2015 - 2017 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 41/310 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4260 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Павлодар облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудан бюджетінің 2015 – 2017 жылдарға, соның ішінде 2015 жылға арналған 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 764 452 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 537 597 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 62 583 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 067 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 159 205 мың теңге;
2) шығындар – 2 777 150 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 230 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47 043 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 813 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -41 928 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41 928 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 02.04.2015 № 44/348 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.06.2015 № 48/362 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.08.2015 № 50/383 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.09.2015 № 51/391 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.11.2015 № 52/394 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.12.2015 № 54/407 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық жергілікті атқарушы органның 2015 жылға арналған резерві 4 400 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді – Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 10.08.2015 № 50/383 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.11.2015 № 52/394 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2015 жылға арналған Павлодар аудан бюджетінде – 1 763 211 мың теңге облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі ескерілсін.
4. 2015 жылға арналған Павлодар аудандық бюджетті атқару үдерісінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Ауыл және ауылдық округтердің 2015 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.\

О Павлодарском районном бюджете на 2015 - 2017 годы
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 26 декабря 2014 года № 41/310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 января 2015 года № 4260. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Павлодарского района на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 764 452 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 537 597 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 62 583 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 067 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 159 205 тысяч тенге;
2) затраты – 2 777 150 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 230 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47 043 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 813 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -41 928 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 928 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 02.04.2015 № 44/348 (вводится в действие с 01.01.2015); от 17.06.2015 № 48/362 (вводится в действие с 01.01.2015); от 10.08.2015 № 50/383 (вводится в действие с 01.01.2015); от 15.09.2015 № 51/391 (вводится в действие с 01.01.2015); от 04.11.2015 № 52/394 (вводится в действие с 01.01.2015); от 23.12.2015 № 54/407 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить на 2015 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 4 400 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 10.08.2015 № 50/383 (вводится в действие с 01.01.2015); от 04.11.2015 № 52/394 (вводится в действие с 01.01.2015).
3. Учесть в бюджете Павлодарского района на 2015 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета – 1 763 211 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год согласно приложения 4.
5. Утвердить бюджетные программы сельских округов и сел на 2015 год согласно приложения 5.

5-1. 6-қосымшаға сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер сомасын бөлудің 2015 жылға арналған көлемдері бекітілсін.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақпен толықтырылды – Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 15.05.2015 № 46/358 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес 2015 жылға азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

5-1. Утвердить на 2015 год объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 6.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 15.05.2015 N 46/358 (вводится в действие с 01.01.2015).
6. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Керімбаев
Мәслихат хатшысы Б. Оралов
Павлодар ауданық
маслихатының (5 сайланған 41
кезекті сессиясының) 2014
жылғы 26 желтоқсандағы
№ 41/310 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет туралы

7. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии М. Керимбаев
Секретарь маслихата Б. Оралов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата (41
очередная сессия, 5 созыв)
от 26 декабря 2014 № 41/310
О районном бюджете на 2015 год

6 355
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 135
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 818
6
Жер қатынастары
17 410
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17 410
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 395
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5 800
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 215
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
63 134
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
63 134
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
63 134
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 747
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 747
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 747
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 147
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 300
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
12
Көлік және коммуникация
69 550
1
Автомобиль көлігі
67 660
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 354
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 354
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
64 306
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
40 088
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
24 218
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
1 890
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 890
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 890
13
Басқалар
31 092
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау

6 355
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 135
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
3 818
6
Земельные отношения
17 410
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17 410
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 395
004
Организация работ по зонированию земель
5 800
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 215
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
63 134
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
63 134
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
63 134
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 747
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 747
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 747
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
7 147
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 300
015
Капитальные расходы государственного органа
300
12
Транспорт и коммуникации
69 550
1
Автомобильный транспорт
67 660
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 354
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3 354
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
64 306
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
40 088
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
24 218
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникации
1 890
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 890
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 890
13
Прочие
31 092
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции

1 484
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12 764
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
638
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
7 965
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
25 188
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
114 712
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 353
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 353
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 353
2
Әлеуметтік көмек
95 947
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13 378
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
13 378
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82 569
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
14 198
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 058
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
647
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 741
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 425
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 192
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14 308
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16 412
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 412
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 901
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
511
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
39 617
2
Коммуналдық шаруашылық
19 663
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 303
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру

1 484
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 764
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
638
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
7 965
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25 188
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
114 712
1
Социальное обеспечение
2 353
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 353
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 353
2
Социальная помощь
95 947
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13 378
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 378
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82 569
002
Программа занятости
14 198
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 058
005
Государственная адресная социальная помощь
647
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 741
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 425
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 192
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 308
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16 412
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16 412
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15 901
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
511
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
39 617
2
Коммунальное хозяйство
19 663
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 303
014
Организация водоснабжения населенных пунктов

мәслихатының (5 сайланған 41
кезекті сессиясының)
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 41/310 шешіміне
6-қосымша
2015 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару
органдарына трансферттер сомаларын бөлу
Ескерту. Шешім 6-қосымшамен толықтырылды – Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 15.05.2015 № 46/358 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда – Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 04.11.2015 № 52/394 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ р/с
Ауыл және ауылдық округтердің атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Григорьевка

(41 очередная сессия, 5 созыв)
от 26 декабря 2014 № 41/310
Распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2015 год
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 15.05.2015 N 46/358 (вводится в действие с 01.01.2015); в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 04.11.2015 № 52/394 (вводится в действие с 01.01.2015).
№ п/п
Наименование сельских округов и сел
Сумма (тыс. тенге)
1
Григорьевский