Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXV сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 171/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 283/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда № 4214 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы «2014 - 2016 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы» (V сайланған XXV сессиясы) № 171/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3658 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтарда «Ақсу жолы», «Новый путь» газетінің № 5 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«7893907» деген сандар «7949450» деген сандармен ауыстырылсын;
«2930487» деген сандар «2986030» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада «8021314» деген сандар «8081296» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«125693» деген сандар «167693» деген сандармен ауыстырылсын;
«137157» деген сандар «179157» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
« 128585» деген сандар «124146» деген сандармен ауыстырылсын;
«128585» деген сандар «124146» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада «-381685» деген сандар «-423685» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада «381685» деген сандар «423685» деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта «9000» деген сандар «7386» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
А. Оразалин
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XXXX кезектен
тыс сессия) 2014 жылғы
10 желтоқсандағы
№ 283/40 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XXV сессия)
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 171/25 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (XXV сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 171/25 "О бюджете города Аксу на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 10 декабря 2014 года № 283/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 декабря 2014 года № 4214
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XXV сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 171/25 «О бюджете города Аксу на 2014 - 2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3658, опубликованное 18 января 2014 года в газете «Аксу жолы», «Новый Путь» № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «7893907» заменить цифрами «7949450»;
цифры «2930487» заменить цифрами «2986030»;
в подпункте 2) цифры «8021314» заменить цифрами «8081296»;
в подпункте 3):
цифры «125693» заменить цифрами «167693»;
цифры «137157» заменить цифрами «179157»;
в подпункте 4):
цифры «128585» заменить цифрами «124146»;
цифры «128585» заменить цифрами «124146»;
в подпункте 5) цифры «-381685» заменить цифрами «-423685»;
в подпункте 6) цифры «381685» заменить цифрами «423685»;
в пункте 7 цифры «9000» заменить цифрами «7386»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии А. Оразалин
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
(XXXX внеочередная сессия,
V созыв) от 10 декабря
2014 года № 283/40
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата (XXV
сессия, V созыв) от 25 декабря
2013 года № 171/25
Бюджет города Аксу на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Доходы