Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 28 кезекті сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 28/189 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 41/311 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 4240 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына және 111-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 300/37 "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 28 кезекті сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 28/189 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3667 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Заман тынысы" аудандық газетінің № 5, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Нива" аудандық газетінің № 5 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармағында:
1) тармақшасында:
"2 693 013" деген сандар "2 691 433" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 151 509" деген сандар "2 149 929" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2 733 815" деген сандар "2 732 235" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
М. Керімбаев
Мәслихат хатшысы
Б. Оралов
Павлодар аудандық

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (28 очередная сессия, 5 созыв) от 25 декабря 2013 года № 28/189 "О Павлодарском районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 26 декабря 2014 года № 41/311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2014 года № 4240. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 300/37 "О внесении изменений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (28 очередная сессия, 5 созыв) от 25 декабря 2013 года № 28/189 "О Павлодарском районном бюджете на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3667, опубликованное от 30 января 2014 года в районной газете "Заман тынысы" № 5, опубликованное от 30 января 2014 года в районной газете "Нива" № 5), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 693 013" заменить цифрами "2 691 433";
цифры "2 151 509" заменить цифрами "2 149 929";
в подпункте 2) цифры "2 733 815" заменить цифрами "2 732 235";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии М. Керимбаев
Секретарь маслихата Б. Оралов
Приложение
к решению Павлодарского
районного маслихата

32 080
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
82 658
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
82 058
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 498
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17 132
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 366
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
10 174
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
35 888
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
600
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
600
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
117 465
2
Әлеуметтік көмек
100 794
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13 896
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
13 896
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86 898
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
11 680
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10 259
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
490
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48 540
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 227
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4 762
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9 940
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16 671
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 671
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 020
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
651
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
101 025
1
Тұрғын үй шаруашылығы
52 705
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

32 080
9
Прочие услуги в области образования
82 658
464
Отдел образования района (города областного значения)
82 058
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 498
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17 132
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 366
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 174
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35 888
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
600
037
Строительство и реконструкция объектов образования
600
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
117 465
2
Социальная помощь
100 794
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13 896
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 896
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86 898
002
Программа занятости
11 680
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10 259
005
Государственная адресная социальная помощь
490
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48 540
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 227
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4 762
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9 940
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16 671
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16 671
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 020
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
651
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
101 025
1
Жилищное хозяйство
52 705
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа