Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы "Павлодар облысының кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 150/5 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 259/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 тамызда № 3973 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № 317/11 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.11.2015 № 317/11 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы "Павлодар облысының кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 150/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3842 тіркелді, 2014 жылғы 12 маусымда "Сарыарқа самалы" газетінде, 2014 жылғы 10 маусымда "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланды) келесідей толықтырулар енгізілсін:
"Заңды тұлғаларда өз өндірісі барысында және құрамында түстi және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүліктік кешенді сатып алу нәтижесінде пайда болған түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткізу жөніндегі қызметті қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткiзу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 06.08.2015 № 237/8 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 6 мая 2014 года № 150/5 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Управление предпринимательства, торговли и туризма Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 17 июля 2014 года № 259/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 августа 2014 года № 3973. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17 ноября 2015 года N 317/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17.11.2015 N 317/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 6 мая 2014 года № 150/5 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Управление предпринимательства, торговли и туризма Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3842, опубликовано 10 июня 2014 года в газете "Звезда Прииртышья", 12 июня 2014 года в газете "Сарыарқа самалы") следующие дополнения:
регламент государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов, лицензиатам" дополнить:
раздел 4 пунктом 4 следующего содержания:
"4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 06.08.2015 № 237/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. Павлодар облысы әкімдігінің 2013 жылғы 18 ақпандағы "Заңды тұлғалардың түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинауы (дайындауы), сақтауы, қайта өңдеуі және өткiзу жөніндегі қызмет түрін жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" электрондық мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 51/2 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3455 болып тіркелді, 2013 жылғы 5 наурызда "Сарыарқа самалы" газетінде, 2013 жылғы 2 наурызда "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. "Павлодар облысының кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Д.Н. Тұрғановқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілде
№ 259/7 қаулысына
1-қосымша
"Туристік ақпаратты, оның
ішіндетуристік
әлеует, туризм объектілері және
туристік қызметті жүзеге
асыратын тұлғалар туралы
ақпарат беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
"Туристік ақпаратты, оның ішінде туристік әлеует, туризм
объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар
туралы ақпарат беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 06.08.2015 № 237/8 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілде
№ 259/7 қаулысына
2-қосымша
"Заңды тұлғаларда өз өндірісі
барысында және құрамында түсті
және (немесе) қара металл
сынықтары және (немесе)
қалдықтары болған мүліктік
кешенді сатып алу нәтижесінде
пайда болған түсті және қара
металл сынықтары мен
қалдықтарын өткізу жөніндегі
қызметті қоспағанда, заңды
тұлғалардың түсті және
қара металл сынықтары мен
қалдықтарын жинау (дайындау),
сақтау, өңдеу және ицензиаттарға
өткізу жөніндегі қызметті жүзеге
асыруға лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
4-қосымша
"Заңды тұлғаларда өз өндірісі барысында және құрамында түсті
және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары
болған мүліктік кешенді сатып алу нәтижесінде пайда болған
түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткізу
жөніндегі қызметті қоспағанда, заңды тұлғалардың түсті және
қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау,
өңдеу және лицензиаттарға өткізу жөніндегі қызметті жүзеге
асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

2. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 18 февраля 2013 года № 51/2 "Об утверждении регламента электронной государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликата лицензии на осуществление вида деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3455, опубликовано 2 марта 2013 года в газете "Звезда Прииртышья", 5 марта 2013 года в газете "Сарыарқа самалы").
3. Государственному учреждению "Управление предпринимательства, торговли и туризма Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление его на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Турганова Д.Н.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 259/7
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Предоставление
туристской информации,
в том числе о туристском
потенциале, объектах туризма
и лицах, осуществляющих
туристскую деятельность"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление туристской информации, в том числе о
туристском потенциале, объектах туризма и лицах,
осуществляющих туристскую деятельность"
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Павлодарской области от 06.08.2015 № 237/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 259/7
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
осуществление деятельности
по сбору (заготовке), хранению,
переработке и реализации
юридическими лицами лома
и отходов цветных и черных
металлов, за исключением
деятельности по реализации лома
и отходов цветных и черных
металлов, образовавшихся у
юридических лиц в ходе
собственного производства и
в результате приобретения
имущественного комплекса, в
составе которого находились лом
и (или) отходы цветных и (или)
черных металлов, лицензиатам"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии
на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению,
переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов
цветных и черных металлов, за исключением деятельности по
реализации лома и отходов цветных и черных металлов,
образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного
производства и в результате приобретения имущественного
комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы
цветных и (или) черных металлов, лицензиатам"
Условные обозначения: