Успен аудандық мәслихатының (V сайланған XXX сессиясы) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" № 135/30 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 165/35 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 мамырда № 3801 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 ақпандағы № 238/42 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 23.02.2015 № 238/42 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, облыс әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі "Павлодар облыс әкімдігінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы "Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылы 13 желтоқсандағы (V сайланған XXVI кезектен тыс сессиясы) "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешімін жүзеге асыру туралы" № 426/13 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" № 128/4 қаулысына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХХХ сессия) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" № 135/30 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 9 қаңтарында № 3657 болып тіркелген, 2014 жылдың 10 қаңтарында "Апта айнасы" № 2, 2014 жылдың 10 қаңтарында "Сельские будни" № 2 газеттерінде жарияланды) төмендегі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 788 814" сандары "1 849 436" сандарына ауыстырылсын;
"1 559 522" сандары "1 620 144" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада "1 816 700" сандары "1 877 322" сандарына ауыстырылсын;
3-1-тармақта:
"19 384" сандары "24 886" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"55 120 мың теңге – мемлекеттік қызметші болып табылмайтын мемлекеттік мекеме қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлерінің лауазымдық жалақасына ерекше еңбек шарты үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.
2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата (XXX сессия V созыв) от 26 декабря 2013 года № 135/30 "О бюджете Успенского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 28 апреля 2014 года № 165/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 мая 2014 года № 3801. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 23 февраля 2015 года № 238/42
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 23.02.2015 № 238/42.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением акимата области от 24 апреля 2014 года № 128/4 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 30 декабря 2013 года № 426/13 "О реализации решения Павлодарского областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XXX сессия, V созыв) от 26 декабря 2013 года № 135/30 "О бюджете Успенского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3657 от 9 января 2014 года, опубликовано от 10 января 2014 года в газетах "Апта айнасы" № 2, от 10 января 2014 года "Сельские будни" № 2) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 788 814" заменить цифрами "1 849 436";
цифры "1 559 522" заменить цифрами "1 620 144";
в подпункте 2) цифры "1 816 700" заменить цифрами "1 877 322";
в пункте 3-1:
цифры "19 384" заменить цифрами "24 886";
дополнить абзацем следующего содержания:
"55 120 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.

12 064
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8 264
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
64
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
4 012
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
24 354
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
110 204
2
Әлеуметтiк көмек
89 632
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 146
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
17 146
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
72 486
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
16 342
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 414
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 499
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
488
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 600
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 843
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20 572
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 572
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 915
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
657
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
62 391
1
Тұрғын үй шаруашылығы
19 244
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 379
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 379
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 399
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету

12 064
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 264
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
64
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 012
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24 354
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
110 204
2
Социальная помощь
89 632
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 146
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 146
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
72 486
002
Программа занятости
16 342
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 414
005
Государственная адресная социальная помощь
2 300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 499
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
488
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 600
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 843
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20 572
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 572
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 915
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
657
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
62 391
1
Жилищное хозяйство
19 244
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 379
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 379
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 399
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан