Аудандық мәслихаттың (V сайланған XХV сессиясы) 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 7/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы № 1/32 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 мамырда № 3804 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 4–тармағына, 109-бабы 5–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың (V саланған XXVI (кызектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 260/30 шешіміне сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXV сессиясы) 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 7/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3654 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Акку" газетінің № 2 басылымында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"2064423" сандары "2149843" сандарымен ауыстырылсын;
"1771921" сандары "1857341" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2094868" сандары "2180288" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы                          Қ. Тлеуғабыл
Аудандық мәслихаттың
(V сайланған ХXXII
(кезектен тыс) сессиясы)
2014 жылғы 06 мамырдағы
№ 1/32 шешіміне
қосымша
Аудандық мәслихаттың
(V сайланған ХXV сессиясы)
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 7/25 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сом мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
I. Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата (XXV сессия V созыв) от 27 декабря 2013 года № 7/25 "О бюджете Лебяжинского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 06 мая 2014 года № 1/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 мая 2014 года № 3804
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106,  пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Павлодарского областного маслихата от 14 апреля 2014 года № 260/30 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия V созыва) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXV сессия V созыв) от 27 декабря 2013 года № 7/25 "О бюджете Лебяжинского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3654, опубликованное 18 января 2014 года в газете "Аққу үні" - "Вести Акку" № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2064423" заменить цифрами "2149843";
цифры "1771921" заменить цифрами "1857341";
в подпункте 2) цифры "2094868" заменить цифрами "2180288";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата              К. Тлеугабыл
Приложение
к решению районного маслихата
(XXXII (внеочередная) сессия
V созыв) от 06 мая 2014 года № 1/32
Приложение № 1
к решению районного маслихата
(XXV сессия V созыв)
от 27 декабря 2013 года № 7/25
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. Доходы