"Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 292/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 01 қазанда № 4037 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 27 тамыздағы № 252/8 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 27.08.2015 № 252/8 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 тамыздағы
№ 292/8 қаулысымен
бекітілген
"Элиталық тұқымдарды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органы "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) тұлғасында көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің)
іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушы өтініш бергенде, белгіленген нысан бойынша өтініш және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 843 қаулысымен бекітілген "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт9-тармағымен көзделген құжаттар мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсыну үшін негіз болып табылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование элитных семян"
Постановление акимата Павлодарской области от 28 августа 2014 года № 292/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 01 октября 2014 года № 4037. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 27 августа 2015 года № 252/8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Cноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 27.08.2015 № 252/8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование элитных семян".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области
К. Бозумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 28 августа 2014 года № 292/8
Регламент государственной услуги
"Субсидирование элитных семян"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование элитных семян" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области в лице государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" (далее - услугодатель).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя являются заявка по установленной форме и документы, предусмотренные пунктом 9 стандарта государственной услуги "Субсидирование элитных семян", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 843 (далее – стандарт).

5. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны және оны орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушы қажетті құжаттарды ұсынған сәттен бастап қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті алушыға күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды тұлғаның тегі және аты-жөні көрсетілген талон береді – 15 (он бес) минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және бұрыштама қояды – 2 (екі) сағаттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, құжаттарды ведомствоаралық комиссия (бұдан әрі – ВАК) қарауына жібереді – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
4) ВАК құжаттарды қарайды, бюджеттік субсидиялар алу үшін көрсетілетін қызметті алушылардың тізбесін құрастырады және көрсетілетін қызметті берушіге бекітуге жібереді - 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті алушылардың тізбесін бекітеді және жауапты орындаушыға жолдайды - 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы субсидиялар төлеу үшін ведомость және төлем шоттарын құрастырады және аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсынады – 8 (сегіз) жұмыс күні ішінде.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің)
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) ВАК.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-әрекеттер) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара іс-қимылының толық сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасының кестесінде2-қосымшасының блок-сызбасында келтірілген және 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет көрсету
орталығымен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ ақпараттық
жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау

5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги и длительность их выполнения:
1) канцелярия услугодателя с момента подачи услугополучателем необходимых документов осуществляет прием и их регистрацию и выдает услугополучателю талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку – не более 15 (пятнадцати) минут;
2) руководитель услугодателя рассматривает документы и налагает резолюцию – не более 2 (двух) часов;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту представленных документов, направляет документы на рассмотрение межведомственной комиссии (далее – МВК) – в течении 3 (трех) рабочих дней;
4) МВК рассматривает документы, формирует перечень услугополучателей для получения бюджетных субсидий и направляет на утверждение услугодателю - в течении 3 (трех) рабочих дней;
5) руководитель услугодателя утверждает перечень услугополучателей и направляет ответственному исполнителю – в течении 1 (одного) рабочего дня;
6) ответственный исполнитель услугодателя формирует ведомость и счета к оплате для выплаты субсидий и предоставляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате - в течение 8 (восьми) рабочих дней.
6. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) МВК.
8. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги приведена таблица в приложении 1блок-схема в приложении 2 и отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения, а также порядка использования информационных
систем в процессе оказания государственной услуги

9. Мемлекеттік қызмет "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы және "www.egov.kz" электрондық үкімет веб-порталы арқылы көрсетілмейді.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 тамыздағы
№ 292/8 қаулысына
1-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті әрбір рәсімнің
(іс-әрекеттің) ұзақтығын көрсетумен құрылымдық бөлімшелер
(қызметшілер) арасындағы рәсімдер (іс-әрекеттер)
реттілігінің сипаттамасы
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағымы) №
1
2
3
4
5
6
1
Бірліктің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
ВАК
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
2
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады
Құжаттарды қарайды
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді
Құжаттарды қарайды, бюджеттік субсидиялар алу үшін көрсетілетін қызметті алушылардың тізбесін құрастырады
Көрсетілетін қызметті алушылардың тізбесін бекітеді
Субсидиялар төлеу үшін ведомость және төлем шоттарын құрастырады
3
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
көрсетілетін қызметті алушыға күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды тұлғаның тегі және аты-жөні көрсетілген талон береді
бұрыштама қояды
құжаттарды ВАК қарауына жібереді
көрсетілетін қызметті берушіге бекітуге жібереді
жауапты орындаушыға жолдайды
аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсынады
4
Орындалу мерзімі
15 (он бес) минуттан аспайды
2 (екі) сағаттан аспайды
3 (үш) жұмыс күні ішінде
3 (үш) жұмыс күні ішінде
1 (бір) жұмыс күні ішінде
8 (сегіз) жұмыс күні ішінде
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 тамыздағы
№ 292/8 қаулысына
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің әрбір рәсімінің (іс-әрекетінің)
ұзақтығын көрсетумен рәсімдер (іс-әрекеттер) реттілігін
сипаттаудың блок-сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 тамыздағы
№ 292/8 қаулысына
3-қосымша
"Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер

9. Через филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения Павлодарской области" и веб-портал электронного правительства "www.egov.kz" государственная услуга не оказывается.
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от: 28 августа 2014 года № 292/8
Описание последовательности процедур (действий) между
структурными подразделениями (работниками) с указанием
длительности каждой процедуры (действия) необходимых
для оказания государственной услуги
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
1.
Наименование единицы
Канцелярия услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
МВК
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Осуществляет прием документов и их регистрацию
Рассмотрение документов
Проверяет полноту представленных документов
Рассматривает документы, формирует перечень услугополучателей для получения бюджетных субсидий
Утверждает перечень услугополучателей
Формирует ведомость и счета к оплате для выплаты субсидий
3.
Форма завершения (данные, документ, Организационно-распорядительное решение)
выдает услугополучателю талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку
наложение резолюции
направляет документы на рассмотрение МВК
направляет на утверждение услугодателю
направляет ответственному исполнителю
предоставляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате
4.
Сроки исполнения
Не более 15 (пятнадцати) минут
Не более 2 (двух) часов
в течении 3 (трех) рабочих дней
в течении 3 (трех) рабочих дней
в течении 1 (одного) рабочего дня
в течение 8 (восьми) рабочих дней
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от: 28 августа 2014 года № 292/8
Блок–схема описание последовательности процедур (действий)
с указанием длительности каждой процедуры (действия)
оказании государственной услуги
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от: 28 августа 2014 года № 292/8
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Субсидирование элитных семян"
Условные обозначения