Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXV сессиясы) 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" N 7/25 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 қаңтардағы N 1/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 ақпанда N 3691 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасына, 109–бабының 5–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 – 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 233/28  шешіміне сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихаттың (V сайланған XXV сессиясы) 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "2014 – 2016 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" N 7/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3654 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Акку" газетінің N 2 басылымында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1–тармағында:
1) тармақшада:
"1995647" сандары "2064423" сандарымен ауыстырылсын;
"1703145" сандары "1771921" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "1995647" сандары "2064423" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "-6416" сандары "38032" сандарымен ауыстырылсын, соның ішінде: келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 44448 мың теңге;";
5) тармақшада "6416" сандары "-38032" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-6416" сандары "38032" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата (XXV сессия V созыв) от 27 декабря 2013 года N 7/25 "О бюджете Лебяжинского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 29 января 2014 года N 1/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 февраля 2014 года N 3691
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Павлодарского областного маслихата от 10 января 2014 года N 233/28 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия V созыв) от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014 – 2016 годы", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (XXV сессия V созыв) от 27 декабря 2013 года N 7/25 "О бюджете Лебяжинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовы х актов за N3654, опубликованное 18 января 2014 года в газете "Аққу үні" - "Вести Акку" N 2) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1995647" заменить цифрами "2064423";
цифры "1703145" заменить цифрами "1771921";
в подпункте 2) цифры "1995647" заменить цифрами "2064423";
в подпункте 3) цифры "-6416" заменить цифрами "38032", в том числе:
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 44448 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "6416" заменить цифрами "-38032";
в подпункте 6) цифры "-6416" заменить цифрами "38032";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.