Успен ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 219/41 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4259 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 80/17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.06.2017 № 80/17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған, оның ішінде 2015 жылғы аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 286 297 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 256 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 911 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 620 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 023 956 мың теңге;
2) шығындар – 2 298 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 21 620 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29 730 мың теңге;
бюджетті кредиттерді өтеу – 8110 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – -34 053 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру – 34 053 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 08.05.2015 № 250/45 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді); 17.06.2015 № 255/46 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді); 17.09.2015 № 272/50 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) 19.11.2015 № 274/51 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді); 23.12.2015 № 288/52 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2015 жылға арналған Успен ауданының бюджетінде облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін 1 457 649 мың теңге сомасындағы субвенция көлемі есепке алынсын.
3. Успен ауданының 2015 жылға арналған бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен алынатын ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерде есепке алынсын:
1 938 мың теңге – санитарлық союға жіберілетін бруцеллезбен ауырған ауыл шаруашылығы малдары бағасының орнын толтыруға;
386 867 мың теңге – елді мекендердің көшелерін және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеуге;

О бюджете Успенского района на 2015 - 2017 годы
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 24 декабря 2014 года № 219/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 января 2015 года № 4259. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 июня 2017 года № 80/17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.06.2017 № 80/17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Успенского района на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 286 297 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 256 810 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 911 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 620 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 023 956 тысяч тенге;
2) затраты – 2 298 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 620 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 730 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 110 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит бюджета – -34 053 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 34 053 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Успенского района Павлодарской области от 08.05.2015 № 250/45 (вводится в действие с 01.01.2015); от 17.06.2015 № 255/46 (вводится в действие с 01.01.2015); от 17.09.2015 № 272/50 (вводится в действие с 01.01.2015); от 19.11.2015 № 274/51 (вводится в действие с 01.01.2015); от 23.12.2015 № 288/52 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Учесть в бюджет Успенского района на 2015 год объем субвенции передаваемых из областного бюджета в бюджет Успенского района в сумме 1 457 649 тысяч тенге.
3. Учесть в бюджете Успенского района на 2015 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в следующих размерах:
1 938 тысяч тенге – на возмещения стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
386 867 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;

32 567 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
10 529 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбек ақысын көтеруге;
43 134 мың теңге – мемлекеттік органдар функцияларын мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған деңгейінен төмен тұрған деңгейіне беруге байланысты залалын өтеуге;
3 243 мың теңге – мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі Іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
6 410 мың теңге - Ұлы Отан Соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған шараларды өткізуге;
77 147 мың теңге - мемлекеттік қызметші болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазынашылық кәсіпорындар қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше еңбек жағдайы үшін ай сайынғы үстеме ақыны төлеуге және еңбек ақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбек ақы төлеуге;
6 330 мың теңге - жалпы білім беру мектептерінің қорғалған Интернет желісіне қол жетімділігін қамтамасыз етуге;
3 226 мың теңге - агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға;
1 007 мың теңге - азаматтық хал актілерін тіркеу бойынша штат санын ұстауға;
840 мың теңге - топографиялық-геодезиялық жұмыстарды жүргізуге және күйдіргінің топырақты ошақтары бар жер учаскелерін рәсімдеуге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 17.06.2015 № 255/46 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Успен ауданының 2015 жылға арналған бюджетінде қарастырылсын:
- "Жергілікті атқарушы органдардың жоғары тұрған бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету" бюджеттік бағдарлама бойынша 10 мың теңге;
- "Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы қарызын өтеу" бюджеттік бағдарлама бойынша 7 947 мың теңге.
5. 2015 жылға арналған Успен ауданының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2015 жылға арналған Успен ауданының ауылдық округтері кесіндісінде бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2015 жылға арналған Успен ауданының жергілікті атқарушы орган-дарының резерві 5 200 мың теңге сомасында бекітілсін.
7-1. 2015 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер сомасының көлемі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 7-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 08.05.2015 № 250/45 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

32 567 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
10 529 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
43 134 тысячи тенге - на компенсацию потерь в связи с передачей функций государственных органов из вышестоящего уровня государственного управления в нижестоящий;
3 243 тысячи тенге - на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшения качества жизни инвалидов;
6 410 тысяч тенге - на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
77 147 тысяч тенге - на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
6 330 тысяч тенге - на обеспечение защищенного доступа общеобразовательных школ к сети Интернет;
3 226 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
1 007 тысяч тенге - на содержание штатной численности по регистрации актов гражданского состояния;
840 тысяч тенге - на проведение топографо-геодезических работ и оформление земельных участков почвенных очагов сибирской язвы.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Успенского района Павлодарской области от 17.06.2015 № 255/46 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Предусмотреть в бюджете Успенского района на 2015 год:
- по бюджетной программе "Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из вышестоящего бюджета" 10 тысяч тенге;
- по бюджетной программе "Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом" 7 947 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Успенского района на 2015 год согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ в разрезе сельских округов Успенского района на 2015 год согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Успенского района на 2015 год в сумме 5 200 тысяч тенге.
7-1. Утвердить на 2015 год объем сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 6.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 08.05.2015 № 250/45 (вводится в действие с 01.01.2015).

8. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.
9. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

8. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
9. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.

10. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді және келесі жоспарлы кезеңге арналған Успен ауданының бюджеті туралы мәслихат шешімі қолданысқа енгізілгеннен кейін күшін жояды.
Сессия төрағасы Э. Руфф
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
(V сайланған ХLI сессиясы)
№ 219/41 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджеті
(өзгертулермен)

10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата о бюджете Успенского района на следующий плановый период.
Председатель сессии Э. Руфф
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(XLI очередная сессия, V созыв)
от 24 декабря 2014 года
№ 219/41
БЮДЖЕТ РАЙОНА НА 2015 год
(с изменениями)

57 181
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 046
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9 461
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
73
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
5 361
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
479
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
9 872
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
18 889
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
109 019
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 066
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 066
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 066
2
Әлеуметтiк көмек
87 501
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19 662
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
19 662
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
67 839
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
16 665
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 054
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 480
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 701
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
560
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 100
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 279
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20 452
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыс-пен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 452
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

57 181
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 046
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9 461
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
73
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 361
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
479
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9 872
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18 889
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
109 019
1
Социальное обеспечение
1 066
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 066
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 066
2
Социальная помощь
87 501
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19 662
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19 662
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
67 839
002
Программа занятости
16 665
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 054
005
Государственная адресная социальная помощь
1 480
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 701
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
560
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 100
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 279
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20 452
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 452
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

003
Жалпы білім беру
Успен аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
(V сайланған ХLI сессиясы)
№ 219/41 шешіміне
5 қосымша
2015 жылға арналған ауылдық округтері
бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 08.05.2015 № 250/45 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ауыл, ауылдық округі әкімінің аппаратының атауы
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалар әкімгері
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Успен ауылы Успен ауылдық округі әкімінің аппараты
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар

003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению Успенского
районного маслихата
(XLI очередная сессия, V созыв)
от 24 декабря 2014 года
№ 219/41
Перечень бюджетных программ в разрезе сельских округов на 2015 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата Успенского района Павлодарской области от 08.05.2015 № 250/45 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование аппарата акима села, сельского округа
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетной программы
Программа
Подпрограмма
Аппарат акима села Успенка Успенского сельского округа
1
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің (Успен ауылдық округі) мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Равнополь ауылдық округі әкімінің аппараты
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа (Успенский с/о)
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
015
За счет средств местного бюджета
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
015
За счет средств местного бюджета
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
015
За счет средств местного бюджета
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Аппарат акима Равнопольского сельского округа
1
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа