Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі "Халықты әлеуметтік қорғау және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 136/4 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 26 тамыздағы № 279/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қыркүйекте № 4026 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 шілдедегі N 222/8 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.07.2015 N 222/8 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі "Халықты әлеуметтік қорғау және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 136/4 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3841 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 маусымда "Звезда Прииртышья" газетінде, 2014 жылғы 28 маусымда "Сарыарқа самалы" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Оралман мәртебесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
3-бөлім келесі мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібінің және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";

О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2014 года № 136/4 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты населения и жилищно-коммунального хозяйства"
Постановление акимата Павлодарской области от 26 августа 2014 года № 279/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 сентября 2014 года № 4026. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28 июля 2015 года № 222/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28.07.2015 № 222/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2014 года № 136/4 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты населения и жилищно-коммунального хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3841, опубликовано 28 июня 2014 года в газете "Звезда Прииртышья", 28 июня 2014 года в газете "Сарыарқа самалы") следующие дополнения:
регламент государственной услуги "Присвоение статуса оралмана", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 3 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.";
приложением 3 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Назначение материального обеспечения детям-инвалидам, обучающимся на дому", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 4 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.";

осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде өзге де көрсетілген қызметті берушілермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібінің және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 2-тармақпен толықтырылсын:
"2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шетелдік қызметкерге жұмысқа орналасуға және жұмыс берушілерге тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру, қайта ресімдеу және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:

приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 4 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.";
приложением 5 согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 4 пунктом 2 следующего содержания:
"2. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.";
приложением 5 согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Выдача, переоформление и продление разрешения иностранному работнику на трудоустройство и работодателям на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 4 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 4 пунктом 4 следующего содержания:

"4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде өзге де көрсетілген қызметті берушілермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігініңн, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде өзге де көрсетілген қызметті берушілермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 8-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу, біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақы төлеу, куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";

"4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.";
приложением 5 согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Назначение социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 4 пунктом 4 следующего содержания:
"4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.";
приложением 5 согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, по приобретению топлива", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 4 пунктом 4 следующего содержания:
"4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.";
приложением 5 согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, выплата единовременной государственной денежной компенсации, выдача удостоверений", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 4 пунктом 4 следующего содержания:
"4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.";

осы қаулының 9-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
3-бөлім келесі мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 10-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
3-бөлім келесі мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 11-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту кемістігі бар мүгедектерге ымдау тілі маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
3-бөлім келесі мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 12-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мүгедектерге кресло-арбалар беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
3-бөлім келесі мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 13-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:

приложением 5 согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 3 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 10 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 3 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 11 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 3 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 12 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 3 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 13 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением", утвержденный указанным постановлением дополнить:

3-бөлім келесі мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 14-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Үйде күтім көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
3-бөлім келесімазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 15-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
3-бөлім келесі мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 16-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілетін қаулымен бекітілген "Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігініңн, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде өзге де көрсетілетін қызметті беруші-лермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 17-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:

раздел 3 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 14 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в условиях ухода на дому", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 3 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 15 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в медико-социальных учреждениях (организациях)", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 3 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 16 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 4 пунктом 4 следующего содержания:
"4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.";
приложением 5 согласно приложению 17 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Выдача справок безработным гражданам", утвержденный указанным постановлением дополнить:

4-бөлім келесі мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібінің және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 18-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Он сегіз жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 19-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.05.2015 N 157/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Павлодар облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Қ.Сәдібековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
1-қосымша
"Оралман мәртебесін беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
"Оралман мәртебесін беру" мемлекеттік қызметін
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
2-қосымша
"Үйде оқитын мүгедек
балаларға материалдық
қамсыздандыруды тағайындау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
5-қосымша
"Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық
қамсыздандыруды тағайындау" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
3-қосымша
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу
және есепке қою"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
5-қосымша
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
4-қосымша
"Адамдарға жұмыспен қамтуға
жәрдемдесудің белсенді
нысандарына қатысуға
жолдамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
5-қосымша
"Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді
нысандарына қатысуға жолдамалар беру" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
5-қосымша
"Шетелдік қызметкерге жұмысқа
орналасуға және жұмыс
берушілерге тиісті
әкімшілік-аумақтық бірлік
аумағында еңбек қызметін
жүзеге асыру үшін
шетелдік жұмыс күшін
тартуға рұқсат беру,
қайта ресімдеу және ұзарту"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
Рұқсат беру мәселесі бойынша "Шетелдік қызметкерге
жұмысқа орналасуға және жұмыс берушілерге тиісті
әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында еңбек қызметін
жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға
рұқсат беру, қайта ресімдеу және ұзарту" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Рұқсаттың мерзімін ұзарту мәселесі бойынша жүгінген
кезде "Шетелдік қызметкерге жұмысқа орналасуға және
жұмыс берушілерге тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік
аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін
тартуға рұқсат беру, қайта ресімдеу және ұзарту" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Рұқсатты қайта ресімдеу мәселесі бойынша "Шетелдік
қызметкерге жұмысқа орналасуға және жұмыс берушілерге
тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында еңбек
қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға
рұқсат беру, қайта ресімдеу және ұзарту" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шетелдік жұмыскерге жұмысқа орналасуға арналған рұқсатты
беру мен мерзімін ұзарту мәселелері бойынша "Шетелдік
қызметкерге жұмысқа орналасуға және жұмыс берушілерге
тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында еңбек қызметін
жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру,
қайта ресімдеу және ұзарту" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Жұмысқа орналасуға арналған рұқсатты қайта ресімдеу
мәселелері бойынша "Шетелдік қызметкерге жұмысқа орналасуға
және жұмыс берушілерге тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік
аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін
тартуға рұқсат беру, қайта ресімдеу және ұзарту" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
6-қосымша
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
5-қосымша
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік
қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
7-қосымша
"Жергілікті өкілді органдардың
шешімдері бойынша мұқтаж
азаматтардың жекелеген
санаттарына әлеуметтік
көмек тағайындау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
5-қосымша
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша
мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
8-қосымша
"Ауылдық елді мекендерде
тұратын және жұмыс
істейтін әлеуметтік сала
мамандарына отын сатып
алу бойынша әлеуметтік
көмек тағайындау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
5-қосымша
"Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін
әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша
әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
9-қосымша
"Семей ядролық сынақ
полигонында ядролық
сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды
тіркеу және есепке алу,
біржолғы мемлекеттік ақшалай
өтемақы төлеу, куәлік беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
5-қосымша
Шешім алу үшін жүгінген кезде "Семей ядролық сынақ
полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен
азаматтарды тіркеу және есепке алу, біржолғы мемлекеттік
ақшалай өтемақы төлеу, куәлік беру" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Куәлік немесе оның телнұсқасын беру туралы жүгінген кезде
"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу, біржолғы
мемлекеттік ақшалай өтемақы төлеу, куәлік беру" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
10-қосымша
"Мүгедектерге протездік-
ортопедиялық көмек ұсыну үшін
оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін
оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
11-қосымша
"Мүгедектерді сурдо-
тифлотехникалық және
міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз
ету үшін оларға
құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
12-қосымша
"Жүріп-тұруы қиын бірінші
топтағы мүгедектерге жеке
көмекшінің және есту
кемістігі бар мүгедектерге
ымдау тілі маманының
қызметтерін ұсыну
үшін мүгедектерге
құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектерге жеке
көмекшінің және есту кемістігі бар мүгедектерге ымдау
тілі маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
13-қосымша
"Мүгедектерге кресло-арбалар
беру үшін оларға
құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Мүгедектерге кресло-арбалар беру үшін оларға
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
14-қосымша
"Мүгедектерді санаторий-
курорттық емдеумен
қамтамасыз ету үшін
оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету
үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
15-қосымша
"Үйде күтім көрсету
жағдайында арнаулы
әлеуметтік қызметтер
көрсетуге құжаттар ресімдеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Үйде күтім көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік
қызметтер көрсетуге құжаттар ресімдеу" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
16-қосымша
"Медициналық-әлеуметтік
мекемелерде (ұйымдарда)
арнаулы әлеуметтік
қызметтер көрсетуге
құжаттар ресімдеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) арнаулы
әлеуметтік қызметтер көрсетуге құжаттар ресімдеу" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
17-қосымша
"Өтініш берушінің (отбасының)
атаулы әлеуметтік көмек
алушыларға тиесілігін
растайтын анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
5-қосымша
"Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек
алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
18-қосымша
"Жұмыссыз азаматтарға
анықтамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
5-қосымша
"Жұмыссыз азаматтарға анықтамалар беру" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
19-қосымша
"Он сегіз жасқа дейінгі
балаларға мемлекеттік
жәрдемақы тағайындау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
5-қосымша
"Он сегіз жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік
жәрдемақы тағайындау" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 279/8 қаулысына
20-қосымша
"Тұрғын үй
көмегін тағайындау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
"Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет
көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы

раздел 4 пунктом 3 следующего содержания:
"3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.";
приложением 5 согласно приложению 18 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Назначение государственного пособия на детей до восемнадцати лет", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 4 пунктом 4 следующего содержания:
"4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.";
приложением 5 согласно приложению 19 к настоящему постановлению;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 28.05.2015 N 157/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Г.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Присвоение
статуса оралмана"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Присвоение статуса оралмана"
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Назначение
материального
обеспечения детям-инвалидам
обучающимся на дому"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Назначение материального обеспечения
детям-инвалидам, обучающимся на дому"
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Регистрация
и постановка
на учет безработных граждан"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"
Регистрация и постановка на учет безработных граждан"
Приложение 4
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Выдача направлений
лицам на участие в
активных формах
содействия занятости"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача направлений лицам на участие
в активных формах содействия занятости"
Приложение 5
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Выдача,
переоформление
и продление разрешения
иностранному работнику на
трудоустройство и
работодателям на привлечение
иностранной рабочей силы для
осуществления трудовой
деятельности на территории
соответствующей
административно-
территориальной единицы"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача, переоформление и продление разрешения
иностранному работнику на трудоустройство и
работодателям на привлечение иностранной рабочей
силы для осуществления трудовой деятельности на территории
соответствующей административно-территориальной
единицы" по вопросу выдачи разрешения
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"
Выдача, переоформление и продление разрешения иностранному
работнику на трудоустройство и работодателям на
привлечение иностранной рабочей силы для осуществления
трудовой деятельности на территории
соответствующей административно-территориальной
единицы" по вопросу продления разрешения
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача, переоформление и продление разрешения
иностранному работнику на трудоустройство и работодателям
на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления
трудовой деятельности на территории соответствующей
административно-территориальной
единицы"
по
вопросу переоформления разрешения
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"
Выдача, переоформление и продление разрешения иностранному
работнику на трудоустройство и работодателям на привлечение
иностранной рабочей силы для осуществления трудовой
деятельности на территории соответствующей
административно-территориальной единицы" по вопросу выдачи и
продления разрешения на трудоустройство иностранному работнику
Справочник бизнес-процессов № 5 оказания государственной услуги
"
Выдача, переоформление и продление разрешения иностранному
работнику на трудоустройство и работодателям на привлечение
иностранной рабочей силы для осуществления трудовой
деятельности на территории соответствующей
административно-территориальной единицы" по вопросу
переоформления разрешения на трудоустройство
Приложение 6
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года № 279/8
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"
Назначение государственной адресной социальной помощи"
Приложение 7
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Назначение социальной
помощи отдельным категориям
нуждающихся граждан по
решениям
местных представительных
органов"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"
Назначение социальной помощи отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных представительных органов"
Приложение 8
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Назначение социальной
помощи специалистам
социальной
сферы, проживающим
и работающим
в сельских населенных пунктах,
по приобретению топлива"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Назначение социальной помощи специалистам
социальной сферы, проживающим и работающим в сельских
населенных пунктах, по приобретению топлива"
Приложение 9
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Регистрация и учет
граждан, пострадавших
вследствие
ядерных испытаний на
Семипалатинском
испытательном
ядерном полигоне, выплата
единовременной
государственной
денежной компенсации,
выдача удостоверений"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"
Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне,
выплата единовременной государственной денежной компенсации,
выдача удостоверении" при обращении за разрешением
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших
вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне, выплата единовременной
государственной денежной компенсации, выдача
удостоверений"
при
обращении за удостоверением или его дубликатом
Приложение 10
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Оформление
документов на инвалидов
для предоставления
им протезно-ортопедической
помощи"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Оформление документов на инвалидов для
предоставления им протезно-ортопедической помощи"
Приложение 11
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Оформление
документов на
инвалидов для обеспечения
их сурдо-тифлотехническими и
обязательными гигиеническими
средствами"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Оформление документов на инвалидов для
обеспечения их
сурдо-тифлотехническими и
обязательными гигиеническими средствами"
Приложение 12
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Оформление
документов на инвалидов для
предоставления
им услуги индивидуального
помощника для инвалидов
первой группы, имеющих
затруднение в передвижении и
специалиста жестового языка
для инвалидов по слуху"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Оформление документов на инвалидов для
предоставления им услуги индивидуального помощника для
инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении
и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху"
Приложение 13
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Оформление
документов на
инвалидов для предоставления
им кресла-коляски"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Оформление документов на инвалидов
для предоставления им кресла-коляски"
Приложение 14
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Оформление
документов на
инвалидов для обеспечения их
санаторно-курортным
лечением"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Оформление документов на инвалидов для
обеспечения их санаторно-курортным лечением"
Приложение 15
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Оформление
документов
на оказание специальных
социальных услуг
в условиях на дому"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Оформление документов на оказание
специальных социальных услуг в условиях на дому"
Приложение 16
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Оформление
документов
на оказание специальных
социальных услуг в
медико-социальных
учреждениях (организациях)"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Оформление документов на оказание специальных социальных
услуг в медико-социальных учреждениях (организациях)"
Приложение 17
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Выдача справки,
подтверждающей
принадлежность
заявителя (семьи) к
получателям адресной
социальной помощи"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность
заявителя (семьи) к получателям адресной
социальной помощи" при обращении услугодателю
Приложение 18
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок
безработным гражданам"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача справок безработным гражданам"
Приложение 19
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Назначение
государственного пособия на
детей до восемнадцати лет"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Назначение государственного пособия
на детей до восемнадцати лет"
Приложение 20
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года
№ 279/8
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги
"Назначение жилищной
помощи"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Назначение жилищной помощи"

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.05.2015 N 157/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28.05.2015 N 157/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).