2015 жылға Павлодар облысында субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар шығынды маршруттардың тізбесін бекіту туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 309/37 шешімі. Павлодар облысының 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 4229 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 қыркүйектегі "Әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалдауларын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасын бекіту туралы" № 1014 қаулысының 11-тармағына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2015 жылға Павлодар облысында субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар шығынды маршруттардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Оспанова
Облыстық мәслихаттың хатшысы
В. Берковский
Павлодар облысы
мәслихатының
(V сайланған ХХХVІІ сессиясы)
2014 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 309/37 шешімімен бекітілген
2015 жылға Павлодар облысында субсидиялауға жататын
әлеуметтік маңызы бар шығынды маршруттардың тізбесі
№ т/б
Қала және аудан атауы
Маршруттардың
тізімі
1
Ақсу қаласының ауылдық аймағы:
1) Ақсу-Парамоновка-Ақсу
2) Ақсу-Сарышығанақ-Ақсу
2
Актогайский район
Ақтоғай – Шолақсор – Ақтоғай
Барлыбай – Ақтоғай – Барлыбай
Шұға – Ақтоғай - Шұға
Ақтоғай – Харьковка – Қарабұзау – Харьковка - Ақтоғай
3
Баянауыл ауданы:
Ақши – Ұзынбұлак – Баянауыл
Майқайың – Баянауыл – Майқайың
Ж. Аймауытов – Лекер – Баянауыл
Күркелі – Жарылғап – Қаражар – Баянауыл
Шоман – Күркелі – Жарылғап – Қаражар - Баянауыл
6) М.Ж. Көпеев кесенесі Жанажол – Жанажол – Бүркітті – Егіндібұлақ – Баянауыл
4
Железин ауданы:
1) Петропавловка-Железинка
5
Качир ауданы:
1) Тереңкөл – Ивановка – Львовка – Фрументьевка – Воскресенка – Березовка - Трофимовка
2) Тереңкөл - Ынталы
6
Лебяжі ауданы:
1) Жабағлы - Аққу
2) Бесқарағай -Аққу
3) Баймолдин - Аққу
4) Қазантай - Аққу
5) Майқарағай-Аққу
6) Шоқтал- Аққу
7
Май ауданы:
1) Ақшиман-Көктөбе -Ақшиман
8
Павлодар ауданы:
Новоямышево – Ольгинка - Новоямышево
Жамбыл – Павлодар – Жамбыл
Маралды-Павлодар-Маралды
9
Успен ауданы:
1) Дмитриевка – Қоңырөзек - Успенка
2) Надаровка – Вознесенка – Чистополь - Успенка
3) Тимирязево – Ольховка - Успенка
10
Ертіс ауданы:
1) Ертіс-Амангелді - Ертіс
2) Қызылжар – Ертіс - Энергоорталық
3) Майқоңыр – Ертіс - Майқоңыр
4) Қосағаш – Ертіс - Қосағаш
5) Қызылағаш – Ертіс - Қызылағаш
11
Шарбақты ауданы:
1) Шарбақты – Жылы - Бұлақ - Шарбақты
2) Шарбақты-Сахновка - Шарбақты
3) Шарбақты – Галкино – Арбиген – Ботабас – Чигиринов – Есілбай - Шалдай

Об утверждении перечня социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию в Павлодарской области на 2015 год
Решение маслихата Павлодарской области от 12 декабря 2014 года № 309/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2014 года № 4229. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 11 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2011 года № 1014 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый перечень социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию в Павлодарской области на 2015 год.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
А. Оспанова
Секретарь областного маслихата
В. Берковский
Утвержден
решением (ХХХVII сессия,
V созыв) маслихата
Павлодарской области
от 12 декабря 2014 года
№ 309/37
Перечень социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих
субсидированию в Павлодарской области на 2015 год
п/п
Наименование
города и района
Перечень маршрутов
1
Сельская зона города Аксу:
1) Аксу-Парамоновка-Аксу
2) Аксу-Сарышыганак-Аксу
2
Актогайский район
Актогай – Шолаксор – Актогай
Барлыбай – Актогай – Барлыбай
3) Шуга – Актогай - Шуга
4) Актогай – Харьковка – Карабзау – Харьковка - Актогай
3
Баянаулский район
1) Акши – Узунбулак – Баянаул
2) Майкаин – Баянаул – Майкаин
3) Ж. Аймауытов – Лекер – Баянаул
4) Куркели – Жарылгап – Каражар – Баянаул
5) Шоман – Куркели – Жарылгап – Каражар –Баянаул
6) Жанажол мемориальный комплекс М.Ж. Копеева – Жанажол – Буркутты – Егиндыбулак – Баянаул
4
Железинский район:
1) Петропавловка-Железинка
5
Качирский район:
1) Теренколь – Ивановка – Львовка – Фрументьевка – Воскресенка – Березовка - Трофимовка
2) Теренколь - Ынталы
6
Лебяжинский район:
1) Жабаглы - Акку
2) Бескарагай -Акку
3) Баймолдин - Акку
4) Казантай - Акку
5) Майкарагай-Акку
6) Шоктал- Акку
7
Майский район:
1) Акшиман-Коктобе -Акшиман
8
Павлодарский район:
1) Новоямышево – Ольгинка – Новоямышево
2) Жамбыл-Павлодар-Жамбыл
3) Маралды-Павлодар-Маралды
9
Успенский район:
1) Дмитриевка – Конырозек - Успенка
2) Надаровка – Вознесенка – Чистополь - Успенка
3) Тимирязево – Ольховка - Успенка
10
Иртышский район:
1) Иртышск-Амангельды - Иртышск
2) Кызылжар-Иртышск - Энергоцентр
3) Майконыр – Иртышск - Майконыр
4) Косагаш – Иртышск - Косагаш
5) Кызылагаш – Иртышск - Кызылагаш
11
Щербактинский район:
1) Шарбакты – Жылыбулак - Шарбакты
2) Шарбакты-Сахновка - Шарбакты
3) Шарбакты – Галкино – Арбигень – Ботабас – Чигириновка –Есильбай - Шалдай