Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 223/29 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 қарашадағы № 330/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 қарашада № 4140 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 10 ақпандағы N 1-09/51 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 10.02.2015 N 1-09/51 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағына, Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 22 қазандағы «Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы «2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 294/36 шешіміне сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы «Павлодар қаласының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» № 223/29 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3666 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 2, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 3, 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 4, 2014 жылғы 7 ақпандағы № 5, 2014 жылғы 14 ақпандағы № 6 «Шаhар» газетінде және 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 2, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 3, 2014 жылғы 3 ақпандағы № 4, 2014 жылғы 10 ақпандағы № 5 «Версия» газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«38 306 892» сандары «38 548 830» сандарымен ауыстырылсын;
«832 321» сандары «899 363» сандарымен ауыстырылсын;
«2 192 772» сандары «2 125 730» сандарымен ауыстырылсын;
«7 192 385» сандары «7 434 323» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада «38 892 604» сандары «39 134 542» сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, қалалық
мәслихаттың хатшысы
М. Желнов
Павлодар қалалық
мәслихатының 2014 жылғы
4 қарашадағы
№ 330/45 шешіміне
қосымша
Павлодар қалалық
мәслихатының 2013 жылғы
26 желтоқсандағы

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 223/29 "О бюджете города Павлодара на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 ноября 2014 года № 330/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 ноября 2014 года № 4140. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10 февраля 2015 года N 1-09/51)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10.02.2015 N 1-09/51).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Павлодарского областного маслихата от 22 октября 2014 года № 294/36 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 «Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы», Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 223/29 «О бюджете города Павлодара на 2014 - 2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3666, опубликовано в газете «Шаһар» 17 января 2014 года № 2, 24 января 2014 года № 3, 31 января 2014 года № 4, 7 февраля 2014 года № 5, 14 февраля 2014 года № 6 и в газете «Версия» 20 января 2014 года № 2, 24 января 2014 года № 3, 3 февраля 2014 года № 4, 10 февраля 2014 года № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «38 306 892» заменить цифрами «38 548 830»;
цифры «832 321» заменить цифрами «899 363»;
цифры «2 192 772» заменить цифрами «2 125 730»;
цифры «7 192 385» заменить цифрами «7 434 323»;
в подпункте 2) цифры «38 892 604» заменить цифрами «39 134 542»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии, секретарь
городского маслихата
М. Желнов
Приложение
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 4 ноября 2014 года № 330/45
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 26 декабря 2013 года

12112
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
93757
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
143262
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
85791
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8946
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
213520
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4242
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
4242
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
80193
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
72852
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59691
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1739
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5875
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5547
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7341
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
7341
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9748156
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6651904
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4085
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4085
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
99462
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
92156
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
743
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
6563
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
358396
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
358396
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2514
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

12112
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
93757
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
143262
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
85791
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8946
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
213520
464
Отдел образования района (города областного значения)
4242
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4242
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
80193
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
72852
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59691
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1739
021
Капитальные расходы государственного органа
5875
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5547
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7341
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7341
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9748156
1
Жилищное хозяйство
6651904
123
Аппарат акима района в городе,города районного значения, поселка, села, сельского округа
4085
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4085
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
99462
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
92156
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
743
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
6563
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
358396
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
358396
464
Отдел образования района (города областного значения)
2514
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020