Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 223/29 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 339/47 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 желтоқсанда № 4211 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 10 ақпандағы N 1-09/51 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 10.02.2015 N 1-09/51 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 223/29 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3666 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 2, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 3, 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 4, 2014 жылғы 7 ақпандағы № 5, 2014 жылғы 14 ақпандағы № 6 "Шаhар" газетінде және 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 2, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 3, 2014 жылғы 3 ақпандағы № 4, 2014 жылғы 10 ақпандағы № 5 "Версия" газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"38 548 830" сандары "38 326 146" сандарымен ауыстырылсын;
"28 089 414" сандары "27 974 675" сандарымен ауыстырылсын;
"899 363" сандары "903 116" сандарымен ауыстырылсын;
"2 125 730" сандары "2 236 716" сандарымен ауыстырылсын;
"7 434 323" сандары "7 211 639" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "39 134 542" сандары "38 641 245" сандарымен ауыстырылсын:
5) тармақшада "-911 351" сандары "- 640 738" сандарымен ауыстырылсын:
6) тармақшада "911 351" сандары "640 738" сандарымен ауыстырылсын:
3 тармақ "54 718" сандары "190 443" сандарымен ауыстырылсын:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 223/29 "О бюджете города Павлодара на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10 декабря 2014 года № 339/47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 декабря 2014 года № 4211. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10 февраля 2015 года N 1-09/51)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10.02.2015 N 1-09/51).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 223/29 "О бюджете города Павлодара на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3666, опубликовано в газете "Шаһар" 17 января 2014 года № 2, 24 января 2014 года № 3, 31 января 2014 года № 4, 7 февраля 2014 года № 5, 14 февраля 2014 года № 6 и в газете "Версия" 20 января 2014 года № 2, 24 января 2014 года № 3, 3 февраля 2014 года № 4, 10 февраля 2014 года № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "38 548 830" заменить цифрами "38 326 146";
цифры "28 089 414" заменить цифрами "27 974 675"
цифры "899 363" заменить цифрами "903 116";
цифры "2 125 730" заменить цифрами "2 236 716";
цифры "7 434 323" заменить цифрами "7 211 639";
в подпункте 2) цифры "39 134 542" заменить цифрами "38 641 245";
в подпункте 5) цифры "-911 351" заменить цифрами "- 640 738";
в подпункте 6) цифры "911 351" заменить цифрами "640 738";
в пункте 3 цифры "54 718" заменить цифрами "190 443";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.

93757
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
143262
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
85791
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8946
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
213520
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4242
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
4242
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
80193
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
72852
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59691
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1739
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5875
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5547
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7341
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
7341
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9273556
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6181747
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3847
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3847
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75852
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
68546
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
743
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
6563
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
318396
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
318396
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2514
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2514
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5769436
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу

93757
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
143262
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
85791
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8946
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
213520
464
Отдел образования района (города областного значения)
4242
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4242
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
80193
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
72852
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59691
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1739
021
Капитальные расходы государственного органа
5875
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5547
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7341
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7341
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9273556
Жилищное хозяйство
6181747
123
Аппарат акима района в городе,города районного значения, поселка, села, сельского округа
3847
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3847
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75852
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
68546
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
743
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
6563
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
318396
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
318396
464
Отдел образования района (города областного значения)
2514
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2514
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5769436
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

370000
060
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
370000
6
Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер
44361
01
Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер
44361
1
Қаржы активтерiн ел iшiнде сатудан түсетiн түсiмдер
44361
05
Мүлiктiк кешен түрiндегi коммуналдық мемлекеттiк мекемелер мен мемлекеттiк кәсiпорындарды және коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындардың жедел басқаруындағы немесе шаруашылық жiргiзуiндегi өзге мемлекеттiк мүлiктi сатудан түсетiн түсiмдер
44361
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-640738
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
640738

370000
060
Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
370000
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
44361
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
44361
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
44361
05
Поступления от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий
44361
5.Дефицит (профицит) бюджета
-640738
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
640738