2014 жылға субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және ауыл шаруашылығы дақылдарын оңтайлы себу мерзімдерін белгілеу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 135/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 мамырда № 3816 болып тіркелді Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімі аппарат басшысының 2015 жылғы 08 қаңтардағы N 31/1-3618 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімі аппарат басшысының 08.01.2015 N 31/1-3618 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" № 221 қаулысының 12-тармағына сәйкес, Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдері және 2014 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері бойынша оңтайлы себу мерзімдері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкіміА. Құрманова
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 21 сәуірдегі
№ 135/4 қаулысына
қосымша
2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл
шаруашылығы дақылдарының түрлері бойынша субсидия
алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдері
және оңтайлы себу мерзімдері
№ р/сАуыл шаруашылығы дақылдарының атауыӨтінім беру мерзімдеріСебу мерзімдері
1.Дәнді дақылдар, сүрлемге арналған жүгері10 маусымға дейін25 мамырдан 30 мамырға дейін
2.Біржылдық шөптер10 маусымға дейін25 мамырдан 31 мамырға дейін
3.Көпжылдық шөптер көктемгі ерте егістік үшін жазғы кеш егістік үшін10 маусымға дейін10 тамыздан бастап
25 тамызға дейін
4.Күздік қарабидай10 маусымға дейін25 тамыздан бастап 10 қыркүйекке дейін

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидии и оптимальных сроков сева сельскохозяйственных культур на 2014 год
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 21 апреля 2014 года № 135/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 мая 2014 года № 3816 Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 08 января 2015 года N 31/1-3618)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06.01.2015 N 31/1-3618).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 12 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года N 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства", акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидии и оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2014 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким районаА. Курманова
Приложение
к постановлению акимата
Лебяжинского района
от 21 апреля 2014 года N 135/4
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей
субсидии и оптимальные сроки сева по видам субсидируемых
приоритетных сельскохозяйственных культур на 2014 год
N п/пНаименование сельскохозяйственных культурСроки предоставления заявкиОптимальные сроки сева
1.Зерновые культуры, кукуруза на силосдо 10 июняс 25 мая по 30 мая
2.Однолетние травыдо 10 июняс 25 мая по 31 мая
3.Многолетние травы при ранневесеннем, при познолетнемдо 10 июняс 10 августа по 25 августа
4.Озимая рожьдо 10 июняс 25 августа по 10 сентября