Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXVI сессиясы) 2013 жылдың 25 желтоқсандағы «Ертіс ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» № 115-26-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 шілдедегі № 137-31-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 тамызда № 3919 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылдың 11 шілдедегі "Облыстық мәслихаттың (V сайланған, XХVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014  -2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 279/32 шешіміне сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XХVI сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 115-26-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3662 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"3 778 763" сандары "3 797 136" сандарымен ауыстырылсын;
"361 926" сандары "375 220" сандарымен ауыстырылсын;
"7 217" сандары "13 435" сандарымен ауыстырылсын;
"520" сандары "1 009" сандарымен ауыстырылсын;
"3 409 100" сандары "3 407 472" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 823 180" сандары "3 841 553" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Б. Бакишев
Ертіс аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XXXI сессиясы)
2014 жылғы 30 шілдедегі
№ 137-31-5 шешіміне
қосымша
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XXVI сессиясы)
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 115-26-5 шешіміне
1 қосымшасы
Ертіс ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
2014 жылға арналған сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата (XXVI cессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 115-26-5 "О бюджете Иртышского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 30 июля 2014 года № 137-31-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 августа 2014 года № 3919
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 11 июля 2014 года № 279/32 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата (XXVI сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 115-26-5 "О бюджете Иртышского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3662, опубликовано 18 января 2014 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 778 763" заменить цифрами "3 797 136";
цифры "361 926" заменить цифрами "375 220";
цифры "7 217" заменить цифрами "13 435";
цифры "520" заменить цифрами "1 009";
цифры "3 409 100" заменить цифрами "3 407 472";
в подпункте 2) цифры "3 823 180" заменить цифрами "3 841 553";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Б. Бакишев
Секретарь Иртышского районного
маслихата                                  Ж. Беспаев
Приложение
к решению Иртышского районного
маслихата (XXXI сессия, V созыв)
от 30 июля 2014 года № 137-31-5
Приложение 1
к решению Иртышского районного
маслихата (XXVI сессия, V созыв)
от 25 декабря 2013 года № 115-26-5
Бюджет Иртышского района на 2014 год
(с изменениями)
Категория
Сумма на 2014 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ