Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезектен тыс XXVII сессия) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 137/27 "Баянауыл ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 02 маусымдағы № 171/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 09 маусымда № 3849 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабы 5-тармағына және 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезектен тыс XXVII сессия) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 137/27 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3661 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 4 "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақта:
2) тармақшада "4479123" деген сандар "4518775" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"65932" деген сандар "66251" деген сандармен ауыстырылсын;
"75006" деген сандар "75325" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 500 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 500 мың теңге.";
5) тармақшада "-93449" деген сандар "-133920" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "93449" деген сандар "133920" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 123-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Е. Досов
Аудандық мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы                          Т. Әбиев
Баянауыл аудандық мәслихатының
(V сайланған кезектен тыс XXXIV сессия)
2014 жылғы 2 маусымдағы
№ 171/34 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл аудандық Мәслихатының
(V сайланған кезектен тыс XXVII сессия)
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 137/27 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл ауданының 2014 жылға арналған бюджеті (өзгерістермен)
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
2014 жыл
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата (внеочередная XXVII сессия V созыва) от 25 декабря 2013 года № 137/27 "О бюджете Баянаульского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 02 июня 2014 года № 171/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 июня 2014 года № 3849
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата (внеочередная XXVII сессия V созыва) от 25 декабря 2013 года № 137/27 "О бюджете Баянаульского района на 2014 – 2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2014 года за № 3661, опубликованное 24 января 2014 года в газете "Баянтау" за № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "4479123" заменить цифрами "4518775";
в подпункте 3):
цифры "65932" заменить цифрами "66251";
цифры "75006" заменить цифрами "75325";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) Сальдо по операциям с финансовыми активами – 500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 500 тысяч тенге.";
в подпункте 5) цифры "-93449" заменить цифрами "-133920";
в подпункте 6) цифры "93449" заменить цифрами "133920";
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально–экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Е. Досов
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата              Т. Абиев
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
(внеочередная ХХХIV сессия V созыва)
от 2 июня 2014 года № 171/34
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного Маслихата
(внеочередная ХХVІІ сессия V созыва)
от 25 декабря 2013 года № 137/27
Бюджет Баянаульского района на 2014 год (с изменениями)
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
2014 год
I. Доходы