Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXVI сессиясы) 2013 жылдың 25 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 115-26-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 қарашадағы № 171-32-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қарашада № 4158 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XХVI сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы «Ертіс ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» № 115-26-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мем-лекеттік тіркеу тізілімінде № 3662 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы «Ертіс нұры» және «Иртыш» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«3 797 136» сандары «3 795 195» сандарымен ауыстырылсын;
«375 220» сандары «363 177» сандарымен ауыстырылсын;
«13 435» сандары «25 503» сандарымен ауыстырылсын;
«1 009» сандары «984» сандарымен ауыстырылсын;
«3 407 472» сандары «3 405 531» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада «3 841 553» сандары «3 839 612» сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта «4 937» сандары «3 018» сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қ. Усин
Ертіс аудандық мәслихатының
хатшысы
Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XXXII сессиясы)

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата (XXVI сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 115-26-5 "О бюджете Иртышского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 03 ноября 2014 года № 171-32-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 ноября 2014 года № 4158
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Рес-публики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата (XXVI сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 115-26-5 «О бюджете Иртышского района на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3662, опубликовано 18 января 2014 года в газетах «Иртыш» и «Ертіс нұры») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «3 797 136» заменить цифрами «3 795 195»;
цифры «375 220» заменить цифрами «363 177»;
цифры «13 435» заменить цифрами «25 503»;
цифры «1 009» заменить цифрами «984»;
цифры «3 407 472» заменить цифрами «3 405 531»;
в подпункте 2) цифры «3 841 553» заменить цифрами «3 839 612»;
в пункте 3 цифры «4 937» заменить цифрами «3 018»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
К. Усин
Секретарь Иртышского
районного маслихата
Ж. Беспаев
Приложение
к решению Иртышского
районного маслихата
(XXXII сессия, V созыв)