Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезектен тыс XXVII сессия) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 137/27 "Баянауыл ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 233/41 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 желтоқсанда № 4216 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезектен тыс XXVII сессия) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 137/27 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3661 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 4 "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақта:
1) тармақшада:
"4490784" деген сандар "4486471" деген сандармен ауыстырылсын:
"1029111" деген сандар "1012383" деген сандармен ауыстырылсын;
"9543" деген сандар "9930" деген сандармен ауыстырылсын;
"3000" деген сандар "19341" деген сандармен ауыстырылсын;
"3449130" деген сандар "3444817" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4558042" деген сандар "4553729" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Д. Бақаева
Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата (внеочередная XXVII сессия V созыва) от 25 декабря 2013 года № 137/27 "О бюджете Баянаульского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 12 декабря 2014 года № 233/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 декабря 2014 года № 4216. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата (внеочередная XXVII сессия V созыва) от 25 декабря 2013 года № 137/27 "О бюджете Баянаульского района на 2014 – 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2014 года за № 3661, опубликованное 24 января 2014 года в газете "Баянтау" за № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4490784" заменить цифрами "4486471";
цифры "1029111" заменить цифрами "1012383";
цифры "9543" заменить цифрами "9930";
цифры "3000" заменить цифрами "19341";
цифры "3449130" заменить цифрами "3444817";
в подпункте 2) цифры "4558042" заменить цифрами "4553729";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально–экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь районного
маслихата
Д. Бакаева
Т. Касен
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата

20906
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4641
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
417
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
8470
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
66081
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
2278
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
166134
2
Әлеуметтiк көмек
143300
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
143300
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
27375
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9808
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3479
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2263
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
65892
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
423
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
18757
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7958
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7345
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22834
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22834
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21489
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
929
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
416
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
535614
1
Тұрғын үй шаруашылығы
47815
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7507
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
7507
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
33801
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

20906
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4641
012
Капитальные расходы государственного органа
417
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8470
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
66081
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
2278
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
166134
2
Социальная помощь
143300
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
143300
002
Программа занятости
27375
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9808
005
Государственная адресная социальная помощь
3479
006
Оказание жилищной помощи
2263
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
65892
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
423
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18757
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7958
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7345
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22834
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22834
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21489
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
929
021
Капитальные расходы государственного органа
416
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
535614
1
Жилищное хозяйство
47815
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7507
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7507
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
33801
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества