Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі "Білім беру саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" № 120/4 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 05 тамыздағы № 269/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 02 қыркүйекте № 3979 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 24 маусымдағы N 181/6 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 24.06.2015 N 181/6 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі "Білім беру саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" № 120/4 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3830 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 маусымда "Сарыарқа самалы" газетінде, 2014 жылғы 7 маусымда "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланды) келесі толықтырулар енгізілсін:
"Қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ, мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен, халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібінің және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 6-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістердің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын;
"Жетім балаға (жетім балаларға) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаға (балаларға) қамқоршылық немесе қорғаншылық белгілеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім 2-тармақпен толықтырылсын:
"2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ, мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістердің анықтамалығында көрсетіледі.";

О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2014 года № 120/4 "Об утверждении регламентов оказания государственных услуг в сфере образования"
Постановление акимата Павлодарской области от 05 августа 2014 года № 269/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 сентября 2014 года № 3979. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 24 июня 2015 года N 181/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 24.06.2015 N 181/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2014 года № 120/4 "Об утверждении регламентов оказания государственных услуг в сфере образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3830, опубликовано 7 июня 2014 года в газете "Сарыарқа самалы", 7 июня 2014 года в газете "Звезда Прииртышья") следующие дополнения:
регламент государственной услуги "Выдача справок по опеке и попечительству" дополнить:
раздел 4 пунктом 4 следующего содержания:
"4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями, центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги, отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 6 к настоящему регламенту.";
приложением 6 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Установление опеки или попечительства над ребенком-сиротой (детьми-сиротами) и ребенком (детьми), оставшимися без попечения родителей" дополнить:
раздел 4 пунктом 2 следующего содержания:
"2. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя, а также порядка взаимодействия с иными услугодателями и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.";

осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын;
"Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына және (немесе) ерікті жинақтаушы зейнетақы қорына, банктерге, ішкі істер органдарына кәмелетке толмаған балалардың мүлкіне иелік ету және кәмелетке толмаған балаларға мұра ресімдеу үшін анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ, мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен, халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібінің және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 6-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістердің аңықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын;
"Кәмелетке толмаған балаларға меншік құқығында тиесілі мүлікпен жасалатын мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ, мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен, халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібінің және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 6-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістердің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын;
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және кері қарай үйлеріне тегін тасымалдауды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
3-бөлім 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
"Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:

приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Выдача справок в единый накопительный пенсионный фонд и (или) добровольный накопительный пенсионный фонд, банки, в органы внутренних дел для распоряжения имуществом несовершеннолетних детей и оформления наследства несовершеннолетним детям" дополнить:
раздел 4 пунктом 4 следующего содержания:
"4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями, центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 6 к настоящему регламенту.";
приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям" дополнить:
раздел 4 пунктом 4 следующего содержания:
"4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями, центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 6 к настоящему регламенту.";
приложением 6 согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Предоставление бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах" дополнить:
раздел 3 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.";
приложением 3 согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах" дополнить:

4-бөлім 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ, мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістердің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
"Қамқоршыларға немесе қорғаншыларға жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағуға жәрдемақы тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
3-бөлім 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Сәдібековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Д. Тұрғанов
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыз
№ 269/8 қаулысына
1-қосымша
"Қорғаншылық және
қамқоршылық
жөнінде анықтама беру"
мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
6-қосымша
"Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерісі анықтамалығы
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыз
№ 269/8 қаулысына
2-қосымша
"Жетім балаға (жетім балаларға)
және ата-анасының
қамқорлығынсыз
қалған балаға (балаларға)
қамқоршылық
немесе қорғаншылық белгілеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
5-қосымша
"Жетім балаға (жетім балаларға) және ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаға (балаларға) қамқоршылық немесе
қорғаншылық белгілеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
бизнес-үдерісі анықтамалығы
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыз
№ 269/8 қаулысына
3-қосымша
"Бірыңғай жинақтаушы
зейнетақы
қорына және (немесе) ерікті
жинақтаушы зейнетақы қорына,
банктерге, ішкі істер
органдарына
кәмелетке толмаған балалардың
мүлкіне иелік ету және кәмелетке
толмаған балаларға мұра
ресімдеу
үшін анықтамалар беру"
мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
6-қосымша
"Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына және (немесе) ерікті
жинақтаушы зейнетақы қорына, банктерге, ішкі істер органдарына
кәмелетке толмаған балалардың мүлкіне иелік ету және кәмелетке
толмаған балаларға мұра ресімдеу үшін анықтамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет бизнес-үдерісі анықтамалығы
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыз
№ 269/8 қаулысына
4-қосымша
"Кәмелетке толмаған балаларға
меншік құқығында тиесілі
мүлікпен жасалатын мәмілелерді
ресімдеу үшін қорғаншылық
немесе қамқоршылық бойынша
функцияларды жүзеге асыратын
органдардың анықтамаларын
беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
6-қосымша
"Кәмелетке толмаған балаларға меншік құқығында тиесілі мүлікпен
жасалатын мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылық немесе
қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын органдардың
анықтамаларын беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-үдерісі анықтамалығы
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыз
№ 269/8 қаулысына
5-қосымша
"Шалғайдағы ауылдық елді
мекендерде тұратын балаларды
жалпы білім беру ұйымдарына
және кері қарай үйлеріне тегін
тасымалдауды ұсыну"
мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы
білім беру ұйымдарына және кері қарай үйлеріне
тегін тасымалдауды ұсыну" өрсетілетін қызметті
алушы арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыз
№ 269/8 қаулысына
6-қосымша
"Жалпы білім беретін
мектептердегі
білім алушылар мен
тәрбиеленушілердің жекелеген
санаттарына тегін
тамақтандыруды
ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар мен
тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік қызметті көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыз
№ 269/8 қаулысына
7-қосымша
"Қамқоршыларға немесе
қорғаншыларға
жетiм баланы (жетiм балаларды)
және ата-анасының
қамқорлығынсыз
қалған баланы (балаларды)
асырап-бағуға жәрдемақы
тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Қамқоршыларға немесе қорғаншыларға жетiм баланы (жетiм
балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы
(балаларды) асырап-бағуға жәрдемақы тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-үдерісі анықтамалығы
Шартты белгілер

раздел 4 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Назначение выплаты пособия опекунам или попечителям на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей" дополнить:
раздел 3 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 7 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Г. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области Д. Турганов
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "5" августа 2014 года
№ 269/8
Приложение 6
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок по опеке
и попечительству"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача справок по опеке и попечительству"
Условные обозначения
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "5" августа 2014 года
№ 269/8
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Установление опеки
или попечительства над
ребенком-сиротой
(детьми-сиротами)
и ребенком (детьми), оставшимся
без попечения родителей"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Установление опеки или попечительства над ребенком-сиротой
(детьми-сиротами) и ребенком (детьми), оставшимся
без попечения родителей"
Условные обозначения
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "5" августа 2014 года
№ 269/8
Приложение 6
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок в
единый
накопительный пенсионный
фонд
и (или) добровольный
накопительный
пенсионный фонд, банки, в
органы
внутренних дел для
распоряжения
имуществом
несовершеннолетних детей
и оформления наследства
несовершеннолетним детям"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача справок в единый накопительный пенсионный фонд
и (или) добровольный накопительный пенсионный фонд,
банки, в органы внутренних дел для распоряжения
имуществом несовершеннолетних детей и оформления
наследства несовершеннолетним детям"
Условные обозначения
Приложение 4
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "5" августа 2014 года
№ 269/8
Приложение 6
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок органов,
осуществляющих функции по
опеке
или попечительству для
оформления
сделок с имуществом,
принадлежащим
на праве собственности
несовершеннолетним детям"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача справок органов, осуществляющих функции по
опеке или попечительству для оформления сделок с
имуществом, принадлежащим на праве собственности
несовершеннолетним детям"
Условные обозначения
Приложение 5
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "5" августа 2014 года
№ 269/8
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Предоставление бесплатного
подвоза
к общеобразовательным
организациям
и обратно домой детям,
проживающим
в отдаленных сельских пунктах"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям, проживающим
в отдаленных сельских пунктах"
Условные обозначения
Приложение 6
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "5" августа 2014 года
№ 269/8
Приложение 4
к регламенту оказания
государственной услуги
"Предоставление бесплатного
питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах"
Условные обозначения
Приложение 7
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "5" августа 2014 года
№ 269/8
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Назначение выплаты
пособия опекунам или
попечителям
на содержание ребенка-сироты
(детей-сирот) и ребенка (детей),
оставшегося без попечения
родителей"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Назначение выплаты пособия опекунам или попечителям на
содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей),
оставшегося без попечения родителей" через услугодателя
Условные обозначения