Май ауданында 2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы N 9/01 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 ақпанда N 3685 болып тіркелді. Күші жойылды – қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Май ауданы әкімі аппарат басшысының 2016 жылғы 02 наурыздағы № 1-27/246 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды – қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Май ауданы әкімі аппарат басшысының 02.03.2016 № 1-27/246 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтарға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Май ауданында 2014 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2014 жылға ұйымдардың тiзбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерінің тiзбесi 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Май ауданы әкімінің әлеуметтік сұрақтарына жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жармағамбетов
Май ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 21 қаңтардағы
N 9/01 қаулысына
1 қосымша
2014 жылға ұйымдардың тiзбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлерi,
көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін
ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерінің тiзбесi
р/с N
Ұйымдар тiзбесi
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетiн ақының мөлшерi, қаржыландыру көзi
1.
"Көктүбек селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 500 дана; 2) тал-шыбық отырғызу – 100 дана;
3) гүлзарларды бөлшектеу - 500 дана; 4) қоқыстарды жою - 200 м3; 5) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту - 4000 м2; 6) аумақты көркейту – 40000 м2;

Об организации и финансировании общественных работ в Майском районе на 2014 год
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 21 января 2014 года N 9/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 февраля 2014 года N 3685. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Майского района Павлодарской области от 02 марта 2016 года № 1-27/246)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Майского района Павлодарской области от 02.03.2016 № 1-27/246).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных граждан акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Майском районе на 2014 год.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2014 год согласно приложению 1.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2014 год согласно приложению 2.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Майского района курирующего социальные вопросы.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района А. Жармагамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
Майского района
от 21 января 2014 года N 9/01
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников
и источники их финансирования на 2014 год
п/п N
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников и источники их финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктубекского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 500 штук;
2) разбивка саженцев – 100 штук;
3) посадка цветов - 500 штук;
4) ликвидация мусора - 200 м3; 5) благоустройство памятников и обелисков - 4000 м2; 6) благоустройство территорий – 40000 м2;

7) шығарылған қоқыс саны - 1500 т; 8) қоқысты тиеу - 4920 м3;
9) ағаштарды көктемгi өңдеу – 100 дана;
10) тазартылған аумақ көлемi - 80,0 га
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
2.
"Ақжар ауылы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 190 дана; 2) гүлзарларды бөлшектеу - 200 дана; 3) қоқыстарды жою - 320 м3; 4) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту - 2 дана - 50 м2; 5)аумақты көркейту - 2600 м2;
6) шығарылған қоқыс саны - 800 т; 7) қоқысты тиеу - 850 м3; 8) ағаштарды көктемгi өңдеу - 100 дана;
9) тазартылған аумақ көлемi – 12 га
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
3.
"Май селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 200 дана; 2) тал-шыбық отырғызу – 50 дана; 3) гүлзарларды бөлшектеу - 100 дана; 4) қоқыстарды жою - 80 м2; 5) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту – 2 дана (3080 м2); 7) аумақты көркейту – 2900 м2;
8) шығарылған қоқыс саны - 500 т; 9) қоқысты тиеу - 770 м2; 10) ағаштарды көктемгi өңдеу – 165 дана;
11) тазартылған аумақ көлемi – 7 га
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
4.
"Қаратерек селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 150 дана; 2) гүлзарларды бөлшектеу - 150 дана; 3) қоқыстарды жою - 100 м3; 4) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту – 2 дана ( 1000м3); 5) аумақты көркейту - 2000 м2; 6) шығарылған қоқыс саны - 800 т; 7) қоқысты тиеу – 15000 м3; 8) ағаштарды көктемгi өңдеу - 150 дана;
9) тазартылған аумақ көлемi - 5 га
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
5.
"Майтүбек ауылы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 60 дана;
2) гүлзарларды бөлшектеу - 120 дана; 3) қоқыстарды жою – 50 м3; 4) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту - 180 м2; 5) аумақты көркейту - 20000 м2; 6) шығарылған қоқыс саны - 280 т; 7) қоқысты тиеу – 1470 м3; 8) ағаштарды көктемгi өңдеу - 200 дана;
9) тазартылған аумақ көлемi - 35 га
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
6.
"Қазан селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу - 100 дана; 2) гүлзарларды бөлшектеу – 50 дана; 3) қоқыстарды жою - 160 м3; 4) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту - 1000 м2; 5) аумақты көркейту - 150 м2; 6) шығарылған қоқыс саны - 600 т; 7) қоқысты тиеу – 1600 м3; 8) ағаштарды көктемгi өңдеу - 25 дана; 9) тазартылған аумақ көлемi - 5,5 га
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
7.
"Саты селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)

7) вывоз мусора - 1500 т; 8) сбор мусора - 4920 м3; 9) обработка деревьев – 100 штук; 10) очистка территорий - 80,0 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Акжар"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 190 штук;
2) посадка цветов - 200 штук;
3) ликвидация мусора - 320 м3;
4) благоустройство памятников и обелисков - 2 штуки - 50 м2;
5) благоустройство территории - 2600 м2;
6) вывоз мусора - 800 т;
7) погрузка мусора - 850 м3;
8) обработка деревьев - 100 штук;
9) объем очищенной территорий – 12 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Майского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 200 штук;
2) посадка саженцев – 50 штук;
3) разбивка цветов - 100 штук;
4) ликвидация мусора - 80 м2;
5) благоустройство памятников и обелисков – 2 штуки (3080 м2);
7) благоустройство территорий – 2900 м2;
8) вывоз мусора - 500 т;
9) погрузка мусора- 770 м2; 10) весенняя обработка деревьев – 165 штук; 11) объем очищенной территорий – 7 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратерекского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 150 штук;
2) разбивка цветов - 150 штук;
3) ликвидация мусора- 100 м3;
4) благоустройство памятников и обелисков – 2 штуки (1000 м3);
5) благоустройство территории - 2000 м2;
6) вывоз мусора - 800 т;
7) погрузка мусора – 15000 м3;
8) весенняя обработка деревьев - 150 штук;
9) объем очищенной территорий - 5 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Майтубек"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 60 штук;
2) разбивка цветов - 120 штук;
3) ликвидация мусора – 50 м3;
4) благоустройство памятников и обелисков - 180 м2;
5) благоустройство территории - 20000 м2;
6) вывоз мусора - 280 т;
7) погрузка мусора – 1470 м3;
8) весенняя обработка деревьев - 200 штук;
9) объем очищенной территорий - 35 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Казанского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 100 штук;
2) разбивка цветов – 50 штук;
3) ликвидация мусора - 160 м3;
4) благоустройство памятников и обелисков - 1000 м2;
5) благоустройство территорий - 150 м2;
6) вывоз мусора - 600 т;
7) сбор мусора – 1600 м3;
8) весенняя обработка деревьев - 25 штук;
9) очистка территорий - 5,5 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сатинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)

1) ағаш отырғызу - 100 дана;
2) гүлзарларды бөлшектеу - 40 дана; 3) қоқыстарды жою - 160 м3; 4) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту - 1 дана (5000 м2); 5) аумақты көркейту - 2650 м2; 6) шығарылған қоқыс саны - 300 т; 7) қоқысты тиеу - 1600 м3; 8) ағаштарды көктемгi өңдеу - 50 дана; 9) тазартылған аумақ көлемi – 5 га
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
8.
"Малайсары селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 100 дана;
2) тал-шыбық отырғызу – 20 дана;
3) гүлзарларды бөлшектеу - 300 дана; 4) қоқыстарды жою - 80 м3; 5) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту – 1 дана (200 м2); 6) аумақты көркейту - 3000 м2;
7) шығарылған қоқыс саны - 200 т; 8) қоқысты тиеу - 2200 м3; 9) ағаштарды көктемгi өңдеу - 400 дана;
10) тазартылған аумақ көлемi - 12 га
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
9.
"Қентүбек селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу - 500 дана;
2) тал-шыбық отырғызу - 400 дана;
3) гүлзарларды бөлшектеу - 160 дана; 4) қоқыстарды жою – 30 м3; 5) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту – 1 дана (450 м2); 6) аумақты көркейту 2100 м2; 7) шығарылған қоқыс саны - 1100 т; 8) қоқысты тиеу - 1800 м3; 9) ағаштарды көктемгi өңдеу - 150 дана; 10) тазартылған аумақтың көлемi – 5 га
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
10.
"Баскөл селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу - 100 дана;
2) гүлзарларды бөлшектеу - 140 дана; 3) қоқыстарды жою - 60 м3; 4) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту - 2 дана (2200 м2); 5) аумақты көркейту - 1500 м2;
6) шығарылған қоқыс саны - 950 т; 7) қоқысты тиеу - 1000 м3; 8) ағаштарды көктемгi өңдеу - 100 дана;
9) тазартылған аумақ көлемi – 7 га
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
11.
"Ақшиман селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)

1) посадка деревьев - 100 штук;
2) посадка цветов - 40 штук;
3) ликвидация мусора - 160 м3;
4) благоустройство памятников и обелисков - 1 штука (5000 м2);
5) благоустройство территорий - 2650 м2;
6) вывоз мусора - 300 т;
7) сбор мусора - 1600 м3;
8) обработка деревьев - 50 штук;
9) очистка территорий – 5 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Малайсаринского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 100 штук;
2) посадка саженцев – 20 штук;
3) разбивка цветов - 300 штук;
4) ликвидация мусора - 80 м3;
5) благоустройство памятников и обелисков – 1 штука (200 м2);
6) благоустройство территории - 3000 м2;
7) вывоз мусора - 200 т;
8) погрузка мусора - 2200 м3;
9) весенняя обработка деревьев - 400 штук;
10) объем очищенной территорий - 12 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кентубекского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев - 500 штук;
2) посадка саженцев - 400 штук;
3) разбивка цветов - 160 штук;
4) ликвидация мусора – 30 м3;
5) благоустройство памятников и обелисков – 1 штук (450 м2);
6) благоустройство территорий - 2100 м2;
7) вывоз мусора - 1100 т;
8) погрузка мусора - 1800 м3;
9) весенняя обработка деревьев - 150 штук;
10) объем очищенной территорий – 5 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баскольского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев - 100 штук;
2) разбивка цветов - 140 штук;
3) ликвидация мусора - 60 м3;
4) ) благоустройство памятников и обелисков - 2 штуки (2200 м2);
5) благоустройство территорий - 1500 м2;
6) вывоз мусора - 950 т;
7) погрузка мусора - 1000 м3;
8) весенняя обработка деревьев - 100 штук;
9) объем очищенной территорий – 7 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акшиманского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)

1) ағаш отырғызу - 140 дана; 2) гүлзарларды бөлшектеу – 80 дана; 3) қоқыстарды жою - 60 м3; 4) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту - дана (20 м2); 5) шығарылған қоқыс саны - 150 т; 6) қоқысты тиеу - 1000 м3; 7) ағаштарды көктемгi өңдеу – 110 дана; 8) тазартылған аумақ көлемi - 2,5 га
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
12.
"Май аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттармен жұмыс істеу

1) посадка деревьев - 140 штук;
2) разбивка цветов – 80 штук;
3) ликвидация мусора - 60 м3;
4) ) благоустройство памятников и обелисков - (20 м2);
5) вывоз мусора - 150 т; 6) сбор мусора - 1000 м3; 7) обработка деревьев – 110 штук;
8) очистка территорий - 2,5 га
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
12.
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Майского района"
Работа с документами