Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXV сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 171/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 17 маусымдағы № 235/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 маусымда № 3858 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" (V сайланған XXV сессиясы) № 171/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3658 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газетінің № 5 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
2) тармақшада "7960695" деген сандар "7975695" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-365320" деген сандар "-380320" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "365320" деген сандар "380320" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия  төрайымы                           Т. Носачева
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XXXIII кезектен тыс
сессия) 2014 жылғы 17 маусымдағы
№ 235/33 шешіміне
1 қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XXV сессия)
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 171/25 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (XXV сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 171/25 "О бюджете города Аксу на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 17 июня 2014 года № 235/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 июня 2014 года № 3858
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XXV сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 171/25 "О бюджете города Аксу на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3658, опубликованное 18 января 2014 года в газете "Аксу жолы", "Новый Путь" № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "7960695" заменить цифрами "7975695";
в подпункте 5) цифры "-365320" заменить цифрами "-380320";
в подпункте 6) цифры "365320" заменить цифрами "380320";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Т. Носачева
Секретарь городского
маслихата                                  М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
(XXXIII внеочередная сессия,
V созыв) от 17 июня
2014 года № 235/33
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
(XXV сессия, V созыв)
от 25 декабря 2013 года № 171/25
Бюджет города Аксу на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

004
Мектепке дейінгі тәрбие және оқытуды үйымдастыруды қолдау
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері тегін тасымалдауды ұйымдастыру
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
2
Әлеуметтік көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
2
Коммуналдық шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді мекендерді көріктендіру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
011
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
1
Мәдениет облысындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-сауықтыру жұмыстарын қолдау
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңыздағы қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету

004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах