Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезектен тыс XXVII сессия) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 137/27 "Баянауыл ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы № 169/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда № 3803 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXX (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 260/30 шешіміне сәйкес Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезектен тыс XXVII сессия) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 137/27 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3661 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 4 "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақта:
1) тармақшада:
"3895319" деген сандар "4451606" деген сандармен ауыстырылсын;
"2853668" деген сандар "3409955" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3895319" деген сандар "4479123" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада ""-65932" деген сандар "-93449" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "65932" деген сандар "93449" деген сандармен ауыстырылсын;
шешімнің 6-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"6. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата (внеочередная XXVII сессия V созыва) от 25 декабря 2013 года № 137/27 "О бюджете Баянаульского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 06 мая 2014 года № 169/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 мая 2014 года № 3803
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Павлодарского областного маслихата от 14 апреля 2014 года № 260/30 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата (внеочередная XXVII сессия V созыва) от 25 декабря 2013 года № 137/27 "О бюджете Баянаульского района на 2014 – 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2014 года за № 3661, опубликованное 24 января 2014 года в газете "Баянтау" за № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3895319" заменить цифрами "4451606";
цифры "2853668" заменить цифрами "3409955";
в подпункте 2) цифры "3895319" заменить цифрами "4479123";
в подпункте 5) цифры "-65932" заменить цифрами "-93449";
в подпункте 6) цифры "65932" заменить цифрами "93449";
пункт 6 решения изложить в следующей редакции:
"6. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.