Павлодар ауданының қоғамдық жұмыстарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 13 қаңтардағы N 11/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 ақпанда N 3681 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 24.12.2014 № 604/12 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 24.12.2014 № 604/12 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелеріне сәйкес Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдар тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты шарттары, қатысушылардың жалақысының мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыс бойынша сұраныс пен ұсыныс 2-қосымшаға сәйкес анықталсын.
3."Павлодар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарды өткізуге жұмыс берушілермен келісім жасасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Н. Әутәліпов
Павлодар ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 13 қаңтардағы
N 11/1 қаулысына
1-қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдар тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты шарттары,
жалақы мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері
N р/с
Кәсіпорынның, ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты шарттары
Қатысушылардың жалақы мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері
1
2
3
4
1
"Павлодар ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттар (біліктілікті талап етпейтін) рәсімдеуге көмек көрсету.

Об организации и финансировании общественных работ Павлодарского района
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 13 января 2014 года N 11/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 февраля 2014 года N 3681. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 24.12.2014 № 604/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 24.12.2014 № 604/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение по общественной работе согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Павлодарского района" заключать договоры с работодателями на выполнение общественных работ.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Н. Ауталипов
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарского района
от 13 января 2014 года N 11/1
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда и источники их финансирования
N п/п
Наименование предприятия, организации
Виды, объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
1
2
3
4
1
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики Павлодарского района"
Оказание помощи в оформлении документов (не требующих квалификации).