Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 223/29 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 қаңтардағы N 231/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 ақпанда N 3680 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 10 ақпандағы N 1-09/51 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 10.02.2015 N 1-09/51 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына, облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 233/28 сессиясы шешіміне сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 223/29 шешіміне, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3666 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы N 2, 2014 жылғы 24 қаңтардағы N 3 "Шаhар" газетінде және 2014 жылғы 20 қаңтардағы N 2 "Версия" газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Павлодар қаласының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 33 507 380 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 27 567 114 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 118 071 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 499 072 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 323 123 мың теңге;
2) шығындар – 33 856 195 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 556 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 556 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – -354 371 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 354 371 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2013 года N 223/29 "О бюджете города Павлодара на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 24 января 2014 года N 231/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 февраля 2014 года N 3680. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10 февраля 2015 года N 1-09/51)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10.02.2015 N 1-09/51).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии областного маслихата от 10 января 2014 года N 233/28 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2013 года N 223/29 "О бюджете города Павлодара на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3666, опубликовано в газете "Шаһар" 17 января 2014 года N 2, 24 января 2014 года N 3 и в газете "Версия" 20 января 2014 года N 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Павлодара на 2014 – 2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 507 380 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 567 114 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 118 071 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 499 072 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 323 123 тысячи тенге;
2) затраты – 33 856 195 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 556 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 556 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
5) дефицит бюджета – -354 371 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 354 371 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.