Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Качир ауданы Федоровка ауылдық округ әкімінің 2014 жылғы 21 ақпандағы N 5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 ақпанда N 3714 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качиры ауданы Федоровка ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 13 тамыздағы N 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качиры ауданы Федоровка ауылдық округі әкімінің 13.08.2014 N 8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Качир ауданы Федоровка ауылдық округінің Федоровка ауылындағы кадарстрлық нөмірі N 14-208-033-155, жер учаскесінің көлемі 7,2852 га аумағындағы ауыл шаруашылық малдардың құтырумен ауыру фактісі бойынша шектеу белгіленсін.
2. "Качир ауданының ветеринария бөлімі" (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Качир аудандық аумақтық инспекциясы" (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Павлодар облысы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті Качир ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" (келісім бойынша) мемлекеттік мекемелері анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринарлық-санитарлық ахуалды қамтамасыз ету үшін тиісті ветеринарлық-санитарлық іс-шараларды жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Федоровка ауылдық округінің
әкімі                                      Е. Құстаулетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Качир ауданының ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    А. Загравский
2014 жылғы 21 ақпан
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Качир
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    С. Сәрсенов
2014 жылғы 21 ақпан
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Павлодар облысы бойынша мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау департаменті Качир
ауданы бойынша мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Т. Тыртықаев
2014 жылғы 21 ақпан

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Федоровского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 21 февраля 2014 года N 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 февраля 2014 года N 3714. Утратило силу решением акима Федоровского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 13 августа 2014 года N 8
Сноска. Утратило силу решением акима Федоровского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 13.08.2014 N 8.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Установить ограничения по факту заболевания бешенством сельскохозяйственных животных на территории земельного участка площадью 7,2852 га, кадастровый N 14-208-033-155 села Федоровка Федоровского сельского округа Качирского района.
2. Государственным учреждениям "Отдел ветеринарии Качирского района" (по согласованию), "Качирская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Качирскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области" (по согласованию) для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Федоровского
сельского округа                           Е. Куставлетов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Качирского района"                         А. Загравский
21 февраля 2014 года
Руководитель государственного
учреждения "Качирская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"                      С. Сарсенов
21 февраля 2014 года
Руководитель государственного
учреждения "Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Качирскому району
Департамента Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Павлодарской области"                      Т. Тыртыкаев
21 февраля 2014 года