Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 300/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 желтоқсанда № 4225 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, 111-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (V сайланған XХVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3648 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің № 149, 2013 жылғы 28 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің № 149 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"110120263" сандары "108446884" сандарымен ауыстырылсын;
"1449530" сандары "1451483" сандарымен ауыстырылсын;
"81780160" сандары "80104828" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "111594901" сандары "109921522" сандарымен ауысты-рылсын;
3) тармақшада:
"1363323" сандары "1074710" сандарымен ауыстырылсын;
"2354676" сандары "2066063" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-2836728" сандары "-2548115" сандарымен ауысты-рылсын;
6) тармақшада "2836728" сандары "2548115" сандарымен ауыстырыл-сын;
8-1-тармақта:
"2602448" сандары "2521536" сандарымен ауыстырылсын;
"118813" сандары "104035" сандарымен ауыстырылсын;
"15770" сандары "15232" сандарымен ауыстырылсын;
"7020" сандары "5220" сандарымен ауыстырылсын;
"12176" сандары "9076" сандарымен ауыстырылсын;
"1640719" сандары "1554002" сандарымен ауыстырылсын;
8-3-тармақта:
"770328" сандары "499715" сандарымен ауыстырылсын;
"165296" сандары "147296" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақта "104143" сандары "98515" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы
А. Оспанова
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
В. Берковский
Павлодар облыстық
мәслихатының
(V сайланған ХХХVII сессиясы)

О внесении изменений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 12 декабря 2014 года № 300/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 декабря 2014 года № 4225. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3648, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 28 декабря 2013 года № 149, "Звезда Прииртышья" от 28 декабря 2013 года № 149) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "110120263" заменить цифрами "108446884";
цифры "1449530" заменить цифрами "1451483";
цифры "81780160" заменить цифрами "80104828";
в подпункте 2) цифры "111594901" заменить цифрами "109921522";
в подпункте 3):
цифры "1363323" заменить цифрами "1074710";
цифры "2354676" заменить цифрами "2066063";
в подпункте 5) цифры "-2836728" заменить цифрами "-2548115";
в подпункте 6) цифры "2836728" заменить цифрами "2548115";
в пункте 8-1:
цифры "2602448" заменить цифрами "2521536";
цифры "118813" заменить цифрами "104035";
цифры "15770" заменить цифрами "15232";
цифры "7020" заменить цифрами "5220";
цифры "12176" заменить цифрами "9076";
цифры "1640719" заменить цифрами "1554002";
в пункте 8-3:
цифры "770328" заменить цифрами "499715";
цифры "165296" заменить цифрами "147296";
в пункте 10 цифры "104143" заменить цифрами "98515";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
А. Оспанова
Секретарь областного маслихата
В. Берковский
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XXXVII сессия, V созыв)

217 848
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
485 708
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
100 949
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
257 519
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
707 589
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
598 045
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
23 391
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 731 006
4
Емханалар
10 174 375
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 174 375
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
881 612
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
381 674
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
8 562 317
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
348 772
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 133 874
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 133 874
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 084 753
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
49 121
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 137 322
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 027 955
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 268
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
64 074
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
117 686
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6 134
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
16 139
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары

217 848
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
485 708
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
100 949
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
257 519
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
707 589
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
598 045
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
23 391
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 731 006
4
Поликлиники
10 174 375
253
Управление здравоохранения области
10 174 375
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
881 612
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
381 674
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
8 562 317
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
348 772
5
Другие виды медицинской помощи
1 133 874
253
Управление здравоохранения области
1 133 874
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 084 753
029
Областные базы спецмедснабжения
49 121
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 137 322
253
Управление здравоохранения области
2 027 955
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
113 268
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
64 074
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
117 686
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6 134
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
16 139
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения

2 681
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 707 973
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 109 367
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
956 545
083
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
152 822
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 843 264
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 150 454
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 229 448
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
425 481
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
89 583
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
514 611
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
96 077
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
103 696
261
Облыстың білім басқармасы
921 006
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
894 509
037
Әлеуметтік сауықтандыру
26 497
2
Әлеуметтiк көмек
293 714
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
293 714
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
279 418
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 220
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 076
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
399 096
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
298 410
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 855
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 700
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

2 681
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 707 973
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 109 367
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
956 545
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
152 822
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 843 264
1
Социальное обеспечение
2 150 454
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 229 448
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
425 481
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
89 583
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
514 611
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
96 077
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
103 696
261
Управление образования области
921 006
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
894 509
037
Социальная реабилитация
26 497
2
Социальная помощь
293 714
256
Управление координации занятости и социальных программ области
293 714
003
Социальная поддержка инвалидов
279 418
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
5 220
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
9 076
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
399 096
256
Управление координации занятости и социальных программ области
298 410
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 855
007
Капитальные расходы государственного органа
7 700
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

217
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 232
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
142 870
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
6 484
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
44 052
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 258
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
29 258
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 235
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 235
297
Облыстың еңбек басқармасы
59 193
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
50 126
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 067
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 771 985
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 463 320
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
94 685
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
94 685
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
33 190
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
33 190
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 512
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 512
261
Облыстың білім басқармасы
7 076
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 076
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 317 854
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 879 138
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 438 716
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
4 003
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

217
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
15 232
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
142 870
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
6 484
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
44 052
263
Управление внутренней политики области
29 258
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
29 258
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 235
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
12 235
297
Управление труда области
59 193
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
50 126
003
Капитальные расходы государственного органа
9 067
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 771 985
1
Жилищное хозяйство
3 463 320
251
Управление земельных отношений области
94 685
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
94 685
253
Управление здравоохранения области
33 190
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
33 190
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 512
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 512
261
Управление образования области
7 076
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 076
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 317 854
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 879 138
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 438 716
285
Управление физической культуры и спорта области
4 003
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

20 761
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 600
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
651
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
36 112
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 639 965
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
991 494
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
297 904
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
698 996
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
651 571
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
159 705
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 557
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 938
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
89 210
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 767 626
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 311
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
781
058
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 834 647
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
774 077
086
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
443 452
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 599 358
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
85 757
001
Жергілікті деңгейде жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

20 761
003
Капитальные расходы государственного органа
1 600
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
651
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
36 112
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 639 965
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
991 494
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
297 904
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
698 996
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
651 571
280
Управление индустриально-инновационного развития области
159 705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
64 557
003
Капитальные расходы государственного органа
5 938
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
89 210
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 767 626
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства, транспорта и коммуникаций
115 311
003
Капитальные расходы государственного органа
781
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 834 647
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
774 077
086
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
443 452
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 599 358
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
85 757
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере недропользования, окружающей среды и водных ресурсов на местном уровне