Успен аудандық мәслихатының (V сайланған XXX сессиясы) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" N 135/30 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы N 148/32 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 сәуірде N 3758 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 ақпандағы № 238/42 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 23.02.2015 № 238/42 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХХХ сессиясы) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" N 135/30 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 9 қаңтарында N 3657 болып тіркелген, 2014 жылдың 10 қаңтарында "Апта айнасы" N 2, 2014 жылдың 10 қаңтарында "Сельские будни" N 2 газеттерінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшадағы "1 788 814" сандары "1 816 700" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-40 391" сандары "-68 277" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "40 391" сандары "68 277" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.
2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
С. Смағұлова
Аудандық мәслихат хатшысы
Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2014 жылғы 31 наурыздағы
(V сайланған ХXXII кезектен
тыс сессиясы) N 148/32 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
(V сайланған, ХXX сессиясы)
N 135/30 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті
(өзгертулермен және толықтырумен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XXX сессия V созыв) от 26 декабря 2013 года N 135/30 "О бюджете Успенского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 31 марта 2014 года N 148/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 апреля 2014 года N 3758. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 23 февраля 2015 года № 238/42
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 23.02.2015 № 238/42.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XXX сессия, V созыв) от 26 декабря 2013 года N 135/30 "О бюджете Успенского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3657 от 9 января 2014 года, опубликовано от 10 января 2014 года в газетах "Апта айнасы" N 2, от 10 января 2014 года "Сельские будни" N 2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "1 788 814" заменить цифрами "1 816 700";
в подпункте 5) цифры "-40 391" заменить цифрами "-68 277";
в подпункте 6) цифры "40 391" заменить цифрами "68 277";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономики и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
С. Смагулова
Секретарь районного маслихата
Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(XXXII внеочередная сессия,
V созыва) от 31 марта
2014 года N 148/32
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(XXX сессия, V созыва)
от 26 декабря 2013 года N 135/30
БЮДЖЕТ РАЙОНА НА 2014 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

11 841
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8 264
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
64
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
4 012
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
24 354
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
108 771
2
Әлеуметтiк көмек
88 533
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 047
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 047
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
72 486
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
16 342
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 414
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 499
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
488
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 600
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 843
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20 238
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 238
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 581
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
657
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
62 391
1
Тұрғын үй шаруашылығы
19 244
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 379
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 379
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 399
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету

11 841
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 264
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
64
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 012
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24 354
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
108 771
2
Социальная помощь
88 533
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 047
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 047
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
72 486
002
Программа занятости
16 342
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 414
005
Государственная адресная социальная помощь
2 300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 499
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
488
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 600
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 843
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20 238
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 238
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 581
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
657
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
62 391
1
Жилищное хозяйство
19 244
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 379
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 379
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 399
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан