Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 210/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 тамызда № 3975 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 26.07.2021 № 177/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. осы қаулының қосымшасына сәйкес Ертіс аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 26.07.2021 № 177/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алынып тасталды - Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 26.07.2021 № 177/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Н. Пішембаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ертіс аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрайымы
Г. Сыздыкова
"30" шілде 2014 жыл
Ертіс ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 30 шілдедегі
№ 210/6 қаулысына
1 қосымшасы
Барлық үміткерлер үшін үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 30 июля 2014 года № 210/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 августа 2014 года № 3975.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Иртышского района Павлодарской области от 26.07.2021 № 177/4 (вводится по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Иртышской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Иртышского района Павлодарской области от 26.07.2021 № 177/4 (вводится по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
.2. Исключен постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 26.07.2021 № 177/4 (вводится по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Н. Пшембаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Иртышской
районной территориальной
избирательной
комиссии
Г. Сыздыкова
"30" июля 2014 год
Приложение 1
к постановлению акимата
Иртышского района
от 30 июля 2014 года 210/6
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 26.07.2021 № 177/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекен атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Орналасқан жері
1
Ертіс ауылы
252, 253, 254, 255, 256
Иса Байзақов көшесіндегі орталық алаңдағы ақпараттық стенд
2
Қызылжар ауылы
257
Ақ Жүрек, 22 көшесіндегі "Ертіс" тәжірибе шаруашылығы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі әкімшілік ғимаратының жанындағы стенд;
Ақ Жүрек, 1 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
3
Тоғызақ ауылы
257
Школьная, 1 көшесі бойындағы стенд
4
Луговой ауылы
259
Жамбыл, 1 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
5
Иса Байзақов ауылы
260
Николаев, 11 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
6
Үлгілі ауылы
261
Бірлік, 5 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
7
Северный ауылы
263
Садовая, 62 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
8
Степной ауылы
263
Степная, 19 көшесіндегі стенд
9
Қараағаш ауылы
265
Момышұлы, 2 көшесіндегі Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ертіс ауданы білім беру бөлімінің "Қараағаш жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
10
Майқоңыр ауылы
266
Астана, 13 көшесіндегі "Айгерим" дүкенінің жанындағы стенд (келісім бойынша)
11
Қарақұдық ауылы
267
Рамазанов, 26А көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
12
Кеңес ауылы
267
Бөгенбай батыр, 3 көшесіндегі стенд
13
Ынтымақ ауылы
269
Мүткенов, 20 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
14
Қараөткел ауылы
269
Мәшһүр Жүсіп, 2 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
15
Панфилов ауылы

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Иртышского района Павлодарской области от 26.07.2021 № 177/4 (вводится по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Номер избирательного участка
Месторасположение
1
село Иртышск
252, 253, 254, 255, 256
Информационный стенд на центральной площади по улице Исы Байзакова
2
село Кызылжар
257
Стенд у административного здания товарищества с ограниченной ответственностью Опытное хозяйство "Иртышское" по улице Ақ Жүрек, 22;
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Ақ Жүрек, 1
3
село Тогызак
257
Стенд по улице Школьная, 1
4
село Луговое
259
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Жамбыла, 1
5
село Исы Байзакова
260
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Николаева, 11
6
село Ульгули
261
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Бірлік, 5
7
село Северное
263
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Садовая, 62
8
село Степное
263
Стенд по улице Степная, 19
9
село Караагаш
265
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Караагашская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области по улице Момышулы, 2
10
село Майконыр
266
Стенд у магазина "Айгерим" по улице Астана, 13 (по согласованию)
11
село Каракудук
267
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Рамазанова, 26А
12
село Кенес
267
Стенд по улице Богенбай батыра, 3
13
село Ынтымак
269
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Муткенова, 20
14
село Караоткель
269
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Машхур Жусупа, 2
15
село Панфилово

271
Горобец, 1А көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
16
Ұзынсу ауылы
272
Ленин, 22 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
17
Ағашорын ауылы
273
Бөгенбай батыр, 11 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
18
Ленин ауылы
274
Октябрьская, 6А көшесіндегі стенд
19
Аманкелді ауылы
275
Юрий Половых, 5 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
20
Қосағаш ауылы
276
Абылайхан, 3 көшесіндегі стенд
21
Голубовка ауылы
277
Степная, 7 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд;
Целинная, 22 көшесіндегі Абай атындағы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд
22
Тоқта ауылы
278
Центральная, 4 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
23
Сілеті ауылы
279
Сұлукөл, 4 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд;
Сейфулин, 1 көшесіндегі Сілеті медициналық пункті, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ертіс аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
24
Қызылағаш ауылы
280
Қожым батыр, 9 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд;
Қожым батыр, 7 көшесіндегі Қызылағаш медициналық пункті, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ертіс аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
25
Қоскөл ауылы

271
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Горобец, 1А
16
село Узынсу
272
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Ленина, 22
17
село Агашорын
273
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Богенбай батыра, 11
18
село Ленино
274
Стенд по улице Октябрьская 6А
19
село Амангельды
275
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Юрия Половых, 5
20
село Косагаш
276
Стенд по улице Абылайхана 3
21
село Голубовка
277
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района акимата Иртышского района по улице Степная, 7;
Стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью имени Абая по улице Целинная, 22
22
село Тохта
278
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Центральная, 4
23
село Селеты
279
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Сулуколь, 4;
Стенд у здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Иртышская районная больница", медицинский пункт Селеты по улице Сейфулина, 1
24
село Кызылагаш
280
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Кожым батыра, 9;
Стенд у здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Иртышская районная больница", медицинский пункт Кызылагаш по улице Кожым батыра, 7
25
село Косколь