Павлодар облысының аумақтарында карантиндік режимді енгізумен жатаған (қызғылт) укекіре бойынша карантиндік аймақты белгілеу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 14 қазандағы № 321/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 қарашада № 4139 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 190/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 18.09.2020 № 190/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1-бабы 3) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.05.2017 № 145/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Павлодар облысының аумақтарында карантиндік режимді енгізумен жатаған (қызғылт) укекіре бойынша карантиндік аймақтар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Қалалар мен аудандар әкімдері карантиндік режимнің сақталуын қамтамасыз етсін.
3. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.

Об установлении карантинной зоны по горчаку ползучему (розовому) с введением карантинного режима на территориях Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 14 октября 2014 года № 321/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 ноября 2014 года № 4139. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 18 сентября 2020 года № 190/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 18.09.2020 № 190/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата Павлодарской области от 26.05.2017 № 145/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить карантинные зоны по горчаку ползучему (розовому) с введением карантинного режима на территориях Павлодарской области, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Акимам городов и районов обеспечить соблюдение карантинного режима.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование настоящего постановления в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "14" қазандағы
№ 321/10 қаулысына
қосымша
Павлодар облысының аумақтарында карантиндік режимді енгізумен
жатаған (қызғылт) укекіре бойынша карантиндік аймақтар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 22.04.2019 № 121/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Облыс қалалары мен аудандары
Ауылдық округ, ауыл, кент
Таралу шекара
Алаңы, гектарлар
1
2
3
4
5
1
Ақсу қаласы
Өнеркәсіптік аймақ
Елді мекеннің жерлері
0,1
2
Ақсу қаласы
Айнакөл ауылы
Ленинский кенті – Ақсу автожолы, "Ақсу қаласының тұрғын үй комуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н. К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "14" октября
2014 года № 321/10
Карантинные зоны по горчаку ползучему (розовому) с введением
карантинного режима на территориях Павлодарской области
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 22.04.2019 № 121/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Города и районы области
Сельский округ, село, поселок
Границы распространения
Площадь, гектары
1
2
3
4
5
1
Город Аксу
Промышленная зона
Земли населенного пункта
0,1
2
Город Аксу
Село Айнаколь
Автотрасса поселок Ленинский – Аксу,
государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу"