Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 28 кезекті сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 28/189 "2014 - 2016 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 ақпандағы N 29/210 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 ақпанда N 3704 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 қаңтардағы N 233/28 "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 28 кезекті сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 28/189 "2014 - 2016 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3667 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Заман тынысы" аудандық газетінің N 5, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Нива" аудандық газетінің N 5 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
кіріспе сөзбасының мәтінінде "198/28" деген сандар "198/26" деген сандармен ауыстырылсын;
1 тармағында:
1) тармақшасында:
"2 376 849" деген сандар "2 483 361" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 882 355" деген сандар "1 988 867" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2 376 849" деген сандар "2 483 361" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"-7 862" деген сандар "145 564" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 153 426 мың теңге;";
5) тармақшасында "7 862" деген сандар "-145 564" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "-7 862" деген сандар "145 564" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Жартыбаев
Мәслихат хатшысы                           Б. Оралов
Павлодар аудандық мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского районного маслихата (28 очередная сессия, 5 созыв) от 25 декабря 2013 года N 28/189 "О Павлодарском районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 04 февраля 2014 года N 29/210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 февраля 2014 годы N 3704
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 10 января 2014 года N 233/28 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (28 очередная сессия, 5 созыв) от 25 декабря 2013 года N 28/189 "О Павлодарском районном бюджете на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3667, опубликованное от 30 января 2014 года в районной газете "Заман тынысы" N 5, опубликованное от 30 января 2014 года в районной газете "Нива" N 5), следующие изменения и дополнение:
в тексте преамбулы цифры "198/28" заменить цифрами "198/26";
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 376 849" заменить цифрами "2 483 361";
цифры "1 882 355" заменить цифрами "1 988 867";
в подпункте 2) цифры "2 376 849" заменить цифрами "2 483 361";
в подпункте 3):
цифры " - 7 862" заменить цифрами "145 564";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 153 426 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "7 862" заменить цифрами "- 145 564";
в подпункте 6) цифры "-7 862" заменить цифрами "145 564";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        С. Джартыбаев
Секретарь маслихата                        Б. Оралов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата