Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXIII сессия) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 170/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 мамырдағы № 218/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 мамырда № 3811 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
(V шақырылған кезектен тыс XXVIII сессия)
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4)- тармақшасы, 109-бабының 5-тармағы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасы, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ХXХ (кезектен тыс) сессиясы) 2014 жылғы 14 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХXVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 260/30 шешімі негізінде, сондай-ақ бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XХІII сессия) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3664 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы "Отарқа" № 2 газетінде, 2014 жылғы 16 қаңтардағы "Голос Экибастуза" № 2 газетінде жарияланған) № 170/23 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"11 577 082" деген сандар "12 862 778" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 804 738" деген сандар "3 090 434" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "11 916 499" деген сандар "12 983 199" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 222 996 мың теңге,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 222 996 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 16-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXIII сессия, V созыв) от 26 декабря 2013 года № 170/23 "О бюджете города Экибастуза на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 11 мая 2014 года № 218/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 мая 2014 года № 3811
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
(внеочередная XXVIII сессия, V созыв)
На основании подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решения маслихата Павлодарской области (XXХ (внеочередная) сессия, V созыв) от 14 апреля 2014 года № 260/30 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XХVІ (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы", а также в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХIІI сессия, V созыв) от 26 декабря 2013 года № 170/23 "О бюджете города Экибастуза на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3664, опубликовано 16 января 2014 года в газете "Отарқа" № 2, 16 января 2014 года в газете "Голос Экибастуза" № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "11 577 082" заменить цифрами "12 862 778";
цифры "1 804 738" заменить цифрами "3 090 434";
в подпункте 2) цифры "11 916 499" заменить цифрами "12 983 199";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 222 996 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 222 996 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;";
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

2014 жыл 2015 жыл 2016 жыл
1 2 3 4 5
БАРЛЫҒЫ:
3090434
83762
0
I
ОБЛЫСТЫҚ БЮДЖЕТТЕН НЫСАНАЛЫ ТРАНСФЕРТТЕР БАРЛЫҒЫ:
177491
83762
0
соның ішінде:
1.
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
7374
0
0
- ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыруға
7374
2.
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
170117
83762
0
- сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
113239
83762
- моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
56878
II
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БЮДЖЕТТЕН НЫСАНАЛЫ ТРАНСФЕРТТЕР БАРЛЫҒЫ:
2912943
0
0
1.
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
1297418
0
0
- мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
298123
- негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
24582
- үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге жалақыны ұлғайтуға
18600
- арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
3303
- мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға
3670
- моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
555952
- моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
120000
- моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
24000
- мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
1800
- 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
1200
- мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
246188
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
1615525
0
0
- сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
722955
- моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
673574
- мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
218996

2014 год 2015 год 2016 год
1 2 3 4 5
ВСЕГО:
3090434
83762
0
I
ВСЕГО ЦЕЛЕВЫХ ТРАНСФЕРТОВ ИЗ ОБЛАСТНОГО БЮДЖЕТА:
177491
83762
0
в том числе:
1.
Целевые текущие трансферты из областного бюджета:
7374
0
0
- на организацию санитарного убоя больных животных
7374
2.
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
170117
83762
0
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения
113239
83762
- на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
56878
II
ВСЕГО ЦЕЛЕВЫХ ТРАНСФЕРТОВ ИЗ РЕСПУБЛИКАНСКОГО БЮДЖЕТА:
2912943
1.
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
1297418
- на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
298123
- на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
24582
- на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
18600
- на введение стандартов специальных социальных услуг
3303
- реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3670
- текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
555952
- субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
120000
- предоставление грантов на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
24000
- на выплату государственной адресной социальной помощи
1800
- на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
1200
- на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
246188
2.
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
1615525
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения
722955
- на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
673574
- на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
218996