Ақсу қаласы және Ақсу қаласының селолық округтері жерлеріне салық салу мақсатында жерлерді аймаққа бөлу сызбаларын және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 226/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 маусымда № 3851 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 373/52 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 26.11.2019 № 373/52 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387-бабының 1-тармағына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы және Ақсу қаласының селолық округтері жерлеріне салық салу мақсатында жерлерді аймаққа бөлу сызбалары және автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
2014 жылғы 30 сәуірдегі
№ 226/31 шешіміне
1 қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
2014 жылғы 30 сәуірдегі
№ 226/31 шешіміне
2 қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
2014 жылғы 30 сәуірдегі
№ 226/31 шешіміне
3 қосымша
Ақсу қаласының жерлеріне жер салығының
базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтың нөмірі
Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Жер салығының базалық мөлшерлемесінің арттыру пайыздары
Есептік кадастрлық кварталдардың тізімі
I
1,5
+ 50%

Об утверждении схем зонирования земель города Аксу и сельских округов города Аксу для целей налогооблажения и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 30 апреля 2014 года № 226/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 июня 2014 года № 3851. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 26 ноября 2019 года № 373/52 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 26.11.2019 № 373/52 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схемы зонирования земель города Аксу и сельских округов города Аксу для целей налогообложения и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
от 30 апреля 2014 года № 226/31
Приложение 2
к решению Аксуского
городского маслихата
от 30 апреля 2014 года № 226/31
Приложение 3
к решению Аксуского
городского маслихата
от 30 апреля 2014 года № 226/31
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам
земельного налога на земли города Аксу
Номер зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога
Проценты повышения базовой ставки земельного налога
Перечень учетных кадастровых кварталов
I
1,5
+ 50%

001, 002, 006, 014, 026, 044, 045, 050, 060, 070, 080, 090.
II
1,4
+ 40%
003, 008, 011.
III
1,3
+ 30%
004, 009, 012, 024, 025, 034, 035, 036, 037, 038, 039, 040, 041, 042, 043, 237, 238, 258.
IV
1,2
+ 20%
007, 010, 021, 022, 023, 027, 028, 029, 030, 032.
V
1,1
+ 10%
005, 013, 015, 016, 017, 018, 019, 020, 033, 249, 254.
VI
1,0
+/- 0%
031, 229, 252.
Ақсу қалалық мәслихатының
2014 жылғы 30 сәуірдегі
№ 226/31 шешіміне
4 қосымша
Ақсу қаласының селолық округтері жерлеріне жер
салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтың нөмірі
Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Жер салығының базалық мөлшерлемесінің арттыру пайыздары
Есептік кадастрлық кварталдардың тізімі
I
1,5
+ 50%
050, 060, 061, 062, 063, 064, 065, 070, 080, 088, 089, 090, 091, 092, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 136, 137, 138, 139, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 210, 211, 212, 213, 215, 224, 225, 226, 227, 228, 231, 247, 248, 249, 259, 260, 261, 262, 269, 270, 271, 287, 288, 289, 290, 291, 314, 315, 316.
II
1,4
+ 40%
149, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 251, 253, 263, 264, 266, 267, 268, 279.
III
1,3
+ 30%
077, 078, 079, 081, 082, 083, 084, 085, 086, 087, 093, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 257, 258, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341.
IV
1,2
+ 20%
066, 074, 075, 076, 095, 101, 102, 103, 104, 124, 125, 126, 127, 147, 148, 164, 165, 166, 169, 170, 207, 208, 209, 214, 216, 229, 230, 232, 236, 237, 238, 246, 250, 252, 265, 272, 273, 280, 292, 293, 299, 302, 303, 317, 325, 326, 327.
V
1,1
+ 10%
072, 073, 094, 099, 100, 121, 122, 123, 140, 141, 144, 145, 146, 168, 203, 204, 205, 206, 233, 234, 235, 254, 255, 256, 276, 277, 278, 297, 298, 300, 301, 324.
VI
1,0
+/- 0%
046, 047, 048, 049, 051, 052, 053, 054, 055, 056, 057, 058, 059, 067, 068, 069, 071, 096, 097, 098, 142, 143, 167, 274, 275, 294, 295, 296, 318, 319, 320, 321, 322, 323.

001, 002, 006, 014, 026, 044, 045, 050, 060, 070, 080, 090.
II
1,4
+ 40%
003, 008, 011.
III
1,3
+ 30%
004, 009, 012, 024, 025, 034, 035, 036, 037, 038, 039, 040, 041, 042, 043, 237, 238, 258.
IV
1,2
+ 20%
007, 010, 021, 022, 023, 027, 028, 029, 030, 032.
V
1,1
+ 10%
005, 013, 015, 016, 017, 018, 019, 020, 033, 249, 254.
VI
1,0
+/- 0%
031, 229, 252.
Приложение 4
к решению Аксуского
городского маслихата
от 30 апреля 2014 года № 226/31
Поправочные коэффициенты к базовым
ставкам земельного налога на земли
сельских округов города Аксу
Номер зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога
Проценты повышения базовой ставки земельного налога
Перечень учетных кадастровых кварталов
I
1,5
+ 50%
050, 060, 061, 062, 063, 064, 065, 070, 080, 088, 089, 090, 091, 092, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 136, 137, 138, 139, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 210, 211, 212, 213, 215, 224, 225, 226, 227, 228, 231, 247, 248, 249, 259, 260, 261, 262, 269, 270, 271, 287, 288, 289, 290, 291, 314, 315, 316.
II
1,4
+ 40%
149, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 251, 253, 263, 264, 266, 267, 268, 279.
III
1,3
+ 30%
077, 078, 079, 081, 082, 083, 084, 085, 086, 087, 093, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 257, 258, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341.
IV
1,2
+ 20%
066, 074, 075, 076, 095, 101, 102, 103, 104, 124, 125, 126, 127, 147, 148, 164, 165, 166, 169, 170, 207, 208, 209, 214, 216, 229, 230, 232, 236, 237, 238, 246, 250, 252, 265, 272, 273, 280, 292, 293, 299, 302, 303, 317, 325, 326, 327.
V
1,1
+ 10%
072, 073, 094, 099, 100, 121, 122, 123, 140, 141, 144, 145, 146, 168, 203, 204, 205, 206, 233, 234, 235, 254, 255, 256, 276, 277, 278, 297, 298, 300, 301, 324.
VI
1,0
+/- 0%
046, 047, 048, 049, 051, 052, 053, 054, 055, 056, 057, 058, 059, 067, 068, 069, 071, 096, 097, 098, 142, 143, 167, 274, 275, 294, 295, 296, 318, 319, 320, 321, 322, 323.