Качир ауданының аумағында үгіт баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды және сайлаушылармен кездесулерді өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 21 тамыздағы № 275/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 қыркүйекте № 3981 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 118/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 15.04.2019 № 118/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес Качир ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Качир аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 1-қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде 2-қосымшаға сәйкес үй-жайлар ұсынылсын.
3. Качир ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы "Качир ауданының аумағында үгіт баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды және сайлаушылармен кездесулерді өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" № 348/11 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 21 желтоқсанда № 12-8-121 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Тереңкөл тынысы" № 26, "Заря" № 54 газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а.
Г. Біләлева
"КЕЛІСІЛДІ"
Качир аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Т. Сәдібеков
2014 жылғы "21" тамыз
Качир ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "21" тамыздағы
№ 275/9 қаулысына
1-қосымша
Үгіт баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
р/с №
Сайлау учаскесінің нөмірі, елді мекеннің атауы
Үгіт баспа материалдарын орналастыру орны
1
№ 284 сайлау учаскесі, Байқоныс ауылы
Байқоныс ауылы, К. Есжанов көшесі, 37, стенд ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты жанында
2
№ 285 сайлау учаскесі, Қызылтан ауылы
Қызылтаң ауылы, Әуезов көшесі, стенд мектеп ғимаратының жанында
3
№ 286 сайлау учаскесі, Тілеубай ауылы
Тілеубай ауылы, Амангелді көшесі, 10, стенд ауылдық клубтың ғимараты жанында
4
№ 287 сайлау учаскесі, Песчан ауылы
Песчан ауылы, Степная көшесі, 1, стенд Песчан орманшылығының ғимараты жанында
5
№ 288 сайлау учаскесі, Песчан ауылы
Песчан ауылы, Шоссейная көшесі, 1, стенд "Балдырған" балабақшасының ғимараты жанында
6
№ 289 сайлау учаскесі, Песчан ауылы
Песчан ауылы, Шоссейная көшесі, 7, стенд дәрігерлік амбулаторияның ғимараты жанында
7
№ 290 сайлау учаскесі, Қарасуық ауылы
Қарасуық ауылы, Школьная көшесі, 1, стенд ауылдық клубтың ғимараты жанында
8
№ 291 сайлау учаскесі, Ынталы ауылы
Ынталы ауылы, Школьная көшесі, 1, стенд мектеп ғимараты жанында
9
№ 292 сайлау учаскесі, Тереңкөл ауылы
Тереңкөл ауылы, Елгин көшесі, 128, стенд "Алдаспан" жастар орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның ғимараты жанында
10
№ 293 сайлау учаскесі, Тереңкөл ауылы
Тереңкөл ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 230, стенд аудандық кітапхананың ғимараты жанында
11
№ 294 сайлау учаскесі, Тереңкөл ауылы
Тереңкөл ауылы, Байтурсынов көшесі, 234, стенд Качир аудандық аумақтық инспекциясының ғимараты жанында
12
№ 295 сайлау учаскесі, Береговое ауылы
Береговое ауылы, Намазбаев көшесі, 3, стенд ауылдық кітапхананың ғимараты жанында
13
№ 296 сайлау учаскесі, Зеленая роща ауылы
Зеленая роща ауылы, Школьная көшесі, стенд мектеп ғимараты жанында
14
№ 297 сайлау учаскесі, Осьмерыжск ауылы
Осьмерыжск ауылы, Школьная көшесі, стенд мектеп ғимараты жанында
15
№ 298 сайлау учаскесі, Луговое ауылы
Луговое ауылы, Степная көшесі, стенд № 6 тұрғын үйдің жанында
16
№ 299 сайлау учаскесі, Жаңабет ауылы
Жаңабет ауылы, Кооперативная көшесі, 48, стенд ауылдық кітапхананың ғимараты жанында
17
№ 300 сайлау учаскесі, Жасқайрат ауылы
Жасқайрат ауылы, Иса Байзақов көшесі, стенд мектеп ғимараты жанында
18
№ 301 сайлау учаскесі, Первомайское ауылы
Первомайское ауылы, Школьная көшесі, стенд мектеп ғимараты жанында
19
№ 302 сайлау учаскесі, Благовещенка ауылы
Благовещенка ауылы, Ленин көшесі, стенд мектеп ғимараты жанында
20
№ 303 сайлау учаскесі, Октябрь ауылы
Октябрь ауылы, Ленин көшесі, 10, стенд мәдени-демалыс орталығының ғимараты жанында
21
№ 304 сайлау учаскесі, Калиновка ауылы
Калиновка ауылы, Победа көшесі, 55, стенд ауылдық кітапхананың ғимараты жанында
22
№ 305 сайлау учаскесі, Қызылдау ауылы
Қызылдау ауылы, Школьная көшесі, стенд ауылдық клубтың ғимараты жанында
23
№ 306 сайлау учаскесі, Федоровка ауылы
Федоровка ауылы, Фрунзе көшесі, 38, стенд ауылдық кітапхананың ғимараты жанында
24
№ 307 сайлау учаскесі, Конторка ауылы
Конторка ауылы, Сәтбаев көшесі, стенд № 20 тұрғын үйдің жанында
25
№ 308 сайлау учаскесі, Ивановка ауылы
Ивановка ауылы, Ленин көшесі, 3, стенд ауылдық кітапхананың ғимараты жанында
26
№ 309 сайлау учаскесі, Новоспасовка ауылы
Новоспасовка ауылы, Новоспасовская көшесі, стенд № 23 тұрғын үйдің жанында
27
№ 310 сайлау учаскесі, Юбилейное ауылы
Юбилейное ауылы, М. Әуезов көшесі, стенд № 1 тұрғын үйдің жанында
28
№ 311 сайлау учаскесі, Львовка ауылы
Львовка ауылы, Киров көшесі, 24, стенд ауылдық кітапхананың ғимараты жанында
29
№ 312 сайлау учаскесі, Фрументьевка ауылы
Фрументьевка ауылы, Клубная көшесі, 17, стенд ауылдық клубтың ғимараты жанында
30
№ 313 сайлау учаскесі, Воскресенка ауылы
Воскресенка ауылы, 70-лет Октября көшесі, 1, стенд ауылдық кітапхананың ғимараты жанында
31
№ 314 сайлау учаскесі, Березовка ауылы
Березовка ауылы, Советов көшесі, 1, стенд ауылдық клубтың ғимараты жанында
32
№ 315 сайлау учаскесі, Трофимовка ауылы
Трофимовка ауылы, М-Горький көшесі, 1/3, стенд ауылдық клубтың ғимараты жанында
33
№ 316 сайлау учаскесі, Тегістік ауылы
Тегістік ауылы, Смағұлов көшесі, 4, стенд ауылдық клубтың ғимараты жанында
34
№ 317 сайлау учаскесі, Жаңа-Құрылыс ауылы
Жаңа-Құрылыс ауылы, Аяшев көшесі, стенд мектеп ғимараты жанында
35
№ 318 сайлау учаскесі, Покровка ауылы
Покровка ауылы, Жалпақов көшесі, стенд мектеп ғимараты жанында
36
№ 319 сайлау учаскесі, Тереңкөл ауылы
Тереңкөл ауылы, Тургенев көшесі, 85 "а", стенд Халыққа қызмет көрсету орталығының ғимараты жанында
37
№ 320 сайлау учаскесі, Тереңкөл ауылы
Тереңкөл ауылы, Байтурсынов көшесі, 234, стенд Качир аудандық аумақтық инспекциясының ғимараты жанында
38
№ 321 сайлау учаскесі, Воскресенка ауылы
Вокресенка ауылы, 70-лет Октября көшесі, 1, стенд ауылдық кітапхананың ғимараты жанында
39
№ 322 сайлау учаскесі, Песчаное ауылы
Песчаное ауылы, Выдрин көшесі, 9, стенд ауылдық кітапхананың ғимараты жанында
40
№ 323 сайлау учаскесі, Береговое ауылы
Береговое ауылы, Намазбаев көшесі, 3, стенд ауылдық кітапхананың ғимараты жанында
41
№ 324 сайлау учаскесі, Ивановка ауылы
Ивановка ауылы, Ленин көшесі, 3, стенд ауылдық кітапхананың ғимараты жанында
Качир ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "21" тамыздағы
№ 275/9 қаулысына
2-қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер
жүргізуге арналған үй-жайлар
р/с №
Ауылдық округ атауы
Кандидаттар сайлаушылармен кездесу жүргізу орындары
1
Байқоныс
ауылдық Мәдениет үйі, Байқоныс ауылы, К. Есжанов көшесі, 37
2
Байқоныс
ауылдық клуб, Тілеубай ауылы, Амангелді көшесі, 29
3
Береговое
ауылдық кітапхана, Береговое ауылы, Намазбаев көшесі, 3
4
Бобровка
ауылдық кітапхана, Жаңабет ауылы, Кооперативная көшесі, 48
5
Верненка
ауылдық кітапхана, Львовка ауылы, Киров көшесі, 24
6
Верненка
ауылдық Мәдениет үйі, Фрументьевка ауылы, Клубная көшесі, 17
7
Воскресенка
ауылдық кітапхана, Воскресенка ауылы, 70-лет Октября көшесі, 1
8
Воскресенка
ауылдық клуб, Березовка ауылы, Советов көшесі, 1
9
Жаңа-Құрлыс
ауылдық клуб, Трофимовка ауылы, М-Горький көшесі, 1/3
10
Жаңа-Құрылыс
ауылдық клуб, Тегістік ауылы, Смағұлов көшесі, 4
11
Ивановка
ауылдық кітапхана, Ивановка ауылы, Ленин көшесі, 3
12
Калиновка
ауылдық кітапхана, Калиновка ауылы, Победа көшесі, 55
13
Октябрь
мәдени-демалыс орталығы, Октябрь ауылы, Ленин көшесі, 10
14
Песчан
ауылдық кітапхана, Песчаное ауылы, Выдрин көшесі, 9
15
Песчан
ауылдық клуб, Қарасуық ауылы, Школьная көшесі, 1
16
Тереңкөл
аудандық кітапхана, Тереңкөл ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 230
17
Тереңкөл
"Алдаспан" жастар орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Тереңкөл ауылы, Елгин көшесі, 128
18
Федоровка
ауылдық кітапхана, Федоровка ауылы, Фрунзе көшесі, 38

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на территории Качирского района
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 21 августа 2014 года № 275/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 сентября 2014 года № 3981. Утратило силу постановлением акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 15 апреля 2019 года № 118/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 15.04.2019 № 118/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Качирской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Качирского района от 8 декабря 2011 года № 348/11 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями на территории Качирского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 декабря 2011 года № 12-8-121, опубликовано 22 декабря 2011 года в газетах "Тереңкөл тынысы" № 26, "Заря" № 54).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима района
Г. Белялева
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Качирской
районной территориальной
избирательной комиссии
Т. Садыбеков
"21" августа 2014 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Качирского района
от "21" августа 2014 года № 275/9
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Номер избирательного участка, наименование населенного пункта
Место размещения агитационных печатных материалов
1.
Избирательный участок № 284, село Байконыс
село Байконыс, улица К. Есщанова, 37, стенд около здания сельского Дома культуры
2.
Избирательный участок № 285, село Кызылтан
село Кызылтан, улица Ауэзова, стенд около здания школы
3.
Избирательный участок № 286, село Тлеубай
село Тлеубай, улица Амангельды, 10, стенд около здания сельского клуба
4.
Избирательный участок № 287, село Песчаное
село Песчаное, улица Степная, 1, стенд около здания Песчанского лесничества
5.
Избирательный участок № 288, село Песчаное
село Песчаное, улица Шоссейная, 1, стенд около здания детского сада "Балдырған"
6.
Избирательный участок № 289, село Песчаное
село Песчаное, улица Шоссейная, 7, стенд около здания врачебной амбулатории
7.
Избирательный участок № 290, село Карасук
село Карасук улица Школьная, 1, стенд около здания сельского клуба
8.
Избирательный участок № 291, село Ынталы
село Ынталы, улица Школьная,1, стенд около здания школы
9.
Избирательный участок № 292, село Теренколь
село Теренколь, улица Елгина, 128, стенд около здания коммунального государственного предприятия "Алдаспан жастар орталығы"
10.
Избирательный участок № 293, село Теренколь
село Теренколь, улица Тәуелсіздік, 230, стенд около здания районной библиотеки
11.
Избирательный участок № 294, село Теренколь
село Теренколь, улица Байтурсынова, 234, стенд около здания Качирской районной территориальной инспекции
12.
Избирательный участок № 295, село Береговое
село Береговое, улица Намазбаева, 3, стенд около здания сельской библиотеки
13.
Избирательный участок № 296, село Зеленая Роща
село Зеленая Роща, улица Школьная, стенд около здания школы
14.
Избирательный участок № 297, село Осьмерыжск
село Осьмерыжск, улица Школьная, стенд около здания школы
15.
Избирательный участок № 298, село Луговое
село Луговое, улица Степная, стенд около дома № 6
16.
Избирательный участок № 299, село Жанабет
село Жанабет, улица Кооперативная, 48, стенд около здания сельской библиотеки
17.
Избирательный участок № 300, село Жаскайрат
село Жаскайрат, улица Исы Байзакова, стенд около здания школы
18.
Избирательный участок № 301, село Первомайское
село Первомайское, улица Школьная, стенд около здания школы
19.
Избирательный участок № 302, село Благовещенка
село Благовещенка, улица Ленина, стенд около здания школы
20.
Избирательный участок № 303, село Октябрьское
село Октябрьское, улица Ленина, 10, стенд около здания культурно-досугового центра
21.
Избирательный участок № 304, село Калиновка
село Калиновка, улица Победы, 55, стенд около здания сельской библиотеки
22.
Избирательный участок № 305, село Кызылдау
село Кызылдау, улица Школьная, стенд около здания сельского клуба
23.
Избирательный участок № 306, село Федоровка
село Федоровка, улица Фрунзе, 38, стенд около здания сельской библиотеки
24.
Избирательный участок № 307, село Конторка
село Конторка, улица Сатпаева, стенд около дома № 20
25.
Избирательный участок № 308, село Ивановка
село Ивановка, улица Ленина, 3, стенд около здания сельской библиотеки
26.
Избирательный участок № 309, село Новоспасовка
село Новоспасовка, улица Новоспасовская, стенд около дома № 23
27.
Избирательный участок № 310, село Юбилейное
село Юбилейное, улица М. Ауэзова, стенд около дома № 1
28.
Избирательный участок № 311, село Львовка
село Львовка, улица Кирова, 24, стенд около здания сельской библиотеки
29.
Избирательный участок № 312, село Фрументьевка
село Фрументьевка, улица Клубная, 17, стенд около здания сельского клуба
30.
Избирательный участок № 313, село Воскресенка
село Воскресенка, улица 70-лет Октября, 1, стенд около здания сельской библиотеки
31.
Избирательный участок № 314, село Березовка
село Березовка, улица Советов, 1, стенд около здания сельского клуба
32.
Избирательный участок № 315, село Трофимовка
село Трофимовка, улица М.Горького, 1/3, стенд около здания сельского клуба
33.
Избирательный участок № 316, село Тегистык
село Тегистык, улица Смагулова, 4, стенд около здания сельского клуба
34.
Избирательный участок № 317, село Жана-Курлус
село Жана-Курлус, улица Аяшева, стенд около здания школы
35.
Избирательный участок № 318, село Покровка
село Покровка, улица Жалпакова, стенд около здания школы
36.
Избирательный участок № 319, село Теренколь
село Теренколь, улица Тургенева, 85 "а", стенд около здания Центра обслуживания населения
37.
Избирательный участок № 320, село Теренколь
село Теренколь, улица Байтурсынова, 234, стенд около здания Качирской районной территориальной инспекции
38.
Избирательный участок № 321, село Воскресенка
село Воскресенка, улица 70-лет Октября, 1, стенд около здания сельской библиотеки
39.
Избирательный участок № 322, село Песчаное
село Песчаное, улица Выдрина, 9, стенд около здания сельской библиотеки
40.
Избирательный участок № 323, село Береговое
село Береговое, улица Намазбаева, 3, стенд около здания сельской библиотеки
41.
Избирательный участок № 324, село Ивановка
село Ивановка, улица Ленина, 3, стенд около здания сельской библиотеки
Приложение 2
к постановлению акимата
Качирского района
от "21" августа 2014 года № 275/9
Помещения для проведения встреч кандидатов с избирателями
№ п/п
Наименование сельского округа
Место проведения встреч кандидатов с избирателями
1.
Байконысский
село Байконыс, ул. К.Есщанова, 37, сельский Дом культуры
2.
Байконысский
село Тлеубай, улица Амангельды, 29, сельский клуб
3.
Береговой
село Береговое, улица Намазбаева, 3, сельская библиотека
4.
Бобровский
село Жанабет, ул. Кооперативная, 48, сельская библиотека
5.
Верненский
село Львовка, улица Кирова, 24, сельская библиотека
6.
Верненский
село Фрументьевка, улица Клубная, 17, сельский Дом культуры
7.
Воскресенский
село Воскресенка, улица 70-лет Октября, 1, сельская библиотека
8.
Воскресенский
село Березовка, улица Советов, 1, сельский клуб
9.
Жана-Курлусский
село Трофимовка, улица М. Горького, 1/3, сельский клуб
10.
Жана-Курлусский
село Тегистык, улица Смагулова, 4, сельский клуб
11.
Ивановский
село Ивановка, улица Ленина, 3, сельская библиотека
12.
Калиновский
село Калиновка, улица Победы, 55, сельская библиотека
13.
Октябрьский
село Октябрьское, улица Ленина, 10, культурно-досуговый центр
14.
Песчанский
село Песчаное, улица Выдрина, 9, сельская библиотека
15.
Песчанский
село Карасук, улица Школьная, 1, сельский клуб
16.
Теренкольский
село Теренколь, Тәуелсіздік, 230, районная библиотека
17.
Теренкольский
село Теренколь, улица Елгина, 128, коммунальное государственное предприятие "Алдаспан жастар орталығы"
18.
Федоровский
село Федоровка, улица Фрунзе, 38, сельская библиотека