содержания:
"4. Подробное описание последовательности процедур
(действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также
описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов
оказания государственной услуги согласно приложению 7 к настоящему регламенту.";
приложением 7 согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Выдача разрешений на
перевод орошаемой пашни в неорошаемые виды угодий", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 3 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур
(действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной
услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление земельных отношений Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 246/7 қаулысына
1-қосымша
"Мемлекет жеке меншікке сататын
нақты жер учаскелерінің
кадастрлық (бағалау) құнын бекіту"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
6-қосымша
"Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер
учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын
бекіту" мемлекеттік қызметті көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 246/7 қаулысына
2-қосымша
"Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі
жерге орналастыру жобаларын бекіту"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
7-қосымша
"Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі
жерге орналастыру жобаларын бекіту"
мемлекеттік қызметті көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 246/7 қаулысына
3-қосымша
"Жер учаскесінің нысаналы мақсатын
өзгертуге шешім беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
7-қосымша
"Жер учаскесінің нысаналы мақсатын
өзгертуге шешім беру" мемлекеттік
қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің
анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 246/7 қаулысына
4-қосымша
"Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер
учаскесін пайдалануға рұқсат беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
7-қосымша
"Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер
учаскесін пайдалануға рұқсат беру"
мемлекеттік қызметті көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 246/7 қаулысына
5-қосымша
"Суармалы егістікті суарылмайтын
алқап түрлеріне ауыстыруға рұқсат
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Суармалы егістікті суарылмайтын алқап
түрлеріне ауыстыруға рұқсат беру"
мемлекеттік қызметті көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 246/7
Приложение 6
к регламенту государственной
услуги "Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых в
частную собственность государством"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости
конкретных земельных участков, продаваемых
в частную собственность государством"
Условные обозначения:
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 246/7
Приложение 7
к регламенту государственной
услуги "Утверждение
землеустроительных проектов
по формированию земельных участков"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Утверждение землеустроительных проектов
по формированию земельных участков"
Условные обозначения:
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 246/7
Приложение 7
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения на
изменение целевого назначения
земельного участка"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача решения на изменение целевого
назначения земельного участка"
Условные обозначения:
Приложение 4
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 246/7
Приложение 7
к регламенту государственной
услуги "Выдача разрешения
на использование земельного
участка для изыскательских работ"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача разрешения на использование земельного
участка для изыскательских работ"
Условные обозначения:
Приложение 5
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 246/7
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Выдача разрешений
на перевод орошаемой пашни
в неорошаемые виды угодий"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача разрешений на перевод орошаемой
пашни в неорошаемые виды угодий"
Условные обозначения: