Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2014 жылға арналған субсидия көлемдерін бекіту туралы" № 109/4 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 293/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 қыркүйекте № 4025 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 11-бабы 2-тармағының 4), 7) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 103 қаулысымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларының 5-тармағына, Павлодар облыстық Мәслихатының 2014 жылғы 11 шілдедегі «Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы «2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» № 279/32 шешіміне сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысының әкімдігінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі «Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2014 жылға арналған субсидия көлемдерін бекіту туралы» № 109/4 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3772 тіркелді, 2014 жылғы 17 мамырда «Сарыарқа самалы», 2014 жылғы 29 сәуірде «Звезда Прииртышья» газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
«етті бағыттағы ірі қара мал шаруашылығы» деген бөлімде:
«15390» сандары «21107» сандарымен ауыстырылсын;
«277020» сандары «379926» сандарымен ауыстырылсын;
«70688» сандары «118000» сандарымен ауыстырылсын;
«483» сандары «770» сандарымен ауыстырылсын;
«74504,5» сандары «118654,5» сандарымен ауыстырылсын;
«103» сандары «102» сандарымен ауыстырылсын;
«20600» сандары «20400» сандарымен ауыстырылсын;
«471» сандары «284» сандарымен ауыстырылсын;
«33294» сандары «33512» сандарымен ауыстырылсын;
«905905,5» сандары «1052979,5» сандарымен ауыстырылсын;
«сүтті бағыттағы ірі қара мал шаруашылығы» деген бөлімде:
келесі мазмұнды жолмен толықтырылсын:
«
Асыл тұқымды және селекциялық ірі қара малды сатып алу
Отандық асыл тұқымды ірі қара мал
бас
154 000
19
2 926
»;
«472314» сандары «475240» сандарымен ауыстырылсын;
«шошқа шаруашылығы» деген бөлімде:

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Павлодарской области от 18 апреля 2014 года № 109/4 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2014 год"
Постановление акимата Павлодарской области от 28 августа 2014 года № 293/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 сентября 2014 года № 4025
В соответствии с подпунктами 4), 7) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», пунктом 5 Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103, решением Павлодарского областного маслихата от 11 июля 2014 года № 279/32 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 «Об областном бюджете на 2014 – 2016 годы» акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 18 апреля 2014 года № 109/4 «Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2014 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3772, опубликовано 29 апреля 2014 года в газете «Звезда Прииртышья», 17 мая 2014 года в газете «Сарыарқа самалы») следующие изменения и дополнение:
в разделе «мясное скотоводство»:
цифры «15390» заменить цифрами «21107»;
цифры «277020» заменить цифрами «379926»;
цифры «70688» заменить цифрами «118000»;
цифры «483» заменить цифрами «770»;
цифры «74504,5» заменить цифрами «118654,5»;
цифры «103» заменить цифрами «102»;
цифры «20600» заменить цифрами «20400»;
цифры «471» заменить цифрами «284»;
цифры «33294» заменить цифрами «33512»;
цифры «905905,5» заменить цифрами «1052979,5»;
в разделе «молочное скотоводство»:
дополнить строкой следующего содержания:
«
Приобретение племенного и селекционного крупного рогатого скота
отечественный племенной крупный рогатый скот
голов
154 000
19
2 926
»;
цифры «472314» заменить цифрами «475240»;
в разделе «свиноводство»:

«2193878» сандары «2707979,6» сандарымен ауыстырылсын;
«215000» сандары «265382» сандарымен ауыстырылсын;
«барлығы» деген бөлімде:
«1862490» сандары «2062872» сандарымен ауыстырылсын.
2. «Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары
Н.К. Әшімбетовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ. Бозымбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің м.а.                           С. Омаров
2014 жылғы «10» қыркүйек

цифры «2193878» заменить цифрами «2707979,6»;
цифры «215000» заменить цифрами «265382»;
в разделе «всего»:
цифры «1862490» заменить цифрами «2062872».
2. Государственному учреждению «Управление сельского хозяйства Павлодарской области» в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе «Әділет».
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
«СОГЛАСОВАНО»
И.о. Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан                       С. Омаров
«10» сентября 2014 года