2014 жылы Ақтоғай ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 12 ақпандағы N 51 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 ақпанда N 3721 болып тіркелді
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 23.01.2015 № 26/1-15/77 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5)-тармақшасына, 20-бабына, Казақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" каулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесінің 8-тармағына сәйкес, жұмыссыз азаматтарды жұмысқа орналастыруда қолдау көрсетуді қамтамасыз ету мақсатында Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкiмiнiң орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi
М. Сейтахметов
Ақтоғай ауданы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 12 ақпандағы
N 51 қаулысына
1 қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық
жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары,
қатысушылардың еңбекақысының мөлшерi және оларды
қаржыландырудың көздерi
N Ұйымдардың атауы Қоғамдық жұмыстардың түрлерi Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары Қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері
1 2 3 4 5
1.
"Ақтоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 400 дана;
2) гүл отырғызу – 200 дана;
3) аумақты көркейту – 30000 м2;
4) қоқыс шығару – 3000 тонна;
5) ағаштарды көктемгі өңдеу – 600 дана;
6) қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін ескерткіштер мен обелискілерді көркейту – 650 м2;

Об организации общественных работ по Актогайскому району на 2014 год
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 12 февраля 2014 года N 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2014 года N 3721
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Актогайского района Павлодарской области от 23.01.2015 № 26/1-15/77).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктом 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях обеспечения содействия занятости безработным гражданам акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района
М. Сейтахметов
Приложение 1
к постановлению акимата
Актогайского района
от 12 февраля 2014 года N 51
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
N
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников и источники их финансирования
1
2
3
4
5
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актогайского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 400 штук;
2) посадка цветов – 200 штук;
3) благоустройство территорий – 30000 м2;
4) вывоз мусора - 3000 тонн;
5) весенняя обработка деревьев – 600 штук;
6) благоустройство памятников и обелисков, не требующее предварительной профессиональной подготовки работника – 650 м2;

7) қоқыс жою – 300 м3;
8) аумақты тазалау – 50,0 га
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
2.
"Әуелбек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 40 дана;
2) гүл отырғызу – 40 дана;
3) қоқыс шығару – 300 тонна;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу – 50 дана;
5) қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін ескерткіштер мен обелискілерді көркейту – 100 м2;
6) аумақты тазалау – 5,0 га
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
3.
"Басқамыс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 10 дана;
2) гүл отырғызу – 20 дана;
3) қоқыс шығару – 20 тонна;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу – 30 дана;
5) аумақты тазалау – 3,0 га
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
4.
"Жалаулы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 20 дана;
2) гүл отырғызу – 40 дана;
3) қоқыс шығару – 100 тонна;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу – 50 дана;
5) аумақты тазалау – 5,0 га
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
5.
"Жолболды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 20 дана;
2) гүл отырғызу – 30 дана;
3) қоқыс шығару – 90 тонна;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу – 40 дана;
5) аумақты тазалау – 5,0 га
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
6.
"Қараоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 50 дана;
2) гүл отырғызу – 50 дана;
3) қоқыс шығару – 400 тонна;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу – 80 дана;
5) аумақты тазалау – 10,0 га;
6) қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін ескерткіштер мен обелискілерді көркейту – 100 м2
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
7.
"Қожамжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 300 дана;
2) аумақты көркейту – 15000 м2;
3) қоқыс шығару – 1000 тонна;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу – 300 дана;
5) қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін ескерткіштер мен обелискілерді көркейту – 200 м2;

7) ликвидация мусора – 300 м3;
8) очистка территорий – 50,0 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ауельбекского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 40 штук;
2) посадка цветов – 40 штук;
3) вывоз мусора - 300 тонн;
4) весенняя обработка деревьев – 50 штук;
5) благоустройство памятников и обелисков, не требующее предварительной профессиональной подготовки работника – 100 м2;
6) очистка территорий – 5,0 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баскамыского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 10 штук;
2) посадка цветов – 20 штук;
3) вывоз мусора - 20 тонн;
4) весенняя обработка деревьев – 30 штук;
5) очистка территорий – 3,0 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жалаулинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 20 штук;
2) посадка цветов – 40 штук;
3) вывоз мусора - 100 тонн;
4) весенняя обработка деревьев – 50 штук;
5) очистка территорий – 5,0 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жолболдинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 20 штук;
2) посадка цветов – 30 штук;
3) вывоз мусора - 90 тонн;
4) весенняя обработка деревьев – 40 штук;
5) очистка территорий – 5,0 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Караобинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 50 штук;
2) посадка цветов – 50 штук;
3) вывоз мусора - 400 тонн;
4) весенняя обработка деревьев – 80 штук;
5) очистка территорий – 10,0 га;
6) благоустройство памятников и обелисков, не требующее предварительной профессиональной подготовки работника – 100 м2
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кожамжарского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 300 штук;
2) благоустройство территорий – 15000 м2;
3) вывоз мусора - 1000 тонн;
4) весенняя обработка деревьев – 300 штук;
5) благоустройство памятников и обелисков, не требующее предварительной профессиональной подготовки работника – 200 м2;